İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Cam tavan
 • Sahil kenarı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Boğazda düğün / davet
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

The House Cafe Ortaköy

Birbirinden uzman aşçıların ve servis elemanlarının bünyesinde yer aldığı The House Cafe, hizmette sınır tanımayarak, 14 farklı şubesi ile nikah sonrası yemek kategorisinde sizlere hizmet vermekte. Yüksek talepleri karşılamak adına sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde bulunan şubeleriyle de aktif olarak faaliyetlerde bulunan The House Cafe Ortaköy şubesi ile takdirleri toplamakta. İstanbul Beşiktaşta nikah sonrası yemek daveti düzenlemek isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen mekan, oldukça uygun fiyatlara sahip. Salonda organizasyon fiyatları kiş başı 150 TL'den başlıyor.

Davet  Alanı Özellikleri

The House Cafe Ortaköy bir açık, biri kapalı olmak üzere iki adet davet alanına sahip. Eşsiz bir boğaz manzarasına sahip olan açık davet alanı yaklaşık 300 kişilik bir kapasiteye sahip. Bu alan nikah sonrası yemek veya kokteyl gibi organizasyonlar için oldukça ideal bir yer. 200 kişilik bir kapasiteye sahip olan kapalı davet alanıysa oldukça sade ama göze hoş gelen bir dekorasyona sahip.

The House Cafe Ortaköy Fiyatları

Farklı farklı organizasyonların düzenlenebildiği House Cafe Ortaköy, sunduğu hizmetleri müşterilerine mümkün olan en uygun fiyattan vermeye özen gösteriyor. Salonda kokteyl davet fiyatları 150-200 TL arasında değişiyor. House Cafe Ortaköy hafta içi nikah sonrası yemek fiyaları kişi başı 150 TL'den başlarken, hafta sonu bu fiyatlar 200 TL'ye kadar çıkabiliyor. Mekanın fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Her sezon yenilenen menü çeşitleri ile yenilik ve inovasyon konusunda yaptığı AR - GE çalışmaları neticesinde en güvenilir cafelerden biri olarak addedilen The House Cafe Ortaköy, dünya trendlerini güncel olarak takipte. Şimdiye kadar sayısız kutlama, davet ve toplantının gerçekleştirildiği bu mekanda, nikah sonrası yemek menüleri de arzunuza uygun bir şekilde düzenlenmekte. Cafe kültürünü ve klasik damak lezzetlerini harmanlayarak her zaman en iyisini hedefleyen bu nikah sonrası yemek mekanı, genç, dinamik ve bir o kadar da profesyonel ekibiyle kapılarını sonuna kadar açıyor.

Yemek menüleri konusunda olanakların sınırsız olduğu bu mekan, her mevsim değişmekte olan menü seçenekleri sunmakta. Fakat, belirtmeliyiz ki, nikah sonrası yemek davetlerinde arzu ettiğiniz menü değişikliğini uygulayabilirsiniz. Sahne kurulumu, ses sistemi, dekorasyon ve aksesuar çalışmalarında organizasyondan sorumlu bir ekip mevcut. DJ, canlı müzik veya barkovizyon hizmetleri de The House Cafe Ortaköy tarafından organize edilmekte.

Kokteyl, yemek veya açık büfe tarzında davetler organize edebileceğiniz The House Cafe’de şirket yemeği, basın lansmanı, blogger toplantıları, doğum günü, düğün daveti, baby shower veya bar mitzvah gibi pek çok çeşitli etkinlikler düzenlenebilmekte. Sahne kurulumu, ses sistemi, dekorasyon ve aksesuar çalışmalarında organizasyondan sorumlu bir ekip mevcut. DJ, canlı müzik veya barkovizyon hizmetleri de House Cafe Ortaköy tarafından organize edilmekte.

Nerededir? The House Cafe’ye Nasıl Ulaşılır?

İstanbul Ortaköy’de bulunan bu mekan, Marmara Denizi’nin kıyısında. Ortaköy Feribot İskelesi’nin hemen karşısında konumlanan bu mekan, eşsiz doğa - şehir ve deniz manzarası ile davetlilerinizi mest edecek. Açık adresi de buraya bırakalım:

Maltepe, Yıldız, Salhane Sk. No:1, 34349 Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, düğün, lansman, doğum günü, şirket yemeği ve pek çok çeşitli davetler burada düzenlenmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ek avantaj olarak, özel organizasyonların sıklıkla burada düzenlendiğini ve mekanın bu alanda oldukça uzman bir ekibinin olduğunu bildirebiliriz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye süsleme, dekorasyon ve organizasyon konusunda yetkili bir ekip ve ses - ışık - sahne ayarlanmasında uzman bir teknik ekip başlangıç paketi ile sizlere sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Eşsiz menülerin mimarı uzman aşçılar, yemek servisinden sorumlu bir ekip ve organizasyonun detaylarını tasarlayan bir uzman grup, her şey dahil paket dahilinde mekan tarafında titizlikle ayarlanmakta.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Bu konuda da mekanın anlaşmalı olduğu bir ekip bulunuyor. Fakat arzu ederseniz dışarıdan bir ekiple de anlaşabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda fuaye alanı, 2 geniş teras alanı ve Fescizade Salon bulunuyor. Bunlar toplamda 450 kişilik kapasiteye sahip.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu DJ ve canlı müzik performansçıları bulunuyor. Arzu ettiğiniz türe göre seçim yapmakta özgürsünüz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

İstediğiniz menü seçeneğinde değişiklik yapabilirsiniz. Vegan, diyabet, kosher ve diyet menü seçenekleri mevcut.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 24.00'e kadar sürüyorken, servis hizmeti 01.00'e kadar devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Devetin çeşidine göre istenilen konseptte dekoratif aksesuarlar hazırlanmakta. Fakat genellikle tamamlayıcı olarak açık renkli sade temaların tercih edildiğini söyleyebiliriz.

The House Cafe Ortaköy organizasyon fiyatları ne kadar?

The House Cafe Ortaköy organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, The House Cafe Ortaköy organizasyon fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 100 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

The House Cafe Ortaköy Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

The House Cafe Ortaköy açık alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz