Tiff Medya Hakkında

Fotoğraflarınız yeteri kadar iyi değil ise, Tiff Medya’ya yeterince yakın konumda değilsiniz demektir!

2013 yılından bu yana profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetleri sunan Tiff Medya, mutlu ve büyüyen bir ailenin parçası olmanız için sizlere kapılarını açmıştır. Tiff Medya ile bireysel ve kurumsal etkinliklerinizi davet ve resepsiyon, kokteyl, kına gecesi, nişan, parti, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, düğün, after party, sünnet düğünü, kutlama, gala gecesi gibi anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. İzmir’in Buca ilçesinde hizmet vermekte olan Tiff Medya, uzman ve profesyonel ekibiyle harika işler çıkarmaktadır. Sadece İzmir’de değil, komşu şehirlerde ve tüm Türkiye’de kusursuz hizmeti, rekabetçi fiyatlarıyla sunmaktadır.

Tiff Medya, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi gibi bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için en iyi fırsatlar ve çözümler üretmektedir. Bireysel ve kurumsal etkinlik ve organizasyonlarınız için her zaman sizin yanınızdadır ve Fotoğraflarınız yeterince iyi değilse, Tiff Medyaya yeterince yakın değilsiniz demektir.

Tiff Medya, etkinlik / organizasyon çekimlerinde, firmaların gerçekleştirdiği, organizasyon ve etkinliklerde profesyonel fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirmektedir. Bu çekimleri özenle ve yaratıcı bir şekilde düzenledikten sonra teslim etmektedir. Bu çekimlerin önemli aşaması hazırlık ve keşif kısmı olup ve talep edenin talep vermesi ile başlar ve şekillenir. Çekim lokasyonu, kişi sayısı, zaman, saat ve özel istekler işin programlanmasına son derece etkilidir. Çekilen video ve fotoğraflar uzman ekip sayesinde profesyonel olarak editlenip, teslime uygun hale getirilir.

Düğün hikayesi çekimleri, düğün gününün tamamını yani 1 günü ele alan çekimlerdir. Herhangi bir sınır olmayan düğün hikayeleri, yaratıcılık gerektiren bir iştir. Kısa film çalışması şeklinde gelişen düğün evlilik hikayeleri, klasik bir düğün veya video çekimi biçiminde değildir. Fotoğraflarınız yeterince iyi değilse, Tiff Medyaya yeterince yakın değilsiniz demektir!

Tif Medya ile Güzel Anılar Biriktitin

Drone Çekimi, insansız hava aracı ile havadan video ve fotoğraf çekimleri yapılması giderek yaygınlaşmış ve bir ihtiyaç haline gelmiştir. Drone Çekimi ile farklı açılardan ve yüksekliklerden çok kaliteli görüntüler elde edilebilmektedir. Çekimlerin olmazsa olmazı kurgu, montaj, efekt ve ses bileşenleri ile birleşen bu kayıtlar muhteşem bir güzelliğe kavuşmaktadır. Böylece kişisel ve kurumsal etkinliklerinizin en muhteşem anları, en iyi görsel sunumda birleştirilmiş olunur.

Drone çekimlerini yani insansız hava aracı ile havadan video ve fotoğraf çekimi evlilik teklifleri, nişan, düğün gibi bireysel etkinlerde kullanılmaktadır. Ayrıca bina, emlak, yapı tanıtımları, mezuniyet, organizasyon ve festivallerde yani kurumsal etkinliklerde profesyonel olarak kullanılmaktadır.

Tiff Medya ve Sunulan Hizmetler

Tiff Medya düğün hikayesi, düğün slaytı hazırlanması, drone ve gece çekimi, manzara, sahil çekimleri, trashday gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır. Bunun yanında düğün klibi, konsept çekimi, katalog çekimi, kına gecesi ve nişan çekimi, iç mekan, stüdyo çekimleri çözümlerinin de adresidir. Ayrıca profesyonel hizmetlerle, bayi toplantıları, seminer, toplantı, yemek, firma açılışları gibi kurumsal etkinliklerinizde kaliteden ödün vermeyen, sınırsız bir hizmet sunmaktadır. Tiff Medya kampanyalar ve indirimler ile kına paketi, düğün paketi, ve diğer benzer paketleri sayesinde rekabetçi, uygun fiyatlı bir stüdyo olmanın gururunu taşımaktadır.

