The Soul Pub

Ankara’nın en güzel yerleşim alanlarından birisi olan Kavaklıdere’de hizmet vermektedir. The Soul farklı tarzı ve modern konsepti ile Ankara’nın en gözde pubları arasında ilk sıralarda yer alıyor.   The Soul , iş çıkışı buluşmaları ve hafta sonu eğlencelerinin yanı sıra özel toplantılar ve doğum günü gibi özel gün etkinlikleri için de hizmet veriyor. Hafif atıştırmalıkların yanı sıra dünya mutfağından seçme tariflerin yer aldığı zengin menüsü ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakan The Soul Pub alkollü içeceklerde sunduğu geniş seçenekler ile adından beğeni ile bahsettiriyor.

Soul Pub güler yüzlü çalışanları, kaliteli hizmeti, seçkin tarzı ve nezih ortamı ile dikkat çekmektedir. Kavaklıdere eğlence mekanları arasında bir adım öne çıkıyor. Ankara Kavaklıdere eğlence kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıran The Soul , kaliteli hizmeti ve farklı konsepti ile her geçen gün müdavim sayısını artırıyor.

Soul, jazz ve blues müzik sevenlerin buluşma noktası olarak bilinen mekan haftanın 7 günü hizmet veriyor. 

Soul Jazz ve Blues Sevenler İçin

Pub konseptinde hizmet veren The Soul Pub özellikle farklı müzik tarzı ile dikkat çekiyor. Soul müzik, jazz müzik ve blues müzik tarzlarından hoşlananların vazgeçilmez adreslerinden birisi olan The Soul Pub zengin repertuarı ile tam bir müzik ziyafeti yaşatıyor. Birbirinden değerli şarkıcıların birbirinden güzel şarkılarını dinleyebileceğiniz ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz The Soul Pub soul, jazz ve blues tarzlarının en güzel örneklerini peş peşe sıralıyor.

Her yaş grubundan müdavimleri olan The Soul Pub sıcak ve samimi ortamı ile dikkat çekiyor. Alkollü içecek seçenekleri ile adından övgüyle bahsettiren The Soul Pub dünya ülkelerinin en seçkin tatları sizler ile buluşturuyor. Özellikle bira çeşitlerinin zenginliği ile dikkat çeken ,Ankara Kavaklıdere’de hizmet veren en gözde eğlence mekanları arasında yer alıyor. Soul Pub hem hafta içi hem de hafta sonu hizmet vermektedir. Gerek iş çıkısı yorgunluğunu atmak isteyenlere gerekse arkadaş toplantısında buluşmak isteyenlere oldukça nezih bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Her yaş grubunun kaliteli ve keyifli vakit geçirebileceği bir mekan olarak adından sıkça bahsettirmektedir. Soul Pub ulaşım açısından da son derece merkezi bir konumda hizmet veriyor. Özel araçla, taksiyle veya toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz The Soul Pub modern ve yenilikçi tarzı ile göz dolduruyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    ÇİĞDEM & MEHMET
    Puan

    çok merkezi bir yeride. Böylece konuklarımız ve biz mekana çok rahat ulaşabildik. Karşılama hizmetleri, beş yıldızlı otellerin havasındaydı. Pırıl pırıl bir yer. Harika bir davet oldu.

Yorum yaz