The Peak Otel Hakkında

İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde bulunan The Peak Otel, farklı konseptleriyle sizlere ev sahipliği yapıyor. Alışılmışın dışında bir kına düzenlemek isteyenlere veya bekarlığa veda tadında hem eğlenip hem de dinlenmek isteyenlere gelin hamamı seçeneğini sunuyor. Otelde etkinlik fiyatları 200 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Otel, 5 katlı bir binadan oluşuyor. Binanın teras katında bulunan havuz başında 1000 kişiye kadar düğün, kına gecesi, nişan gibi pek çok organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Bu alanlar dışında dilerseniz eğlenceli bir gelin hamamı etkinliği de düzenleyebiliyorsunuz. Burada ise 300 - 400 kişilik kapasite sunuluyor. Spa, sauna, buhar odası ve kar çeşmesi gibi çeşitli olanaklar bulunuyor. Ayrıca hamam dışında bulunan kapalı havuz başında gerekli düzenlemeler yapılarak davet verilebiliyor.

Sunduğu İmkanlar

The Peak Otel, kına gecesinden bağımsız düğün öncesi stres atarak rahatlamanız için gelin hamamı opsiyonunu sizlerle buluşturuyor. Gündüz saatlerinden başlayan sefa sonrası 75 kişiye kadar otelde konaklama şansınız da oluyor. Zenne - oryantal, davul show gibi eğlenceli imkanlar da otel bünyesinde bulunuyor.

Alkollü - alkolsüz içecek tercihinde bulunabileceğiniz gibi menü tadımı yaparak misafirlerinize ikram edilecek lezzetleri kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Otelin organizasyon sorumlusu tüm bu süreçte yanınızda oluyor. Müzik ziyafeti ise ister yayından isterseniz de canlı müzik şeklinde sağlanıyor. Eğer kına merasimi de yapacaksanız; tef, kına mumu, tepsisi ve süslemeleri de size sunuluyor.

The Peak Otel Gelin Hamamı Fiyatları

Otel bünyesinde gelin hamamı organizasyonu genellikle kokteyl tarzında yapılıyor. Fakat dilerseniz yemekli şekilde de düzenlenebiliyor. Fiyatları ise hafta içi 200 - 400 TL arasında olurken, hafta sonu 400 TL’ den fazla oluyor. Gün tercihiniz, talep ettiğiniz opsiyonlar ve davetli sayısına göre fiyatlarda değişiklik gözlenebiliyor.

‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurarak güncel bilgi alabilir, DüğünBuketi.com danışmanlarımız ile görüşerek organizasyonunuzu planlamaya başlayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

The Peak Otel, Beyoğlu ilçesinin merkezi lokasyonu olan Taksim’de hizmet veriyor. Otel sağladığı imkanlar dışında kolay ulaşılabilir olmasıyla da yoğun talep görüyor. Kendi aracıyla ulaşım sağlamak isteyenlere 50 araçlık otopark ve vale hizmetinin olduğunu da söyleyebiliriz. Otelin açık adresi ise şöyle;

Asmalı Mescit Mahallesi, Oteller Sokak, No:1 D:3, 34430 Beyoğlu / İstanbul.

Yorum yaz