The Mahall

The MahallBaşiskele’nin en zarif ve nezih mekanlarından bir tanesidir. Bu güzel yer, hayalinizdeki bembeyaz balonlar ve güvercinler uçurduğunuz, o masumiyet anını yaşamanıza yardımcı olacak. Hayatınızda aldığınız bu muhteşem kararı, sevdiğiniz insanın gözlerine bakarken dile getireceğiniz an, The Mahall için çok değerli. Sizde bu duygusal ve romantik yeri dünya evine giriş kapısı olarak seçmeyi düşünüyorsanız ayrıntılı bilgi almak ve çeşitli fırsatlardan yararlamak için Düğün Buketi’nin sağladığı ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için web sitemizde yer alan "Teklif Al" formunu doldurmanız yeterlidir.

The Mahall’de Sizin İçin Neler Var ?

The Mahall, kır düğünü yapacak gelin ve damat adayları için benzersiz bir adres. Toplam 1100 m2 lik geniş ve ferah alanıyla gelen tüm misafirleriniz eğlenceye ve dansa doyacaklar. The Mahall’in Başiskele sahiline olan yakınlığı sebebiyle muhteşem deniz manzarası dansınıza eşlik edecek. Konsepti siz belirleyecek, gecenizin kaderini siz yazacaksınız. İster modern, şık ve sade; ister geleneksel, renkli ve gösterişli... Bu romanın yazarı sizsiniz.

Kır düğünü vazgeçilmezi olanlar için Kocaeli’nin en zarif mekanlarından biri olan The Mahall, nişan, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve kişisel tüm organizasyonlarınıza da hizmet vermektedir.

The Mahall Size Hangi Seçenekler Sunuyor?

Yemekli ve yemeksiz seçenekleri ile hizmet verebilen The Mahall kır düğünü mekanı 500 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Bu sayı kokteyl tarzında bir düğün ve organizasyon yapmak isterseniz kapasitesi 1000 kişiye kadar çıkabilmektedir. The Mahall, kapalı alanda organizasyon yapmak isteyen düğün sahiplerine özel 100 kişi kapasiteli bir salon ile de hizmet verebilmektedir. Hafta sonları için yemekli organizasyon ve düğün planlayan çiftlere 50 ₺ ile 80 ₺’den başlayan fiyatlarla uygun teklifler yapılabilmektedir.

Yemekli düğün yapmak isteyen heyecanlı çiftlerimiz düğün öncesinde menü tadımı yapabilirler. Ayrıca profesyonel aşçıların birçok menüyle size özel hizmet verdiği bu gece menü içeriklerini değiştirebilirsiniz. Bu geceyi roman gibi satır satır yazmak isterseniz The Mahall’i seçebilirsiniz. Tüm bu süreçte yanınızda olacak organizasyon sorumlunuz ile istek ve kararlarınızı değerlendirebilir, bu zorlu ve heyecanlı günlerin stresini biraz olsun azaltabilirsiniz.

The Mahall’in Ek Hizmetleri Nelerdir?

Kır düğünü yapıyor olmanız mükemmel ve benzersiz, gökkuşağından ödünç alınmış ışıklandırmalardan mahrum kalacağınız anlamına gelmez. Işık, ses ve sahne hizmeti sağlayan The Mahall, hayal ettiğiniz gecenin masallardaki gibi geçmesi için çalışıyor. Kaliteli ekipman ve sistemler ile yıldız gibi parlayacaksınız. Siz yıldız olurken arkada çalacak müziği özenle seçebilirsiniz.

Geceniz ilerlerken işinin ehli fotoğrafçılar ile geleceğinizde bakıp duygulanacağınız anları yakalayacak, en mutlu günününüzü tekrar tekrar yaşayabileceksiniz.

Tüm konuklarınızın kolaylıkla ulaşım sağlayabilmeleri adına 100 araç kapasiteli otopark The Mahall’de hizmetinize sunulmaktadır.

The Mahall’e Nasıl Gidilir?

Bembeyaz tasarımı ile masumiyetin anlamını yeniden yaratacağınız The Mahall’i yerinde görmek isterseniz eğer bu benzersiz yerin açık adresi şu şekildedir: Körfez Mahallesi Nemi kaptan sokak. No 6 Başiskele, Kocaeli. Başiskele sahiline çok yakın olan The Mahall, şehir merkezine olan yakınlığı ve eşsiz manzarısıyla görülmeye değer.

Birçok seçenek arasında kalmak ve istediğini aramak zorlu bir süreç. The Mahall sizlere bu süreci kısaltma sözü veriyor çünkü The Mahall’den çıktıktan sonra kararınızı vermiş olacaksınız.The Mahall’de aradığınızı bulduğunuzu düşünüyor ve uygun teklif ve fiyatlardan yararlanarak detaylı bilgi almak istiyorsanız Düğün Buketi’ni ziyaret edebilir “ Teklif Al “formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizle en güzel gününüzde yanı başınızdayız.

Yorum yaz