The Green Park Hotels

Ankara’nın kalbi Çankaya’da unutulmaz bir otel düğünü organizasyonuna imza atmak ister misiniz? The Green Park Hotels, kaliteli hizmet anlayışı ve şık balo salonuyla siz değerli çiftlerin en özel gün ve davetlerini muhteşem birer organizasyona çeviriyor. Hizmet sektöründe kendini kanıtlamış deneyimli personelleri ve profesyonel organizasyon ekibi ile unutulmaz bir gecenin kapılarını aralayabilirsiniz. Kalabalık davetlerinizi rahatlıkla hayata geçirebileceğiniz bu eşsiz mekanda yeni hayatınızın ilk gününe muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu muhteşem otelin ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kaliteli ve Güler Yüzlü Hizmet

The Green Park Hotels, tüm organizasyon türlerinde çiftlere kaliteli ve güler yüzlü bir hizmetin garantisini veriyor. Birbirinden avantajlı düğün paketleri, şık balo salonu ve eşsiz mimarisi ile de tercih edilirliğini arttırıyor. The Green Park bünyesinde davetlerinizi yemekli veya kokteyl düzeninde gerçekleştirebiliyorsunuz. Otelin şık dekorasyonu ile dikkat çeken salonunda 1000 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabiliyorsunuz. Yani kalabalık davetleriniz için gönül rahatlığı ile The Green Park’a güvenebilirsiniz. Otelin balo salonunda başta düğün organizasyonları olmak üzere kına geceleri, nişan törenleri, sünnet düğünleri, mezuniyet kutlamaları, baby shower partileri ve bayi toplantıları gibi pek çok farklı türde organizasyona imza atabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz organizasyon türü ne olursa olsun kusursuz bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.

Otelde düğün organizasyonları özellikle yemekli davet planlayan çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yemekli düğünlerde otellerin bu kadar fazla rağbet görmesinin en önemli sebepleri arasında otel mutfağında hazırlanan menülerin lezzeti ve sunumları ile çok daha fazla öne çıkması yer alıyor. The Green Park Hotels bünyesinde düzenlediğiniz davetlerinizde lezzeti ve şık servisleri ile dikkat çeken onlarca menü seçeneği arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Yemekli düzendeki davetlerinizde 1000 kişiye kadar misafirinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Alanında usta şefler tarafından özenle hazırlanan menü seçenekleri ile davetlerinizi tatlandırabilirsiniz. Kırmızı et menülerinden sebze sunumlarına kadar farklı tatları bir arada bulunduran seçenekler ile tüm davetlilerinizin damak zevkine uygun menülerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kalabalık organizasyonlarda yemek servislerinin zor olacağını düşünebilirsiniz. Fakat The Green Park’ın deneyimli mutfak personeli aynı anda tüm davetlilerinize sıcak olarak yemek servisi yapabiliyor. Yalnızca yemek menülerinde değil, kokteyl düzenindeki organizasyonlarınız için de farklı menü seçenekleri de bulunuyor.

Ankara’da Bir Marka

The Green Park Hotels, muhteşem organizasyonları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ile Ankara’da otel düğünlerinde adeta bir marka haline gelmiş bulunuyor. Organizasyonlardaki başarıları ve standartların üzerindeki hizmetleri ile de Ankaralı çiftlerden tam puan alıyor. Otelin düğün paketleri içerisinde davetinize özel olarak organizasyon sorumlusu hizmeti bulunuyor. Organizasyon sorumlusu ile birlikte gecenin başından sonuna kadar tüm davetinizin ayrıntılarını planlayabiliyorsunuz. Organizasyon akışına ek olarak balo salonunun dekorasyon detaylarını da yine profesyonel organizasyon ekibi ile birlikte düzenleyebiliyorsunuz. Salon dekorasyonunda ekleme veya çıkarma yapmak istediğiniz bölümleri organizasyon sorumlusuna ileterek hayallerinizdeki düğün mekanını hazırlayabiliyorsunuz.

The Green Park Hotels’in siz değerli çiftlere sağladığı hizmetler elbette bunlarla da sınırlı kalmıyor. Otel bünyesinde bulunan after party alanı ile organizasyonlarınız sonrasında gecenin geç saatlerine kadar eğlencenizi sürdürebilirsiniz. Profesyonel ses, ışık ve sahne hizmetleri ile dans ve eğlence organizasyonlarınızdan bir an olsun eksik olmaz. 250 araçlık otopark kapasitesi ve vale hizmetleri ile davetlilerinizi araç park etme derdinden kurtarabilirsiniz. Elbette tüm bu hizmetlerden The Green Park kalitesi ve ayrıcalığı ile yararlanabilirsiniz.

The Green Park Hotels Nerededir? Nasıl Gidilir?

The Green Park Hotels, Ankara’nın kalbi Çankaya’nın Kızılırmak Mahallesi’nde hizmet veriyor. Ankara’nın tüm ilçelerinden toplu taşıma araçları ile otele ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile gelecek olan misafirleriniz için ise otelin açık adresi şöyle:

Kızılırmak Mah., 1443 Cad., 06520 Çankaya / Ankara

Yorumlar

Yorum yaz