Tiff Medya Nerededir?

Tiff Medya her zaman tüm bireysel ve kurumsal etkinlikleriniz için size hizmet aşkıyla bağlıdır. İzmir ili Buca ilçesinde hizmet vermektedir. Sadece İzmir ili ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Tiff Medya, İzmir’de ki Çamlıkule Mahallesi 290 sokak No: 5 / A Buca açık adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tiff Medya Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: 1.500-2.500 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 3 ay
 • Hizmet İçeriği: Stüdyo Çekimi, Şehirdışında Çekim, Orjinal Kopya Teslim, Dış Mekan Çekimi, Ekip
 • Çekim Türleri: Düğün Hikayesi, Düğün Klibi, Katalog Çekimi, Nişan Çekimi, Save The Date
 • Çekim Yapılan Mekanlar: İzmir çeşme alaçatı ödemiş tire şirince selçuk çevre iller

Sırala

 1. Avatar
  Sevim & Bilal
  Puan

  Tiff Medya ve Engin bey işinin uzmanı, profesyonel bir ekip…. Bize ölümsüz fotoğraflar sundular, çok beğendik…

 2. Avatar
  Merve & Erdem
  Puan

  Cenk Beyin sabrı, gayreti ve bize desteği bizi çok memnun etti. Kendimizi çok rahat hissettik ve bu fotoğraflara da yansıdı, emeğinize ve yüreğinize sağlık…

 3. Avatar
  Seda & Tuncay
  Puan

  ben hep diyordumki kasıntı kasıntı poz veremem. çok kötü çıkacağım çok kasılıcağım albümüm kötü olucak diye çok korkmuştum. tiff medya ile karşılaştığım için o kadar mutluyumki anlatamam biz dış çekim yaptık stüdyo çekimi değil. o kadar doğal ve güzel fotoğraflarımız varki fotoğraflarda tamamane biz’iz :)) profesyonel bi ekip kusursuz ışık dengesi falan herşey çok güzeldi..

 4. Avatar
  Hakan
  Puan

  Tiff Medya sayesinde en önemli günümüz için en harika karelere sahip olduk, kış düğünü idi ve hava iyi değildi, bu nedenle çekimler stüdyoda yapıldı, Engin bey sayesinde duvarımızı süsleyen fotomuza evimize her gelen imreniyor…

 5. Avatar
  Selim
  Puan

  Engin bey ve çektiği fotoğraflara bayıldık, kimyamız çok iyi tuttu ve harika karelerimiz sonsuza denk ölümsüzleştirildi. Teşekkürler Tiff ekibi ve profesyonelleri…

 6. Avatar
  Metin
  Puan

  Kaliteli bir düğün fotoğrafı istiyorsanız, teknik donanım ne kadar son model olursa olsun, tecrübe ve deneyim son derece önemli. Bizim fotoğraflarımız tam bir sanat eseri, sonsuz teşekkürler…

 7. Avatar
  Büşra & Sedat
  Puan

  Düğünümüz ve save the date klip çekimimiz çok güzeldi. her şey için minnettarız gerçekten dış çekim yaptık ve böyle kareler olacağını düşünmemştim beklediğimin çok üstündeydi. minnettarım size herkese önerebilirim rahatlıkla

 8. Avatar
  Buket & Halim
  Puan

  mükemmel ve herkese önerebileceğim profesyonellikte bir ekip… düğün gününüzü emanet edebilirsiniz.

 9. Avatar
  Öykü & Onur
  Puan

  Her şey için teşekkür ederiz Tiff Medya. Düğün klibimiz ve Save The Date videomuza bayıldık. Herkese önerebileceğim profesyonel bir ekipsiniz.

 10. Avatar
  Hazal
  Puan

  Hayallerimizinde ötesinde fotoğraflarımız oldu inanamadım gerçekten çok güzel birgündü. hem eğlenceli hemde profesyonel bir ekiple çalışmanın mutluluğu ve huzurunu hissetdik hep. hala da baktıkça mutlu oluyoruz çok teşekkürler herbirinize

Yorum yaz