The Peak Otel Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası’nın gözbebeği Beyoğlu ilçesinde bulunan The Peak Otel, otelde düğün organizasyonları için kapılarını açıyor. Birbirinden avantajlı imkanlar ve fırsatlar ile çiftlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Otelde düğün fiyatları kişi başı düzende 200 TL'den başlıyor. Böylece şık ve konforlu bir düğüne uygun fiyatlarla ulaşmak çok daha kolay oluyor.

Mekanın Genel Özellikleri

Beyoğlu’nun en lüks hotelleri arasında yer alan The Peak Hotel, hem açık hem de kapalı davet alanı ile hizmet veriyor. Açık ve kapalı alan kapasitesi 400 kişi ile 500 kişi arasında davetli ağırlayabiliyor. Otoparkı da bulunuyor. Aracı ile gelen davetliler park sorunu yaşamıyor.

Uzaktan gelen misafirler için konaklama imkanı bulunuyor. 50 - 75 kişi arasında davetli düğünden önce ve sonra otelde konaklayabiliyor. Cam tavanı ve terası bulunuyor. Ayrıca havuz başı partiler de düzenlenebiliyor.

Sunulan Hizmetler

The Peak Hotel bünyesinde, davet öncesi menü tadımı yapılabiliyor. Menüde değişiklik yapabilme seçeneği de bulunuyor. Et, balık, tavuk, kokteyl ve özel menüler servis edilebiliyor. Organizasyon sorumlusu davetin tüm detayları ile yakından ilgileniyor.

Düğünden sonra after party de düzenlenebiliyor. Baştan sona kadar her detayıyla kendinizi fazlasıyla özel hissedeceğiniz otel, size de davetlilere de adeta bir saray havası yaşatıyor.

Canlı müzik ve DJ olanağı bulunuyor. Özenle seçilen müziklerle düğün gününüz daha güzel bir hal alıyor. Müzik ve eğlence saat 24:00 oluncaya dek bitmiyor. Sadece düğün değil, nişan, kına, toplantılar ve açılışlar gibi farklı organizasyonlar da bu mekanda düzenlenebiliyor.

The Peak Otel Düğün Fiyatları

Lüks hotelde hafta içi yemekli düğün fiyatı 300 TL, hafta sonu ise 400 TL olarak fiyatlandırılıyor. Kokteyl fiyatı ise hafta içi 200 TL, hafta sonu 300 TL civarında seyrediyor. Bunlar başlangıç fiyatları olup, değişebiliyor.

Otelden size özel fiyat teklifi almak istiyorsanız ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Şehir merkezinde bulunan The Peak Otel mekanına ulaşmak oldukça kolay. Pera Palas’ın tam karşısında oteller sokağına giriş yaptığınızda otel görülebiliyor. Özel aracı ile gitmeyi düşünenler için mekanın açık adresi şöyle;

Asmalı Mescit Mah, The Peak Hotel, Oteller Sokak, Beyoğlu / İstanbul.

Yorum yaz