İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi
Menü değIşikliğI imkanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

The Craton Hotel Hakkında

İstanbul Şişli konumunda bulunan The Craton Hotel, verdiği organizasyonların yanında kına gecesi hizmeti ile de akıllara kazınacak güzellikte bir gün planlıyor. Ekipmanları, müzik ve sahne hizmetleri, zarif süslemeleri ve profesyonel ekibi ile tüm sürece hakim şekilde yanınızda yer alıyor. Tüm hizmetlerin dahil edildiği kına gecesi fiyatları 80 TL’den başlatılıyor.

Mekanın Özellikleri

The Craton Otel, kına gecesi yapmak için uygun genişliğe ve dizayna sahip olmasıyla sıkça tercih edilen mekanların başında yerini alıyor. Açık alana, kapalı alana ve terasa sahip olma özelliği ile dilediğiniz davet alanında konuklarınızı ağırlayabiliyor. Kapalı salonda 250 kişiye kadar konuk ağırlarken açık alanda 100 kişilik kapasiteye kadar hizmet verebiliyor.

Kalabalık şekilde bir kına organizasyonu geçirmek isterseniz her şekilde hizmet sunuluyor. Aynı zamanda eğlence dolu anlardan sonra konuklarınız için konaklama hizmeti sağlayan konforlu odalar da bulunuyor.

Masa şamdanları, suplalar, çiçek ve tüller ile salon, kına organizasyonu için en uygun ve en şık hale getiriliyor. Tüm konukların memnun kalacağı ve ayrılırken yüzlerinde gülümsemeyle ayrılmalarını sağlayacak tüm hizmetleri ile sizlerle oluyor. Otelde düğün konseptini de kusursuz nitelikte işleyen oteli kına gecelerinizi en profesyonel şekilde yönetiyor.

The Craton Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Mekanda kına gecesi organizasyonunuz için her şey düşünülerek hazırlanıyor. Yemekli menüler ve kokteyl menüler ile konuklarınızı ağırlıyor. Yemekli bir kına gecesi yapmak da çeşitli kokteyller ile konuklarınızı ağırlamak da 80 TL’den başlıyor. 100 - 150 TL’yi bulan kına gecesi fiyatları da bütçe dostu aralıkta seyrediyor.

Paket fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmanız yeterli oluyor.

Sunduğu Olanaklar

The Craton Hotel ekibi, kına gecesi öncesinde etkinlik sorumlusu ile planlı şekilde nasıl bir gece istediğinizi organize ediyor. Kına gecenizde ise sizleri doğru şekilde yönlendirerek tüm süreci mükemmel geçirmenizi sağlıyor. Mekanın ekipleri dışında dilediğiniz organizasyon firmasıyla anlaşıp salonda düzenleme yapabiliyor ve sahne showları gerçekleştirilebiliyor. Aynı şekilde tüm bu anlarınızı kaydedecek fotoğrafçı ekibi de dışarıdan temin edilebiliyor.

Organizasyon danışmanlığı hizmeti sunması sayesinde salon içerisinde dilediğiniz konsept ve süslemeler uygulanıyor. Kına tahtı, dekoratifleri, kına tepsisi gibi her detay düşünülerek akıllarda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde hazırlık yapılıyor. Uzman mutfak kadrosu tarafından yapılan çeşitli yemek ve kokteyl menülerini organizasyonunuz öncesinde tadarak değişiklik talep edilebiliyor.

Nasıl Gidilir?

The Craton Hotel, İstanbul Şişli merkezinde yer alarak kolay ulaşılabilir bir mekan olma özelliği taşıyor. Tüm toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşabiliyor veya da özel aracınız ile aşağıdaki adresi takip ederek ulaşabiliyorsunuz:

Fulya, Bahçeler Sokağı No:16 Kat:1, 34387 Şişli / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100 - 250 kişi kapasiteli olarak konaklama imkanı bulunmaktadır.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması temin edilmesine olanak tanımaktalar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler gibi birçok özel günde de sizlerin heyecanını paylaşıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Her iki hizmet de 00.00'da sona eriyor.

The Craton Hotel kına gecesi fiyatları ne kadar?

The Craton Hotel kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, The Craton Hotel kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

The Craton Hotel Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

The Craton Hotel açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  tam istediğim gibi bir kına gecesi organizasyonu oldu 🙂 emeği geçen herkese sonsuz teşekkürrrr 🙂

Yorum yaz