İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Özel şoför
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti
Vip transfer hizmeti

Tesslim Luxury Car Rental Hakkında

Düğün günü her detayın özenle düşünüldüğünü biliyoruz. Bu yüzden sizlere belki de düğünün kırılım noktalarından birisi olan gelin arabası konusunda profesyonel bir firmayı anlatmak istiyoruz. Tesslim Luxury Car Rental, Sarıyer İstanbul konumu ile, şehrin her yerine yakın mesafede yer almaktadır. Çeşit çeşit arabayı bünyesinde bulunduran firmanın gelin arabası fiyatları 600 TL'den başlamaktadır.

Özellikleri

Hem İstanbul hem de çevre illerde hizmet veren firma araba sayısı itibariyle tüm ihtiyacı karşılamaktadır. Gelin arabası seçimlerinde kriterlerini yüksek tutan firma, yol boyunca sizin güvenliğiniz ve eğlenceniz konusunda teminat vermektedir.

Tesslim Rent A Car ile anlaştığınız andan itibaren detaylar konusunda gözü kapalı şekilde onlara güvenebilirsiniz. Firma ilk olarak hayalinize uygun araba alternatifleri sunarak sizin seçim yapmanızı istemektedir. Daha sonra bu seçime ve kullanım süresine bağlı olarak en uygun fiyatı belirlemektedir.

Tesslim Luxury Car Rental Fiyatları

Arabaların değişen ve gelişen modellerine bağlı olarak belirlenen fiyatları her bütçeye uyum sağlayabilmesi için dengeli bir şekilde ayarlanmıştır. Gelin arabası için genel olarak 600 TL'den başlayan fiyatlar mevcuttur. Düğün sonrasında da gelin arabasının sizde kalmasını isterseniz değişen ve indirime giren fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bu fiyatları ve kampanya detaylarını yetkililerle konuşmak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Hem İstanbul hem de Türkiye genelinde luxury gelin arabası konusunda dikkatleri üzerine çeken firma; sizlerin yolda trafikle uğraşmasını istememektedir. Bunun için uzun yıllardır deneyimi olan; her türlü hava şartında rahatça araba kullanabilen deneyimli şoför hizmeti de isteğe bağlı olarak temin edilmektedir.

Yolculuk esnasında eğlenebilmeniz için arabaların içerisindeki ses sistemleri Tesslim Rent A Car tarafından geliştirilmiştir. Böylece henüz düğün mekanına varmadan heyecanınızı azaltabilir; oyun moduna geçiş yapabilirsiniz. Eğlence esnasında, bir şeyler yeyip içme isteğinizin olacağını bilen firma araçlarında lüks ikramlarda da bulunmaktadır.

Tesslim Rent A Car Nerededir?

Merkez ofisi İstanbul Sarıyer'de bulunan Tesslim Luxury Car Rental gelin arabası kiralama firmasına gelip araçları yakından görme şansınız vardır. Eğer ofise gelmek de detayları konuşmak isterseniz İstanbul'un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yetkililer düğünden önce sizlerle tanışmaktan çok mutlu olacaktır.

Adres: Maslak Veko Giz Maslak Mah. Maslak Meydan St. No:3/85 Sarıyer, İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere tüm şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Her türlü organizasyon için araç temini yapılmaktadır. Kına gecesi, sünnet düğünü gibi davetlerde, toplu taşıma imkanı da mevcut.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yaklaşık 1 hafta önce iletişime geçilmesi uygundur.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir içi ve şehir dışında tercih edilen araçlarla hizmet mümkündür.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paket detaylarında araç içi ikramları, farklı boyutlarda ve vites seçeneklerinde araç kiralama imkanı bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel şoför, süsleme ve detaylı aksesuar temini gibi hizmetler, bu pakette bulunmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin isteğine bağlı olarak ayarlanmaktadır. Farklı aksesuar temini seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Araçlar belirtilen sürelerde teslim edilmektedir.

Tesslim Luxury Car Rental organizasyon fiyatları ne kadar?

Tesslim Luxury Car Rental organizasyon fiyatları Tesslim Luxury Car Rental organizasyon fiyatları Tesslim Luxury Car Rental organizasyon fiyatları ise 600 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Tesslim Luxury Car Rental Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Tesslim Luxury Car Rental

Yorum yaz