The Grand Mira Business Hotel

The Grand Mira Business Hotel, birbirinden farklı 3 toplantı salonu ile şirketler için sorunsuz bir toplantı ve davet deneyimi sunar.

1.) Mira Toplantı Salonu : 100 kişi kapasiteli ve yaklaşık 200 m2 alana sahiptir.

2.) Queen Toplantı Salonu : 200 kişi kapasiteli ve yaklaşık 300 m2 alana sahiptir.

3.) King Toplantı Salonu : 350 kişi kapasiteli ve yaklaşık 350 m2 alana sahiptir.

Mekan Kapasitesi

The Grand Mira Business Hotel'de, 52 oda, 2 toplantı salonu, açık ve kapalı özellikte kokteyl ve yemek alanları mevcuttur.  Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonları ile kurumsal etkinlik, açılış organizasyonu ve toplantıları için oldukça elverişlidir. Üstelik The Grand Mira Business Hotel’in muhteşem deniz ve şehir manzarası, davetlilerinize ve size unutulmayacak bir gün deneyimi sunar.

Hayalinizdeki Etkinliklere Kusursuz Organizasyonlar

The Grand Mira Business Hotel bünyesinde bulunan açık ve kapalı olarak tasarlanmış dört farklı organizasyon mekanı ile hizmet vermektedir. Kurumsal törenler için ev sahipliği yapabilecek niteliktedir. Ayrıca mekanda sorumlu olarak bulunan Grand Mira organizasyon ekibi, profesyonel otel kadrosu, unutulmayacak davetinizi gerçekleştirebilmeniz için yanı başınızdadır.  Aklınıza gelebilecek tüm organizasyonlar, dilediğiniz ve hayalinizdeki konsepte uygun tasarlanabilmektedir.

The Grand Mira Business Hotel Genel Nitelikleri

  • Dört yıldızlı şehir otelidir.
  • Prens Adaları, deniz ve şehir manzarasına sahiptir.
  • 250 – 400 kişilik yemekli veya kokteyl konseptli konferanslar ve kurumsal toplantılara uygun farklı mekanları mevcuttur.
  • Otelin özel organizasyon sorumluları vardır.
  • Otopark ve vale hizmeti bulunmaktadır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Şirket toplantılarımız için ve misafirlerimizi ağırlamak için beraber çalıştığımız çok güzel otel, iş yemekleri ve etkinlikleri için bire bir, çalışmaktan son derece memnunuz.

Yorum yaz