İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi
Menü değIşikliğI imkanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

The Craton Hotel Hakkında

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan The Craton Hotel, ev sahipliği yaptığı birçok etkinlik arasında nişan ve söz davetini de bulunduruyor. Size hayatınızın en önemli gününde sayısız olanak tanıyarak en benzersiz törene sahip olmanız sağlanıyor. Evliliğinizin ilk büyük adımı olan nişan veya söz töreniniz için eşsiz bir ortam ve memnuniyet sunuyor. Mekan, bu tür davetler için yemekli düzende 100 TL’den başlayan fiyatları beğeniye sunuyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

İstediğiniz gibi tercih edebileceğiniz açık ve kapalı davet alanları bulunduran The Craton Otel, töreniniz için sizlere harika bir ortam sunuyor. Kalabalık davetleriniz için uygun alanlara sahip olan mekanın kapalı alanında 250 kişiye kadar, açık alanında ise 100 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Oldukça şık ve modern görünüşüyle dikkat çeken davet alanlarınızda sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli bir tören geçirmeniz sağlanıyor. Yüksek tavanlı, geniş tasarımı ile iç açıcı bir görünüme sahip olan kapalı salon birçok davete ev sahipliği yapıyor. Töreninize uygun olarak oluşturulan masa düzeni ve dekorasyon seçenekleri göz kamaştırıyor. Mekanın genel görünüşü, kullanılan dekorasyon seçenekleri ve masa düzeninde seçilen yumuşak tonlu renkler huzurlu bir atmosfer oluşmasını sağlıyor.

The Craton Hotel Nişan ve Söz Fiyatları

Otelde nişan ve söz fiyatları yemekli ve kokteyl düzene göre değişiklik gösteriyor. Aynı şekilde davet günü ve davetli sayısı da fiyatlarda belirleyici oluyor. Yemekli nişan ve söz fiyatları 100 - 150 TL arasında değişirken, kokteyl fiyatları 50 - 80 TL arasında başlatılıyor.

Otelde düzenlenecek davetler hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

The Craton Hotel, nişan ve söz merasimlerinizde birçok avantaj sunuyor. Yemekli davetleriniz için uygulanan catering hizmeti töreninizde lezzet şöleni yaşanmasına yol açıyor. Sizler ve konuklarınız için özenle hazırlanan menüler eşliğinde davetinizin keyifli bir şekilde ilerlemesi sağlanıyor. Bu noktada dilerseniz önceden menü tadımı yapabilme şansınız bulunuyor.

Organizasyon danışmanlığı ve etkinlik sorumlusu sağlama hizmeti sayesinde töreninizin kusursuz bir biçimde oluşturulması ve bu şekilde ilerlemesine imkan tanınıyor. Nişan organizasyonu haricinde nikah sonrası yemek, düğün, kına gecesi gibi davetlere de ev sahipliği yapan otel, tüm organizasyon türlerinde aynı kalitede hizmet sunuyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan ve kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz The Craton Hotel, ulaşımda sizlere kolaylık tanıyor. 27T, 29Ş, 48N ve 49A gibi otobüs hatları mekana ulaşmada sık tercih edilen vasıtalar. Aynı şekilde M2 metro hattı ve Avcılar - Söğütlüçeşme otobüsü de kullanılıyor.

Adres: Fulya Mahallesi, Bahçeler Sokağı No:16 Kat:1, 34387 Şişli / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100 - 250 kişi kapasiteli olarak konaklama imkanı bulunmaktadır.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması temin edilmesine olanak tanımaktalar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler gibi birçok özel günde de sizlerin heyecanını paylaşıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Her iki hizmet de 00.00'da sona eriyor.

The Craton Hotel nişan ve söz fiyatları ne kadar?

The Craton Hotel nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, The Craton Hotel nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

The Craton Hotel Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

The Craton Hotel açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  çok güzel bir kutlama geçirdik. emeği geçen bütün çalışanlarına çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum yaz