İstanbul Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yemek servisi
Menü değIşikliğI imkanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

The Craton Hotel Hakkında

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan The Craton Hotel, konferans ve toplantı salonlarının kapılarını sizlere açıyor. Kurumsal etkinliklerinizde, bayii toplantılarınızda, açılışlarda ve diğer özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz mekanlar arasında yer alıyor. Otel, 250 konuk ağırlayabilecek kapasitesi ile yemekli ve kokteylli toplantılara ev sahipliği yapıyor. Otelin konferans ve toplantı salonu fiyatları kişi başı yemekli 100 TL, kokteylli 50 TL’den başlıyor.

Mekanın Kapasitesi ve Özellikleri

Kurumsal toplantı ve etkinliklere ev sahipliği ile bilinen The Craton Otel, üstün hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. 250 kişilik kapalı davet alanının yanı sıra 100 kişilik açık davet alanı seçeneği de sunuyor. Her mevsim rahatlıkla tercih edilebiliyor.

50 araçlık otoparkı konuklarınızın park sorunu yaşamasını engelliyor. Engelliye uygun girişi ve yüksek tavanı sizlerin konforu düşünülerek tasarlanıyor. Şehir merkezindeki konumu ve ferah alanı ile rahatlıkla toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir mekan oluyor.

Sunduğu Hizmetler

The Craton Hotel, sizler için önemli olan etkinliklerinizde konuklarınızın kusursuz ağırlanması için profesyonel ekiplerle çalışıyor. Etkinlik sorumlusu ile her şey detaylıca planlanıyor. Konuklarınız geldiğinde siz onlarla ilgilenirken etkinlik sorumlusu akışı sizin için yakından takip ediyor. Konferans ve toplantı etkinliklerinizden önce menü tadımı yaparak damak tadınıza uygun değişikliği yapma şansınız bulunuyor.

Sahne, ses ve ışık sistemleri ayarlanıyor. Sunumlarınızda ve konuşmalarınızda uygun ortam yaratılıyor. Keyifli ve eğlenceli bir toplantı etkinliği olmasını planlıyorsanız müzik dilediğiniz gibi şekilleniyor. 5 yıldızlı otelde; düğün, nişan, parti, mezuniyet töreni, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler ve konferans gibi birçok özel davetiniz gerçekleştiriliyor.

The Craton Hotel Konferans ve Toplantı Salonu Fiyatları

Üstün hizmet kalitesi ile ünlü oteller arasında yerini alıyor. Başarılı işlere imza atan kusursuz hizmet anlayışı ile tercih sebebi oluyor. The Craton Hotel’de konferans ve toplantı fiyatları kişi başı 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Kokteyl seçeneğini değerlendirmek istiyorsanız 50 - 80 TL olarak belirleniyor.

Hafta içi, hafta sonu, menü seçeneği ve misafir sayınıza göre fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için DüğünBuketi.com ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Şişli ilçesinde yer alan The Craton Hotel, toplu taşımaların geçtiği bir noktada konumlanıyor. 27T, 32M, 49A, 55, 59N ve Avcılar - Söğütlüçeşme otobüs seferleri ve M2 metro ile ulaşım sağlanabiliyor. Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adresten faydalanabilirsiniz.

Adres: Fulya, Bahçeler Sokağı No:16 Kat:1 Şişli  / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100 - 250 kişi kapasiteli olarak konaklama imkanı bulunmaktadır.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması temin edilmesine olanak tanımaktalar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler gibi birçok özel günde de sizlerin heyecanını paylaşıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Her iki hizmet de 00.00'da sona eriyor.

The Craton Hotel konferans ve toplantı fiyatları ne kadar?

The Craton Hotel konferans ve toplantı fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, The Craton Hotel konferans ve toplantı fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

The Craton Hotel Kaç kişilik konferans ve toplantı kapasitesine sahiptir?

The Craton Hotel açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Firmamızın yıllık toplantılarını ve yemeğini burada gerçekleştirdik. Bütün otel çalışanlarına ve organizasyon sorumlumuza özenli çalışmaları için teşekkür ederiz.

Yorum yaz