Ankara Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin IçI ikram
Limuzin kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Minibüs kiralama
Özel şoför
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Vosvos kiralama

Timak Limousine Hakkında

Timak Limousine, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yıllardır profesyonel araç, gelin arabası kiralama hizmeti veriyor. Bünyesinde bulunan lüks araçlarla herkese şoförlü ve şoförsüz profesyonel hizmet sunan firma, yıllardır tüm Türkiye’de adını duyuruyor. Gelin arabası kiralama fiyatları 1000 TL'den başlayan firma hakkında tüm merak ettiklerinize DüğünBuketi.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Timak Limousine için en önemli kriter müşteri memnuniyeti olduğundan çiftlerin istekleri sonucunda araçlarda sınırsız hizmet ve tam donanımlı şoför imkanı sunuluyor. Aracı zevkiniz ve isteğiniz doğrultuda süsleme hizmeti de veren firma, gelin arabası konseptini herkesin gördüğünde hayran olacağı bir duruma sokuyor. Düğün öncesi, sırası ve balayında istediğiniz her anda size hizmet vermekten çekinmeyen Timak, şehir içi ve şehir dışı sınırsız hizmet veriyor.

Timak Limousine Gelin Arabası Fiyatları

Filosunda bulunan araçların hepsinin periyodik bakımları aksatılmadan yapılmakta olup sürpriz bozulmaların önüne geçen firma, kalite ve konforu başta tutuyor. Buna kıyasla müşteri dostu fiyatlara sahip lüks araçlarda günlük gelin arabası fiyatları 1000 TL’den başlıyor, isteğe göre 2000 TL’ye kadar lüks araç hizmeti veriliyor. Size özel fırsatları öğrenmek için 'Fiyat Teklifi Al' butonuna tıklayabilirsiniz.

Özellikleri

Her yıl yenilenen lüks araçları, yabancı dil bilen yeterlilik belgelerine sahip usta şoförleriyle en güzel gününüzde işinizi şansa bırakmamak için doğru tercih olmakla kalmayıp, sizin konforunuzu en başta tutuyor. Kiralama işleminden yaklaşık 3 hafta önce rezervasyon yaptırarak olası sürprizlerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırıyor.  Timak Limousine filosunda Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen ve Lincoln limuzin markalarının en lüks ve VIP araçlar bulunuyor.

Dileyen çiftlerimize özel 6 - 8 kişilik limuzin ve geniş VIP araç kiralama hizmetiyle en özel ve rahat şekilde gününüzü geçirmenizi amaçlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Timak Limousine, Ankara’nın Çankaya ilçesinde konumlanıyor. Konum olarak çok merkezi bir yerde bulunan firma, şehrin dört bir yanından ulaşım imkanını sağlıyor. 195-1, 252, 266, 286, 407, 413-7 ve 532-5 numaralı otobüs hatları ile ulaşım sağlanabilir, M1 ve M2 numaralı metro hatlarıyla kısa bir yürüyüş ardından firmaya ulaşabilirsiniz. Otomobil veya taksi ile gitmek isteyen ziyaretçiler için firmanın açık adresi:

Balgat Mah. Osmanlı Cad. No: 32/A Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara başta olmak üzere tüm illere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel günler için VIP araç kiralanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Limuzin içi ikram avantajınız oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Şoförlü araç kiralama hizmeti sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Araç içi ve dışı süsleme, araç içi ikram ve transfer hizmetleri dahil oluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişi isteğine göre konsept belirlenerek gelin arabası süslemesi yapılıyor.

Timak Limousine organizasyon fiyatları ne kadar?

Timak Limousine organizasyon fiyatları Timak Limousine organizasyon fiyatları Timak Limousine organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Timak Limousine Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Timak Limousine

Yorum yaz