Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Cam tavan
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima

The Ankara Hotel Düğün Hakkında

The Ankara Hotel, çiftlere özel otel düğünü konsepti ile çiftlerin ihtiyaçlarını gözetiyor. Ankara Çankaya ilçesindeki lüks otel düğünü mekanları arasında bulunan otel, hem hizmetleri hem de fiyatları bakımından farklı alternatifler sunuyor.  Otelde düğün haricinde çeşitli organizasyon türlerinde hizmet verme kapasitesi ve ekibi bulunan otel, aradığınız mekan olabilir. İster nişan, ister mezuniyet töreni… Dilerseniz, bekarlığa veda partisi veya balayı konaklama hizmetleri…  50 TL'den başlayan otel fiyatları, detayları ve daha fazlası hakkında Düğün Buketi’ne davetlisiniz!

Salon Özellikleri

Bu otel, terasta ve kapalı alanda otel düğünü konsepti sunuyor. Yüksek tavanlı kolonsuz salonları bulunan otel, şehir merkezi konumunda yer alıyor. The Ankara Hotel terasında şehir ve tarihi yerleri içeren panaromik manzara, davetlilere adeta görsel şölen sunuyor. Yemekli davetler için 500 ila 750 davetli ağırlayabilen mekan, kokteyl programlarında da 750 ila bin kişiye hizmet verebiliyor. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilme kapasitesi bulunan otelin 150 ila 650 kişilik balo salonları bulunuyor.

The Ankara Hotel Düğün Fiyatları

Burası, benimsediği uygun fiyatları ile de tam size göre. Örneğin otelde düğün yemekli fiyatı 100 TL - 150 TL arasında değişebilmekte. Kokteyl davetlerde ise 50 TL - 80 TL civarında uygun fiyatları bulabilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi için teklif formunu doldurmanızı tavsiye ederiz.

İlave Olanakları

Seyir terası ile göz dolduran mekan, konaklama imkanları ile de balayı çiftlerine özel hizmetler sunuyor. Otelde konaklayan çiftlere özel bir oda ve ikramlar hazırlanıyor. Düğün tarihinden iki hafta önce menü tadımı yapılabilen otel, aradığınız düğün mekanı olabilir. Binden fazla araç için ücretsiz otopark ve vale hizmeti bulunan bu otel, yemekli davet hizmetleri veriyor. After party alanı ve engelli girişi gibi olanakları bulunan The Ankara Hotel, otel düğünü konsepti ile öne çıkıyor.

Organizasyon menüsü tadımına izin veren otelde menü değişikliği yapılabiliyor. Çocuklar, veganlar ve diyabet hastaları için özel menüler hazırlanabiliyor. Bu düğün oteli ışık, ses ve sahne hizmetleri de davetlilerin konforu düşünülerek kuruldu. Davetlerin kusursuz geçmesi için organizasyon sorumlusu bulunan mekan, dışarıdan bir fotoğrafçı ile çalışılmasına olanak sağlıyor.

The Ankara Hotel Nerededir?

Ankara Tren Garı Otel olarak da bilinen bu düğün oteli, YHT Garı binasının içinde konumlanmıştır. Buraya Sıhhiye güzergahlı herhangi bir otobüs ile ulaşılabilmekte. Maltepe Ankaray Durağı'na da oldukça yakın olan bu otel, bütün toplu ulaşım imkanlarını beraberinde getirmekte. Bu düğün otelinin açık adresi ise burada: Eti Mahallesi, Celal Bayar Blv. No:2 D:No:78, 06570 Çankaya / Ankara.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı mevcuttur.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması veya fotoğraf ekibi çağırabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet partisi, sünnet düğünü, kına gecesi, açılış, şirket toplantısı gibi her türlü davet burada organize edilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda bulunan son teknoloji jeneratör ve ısıtma sistemleri, kusursuz bir gün geçirmeniz için sizlere sağlanan ilave avantajlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kapalı bir salon ve bu salonun iç dizaynın arzunuza göre tasarlanma imkanı bu pakette.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemekli davetlerin dahil olduğu bu paket ile menüde değişiklik yapabilir, arzunuza göre farklı içerikler ilave edebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan bir firma ile çalışabileceğiniz gibi, salon ile anlaşmalı fotoğraf ekibinden de yararlanabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı ve yüksek tavanlı bir davet alanı bulunmakta.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan orkestra davet edebilir, isterseniz mekanın anlaşmalı olduğu müzik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

İstediğiniz türden menü içeriği mevcuttur. Genel olarak kırmızı et eşliğinde ara sıcak ve sonrasında tatlı ikramı bulunmaktadır. Fakat değişiklik yapılabilmekte.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'e kadar müzik ve servis devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gümüş tonların çoğunlukta olduğu bu salonda, arzunuz dahilinde altın renklere veya diğer tonlara da ağırlık verilebilmekte.

The Ankara Hotel düğün fiyatları ne kadar?

The Ankara Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, The Ankara Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

The Ankara Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

The Ankara Hotel kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ankara Otel’den düğün ve balayı odası hizmeti aldık.ayrıca şehir dışından gelen bazı davetlilerimiz otelde konakladi.sanki evimiz gibi oldu.salonunda eğlendik sonra çıktık süit odamızda dinlendik.paket hizmet aldığımız için bize uygun geldi.bize sağlanan hizmetlerden dolayı Ankara Otel ailesine tesekkur ederiz.

Yorum yaz