Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
250
Araç

İmkanlar

Catering
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Barkovizyon ve led ekran

Teras Çamlıca Restaurant & Cafe

Teras Çamlıca Restaurant ve Cafe toplantı ve konferans organizasyonlarınız için ihtiyaca yönelik organizasyon hizmeti ve mekan düzenlemesi ile müşterilerine birinci sınıf hizmet vermeye devam ediyor. Firma ve şirketlerin kurumsal, bölgesel veya uluslararası toplantı davet ve yemekleri için çok tercih edilen mekanlardan biri olan Teras Çamlıca toplantı ve seminer mekânı fiyatları konusunda da uygun seçenekler sunuyor.

İstanbul Manzarası Eşliğinde Toplantı Yapmak İster misiniz?

Teras Çamlıca Restaurant ve Cafe toplantı etkinlikleri için sunduğu özel kampanya ve rezervasyon seçenekleri ile kaliteli hizmet sağlıyor. Firma ve kuruluşunuzun toplantı konseptine uygun olarak mekân düzenlemesi yapabiliyor. Özellikle uluslararası kuruluşların bölge buluşma yemeklerine ev sahipliği yapan Teras Çamlıca, her tür toplantı, seminer ve konferans etkinliğiniz için hizmet vermekte.

Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde, dingin ve sessiz bir mekan olan Teras Çamlıca, farklı açılardan seyir edebileceğiniz İstanbul ve tarihi yarımada manzarası toplantılarınız için güzel bir arka plan yaratacak. Mekan konsept düzenlemede organizasyona göre değişiklikler yapabileceğiniz gibi çevre düzenleme seçenekleriyle de açık ve kapalı davet alanlarını tercih edebilirsiniz.

700 kişi kapasiteli açık davet alanı ve kapalı davet alanı ile her türlü toplantı ve seminer organizasyonlarınız için hizmet verebiliyor. Kurumların firma içi veya bayi toplantıları ve toplantı sonrası yemeği için özellikle tercih ettiği Teras Çamlıca, birçok özel okul ve kolejinde yıl sonu çalışan motivasyon toplantısı için ilk tercihlerden.

Toplantı Mekanı için İstanbul’un Gözdesi: Teras Çamlıca

Teras Çamlıca Restaurant ve Cafe, yeni modern toplantı organizasyonlarının en çok tercih edilen mekanlarından biri. Bunun sebeplerini ise şöyle sıralamak mümkün;

 • 700 kişi kapasiteli açık davet alanı/ 700 kişilik kapalı davet alanı imkanıyla mevsime uygun mekan tercihi
 • 300 araçlı otopark kapasitesiyle konuklara park etme kolaylığı
 • Peyzaj düzenlemeleri ve mekan içi dekorasyonlarıyla zarif ve şık mekan kullanımı
 • Kaliteli organizasyon ekibi ile birinci sınıf hizmet
 • Güvenilir gıda hizmetiyle sağlıklı ve güvenli yemek seçenekleri
 • Dünya ve Türk mutfağından geleneksel lezzetlerle yemek kültürünü deneyimleme imkânı
 • Kişiselleştirilebilir menü tasarımı seçenekleri,
 • Organizasyona özel yan hizmetler,
 • Organizasyonunuza özel temsilci ve ekip desteği.

 

Teras Çamlıca Restaurant ve Cafe Toplantı fiyatları

Tüm bu hizmetleri sağlarken farklı toplantı ve konferans organizasyonu paketleri ile de uygun fiyatlar sunuyor. Yemekli veya yemeksiz olarak düzenleyeceğiniz toplantı ve konferans organizasyonu seçeneklerine ek olarak, Teras Çamlıca toplantı öncesi/sonrası yemeği, bayi toplantısı, kokteyl gibi organizasyonlar için de davet alanı düzenlemesi yapıyor.

Teras Çamlıca Restaurant ve Cafe toplantı fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için “teklif al” formunu doldurabilirsiniz. Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanmak isterseniz dugunbuketi.com ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece indirimlerden, kampanyalardan, fırsat paketlerinden ve avantajlı fiyatlardan herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Teras Çamlıca, İstanbul Anadolu Yakası’nda Üsküdar’a yakın güzergahta bulunuyor. Özel aracıyla gelmeyi tercih eden misafirler için 300 araç kapasiteli otoparkı bulunan Teras Çamlıca, vale hizmeti de sağlıyor. Her iki yakaya da ulaşımı sağlayacak geniş toplu taşıma ağının merkezinde bulunan mekâna ulaşmak için birçok araç tercih edilebilir. Toplu ulaşım araçlarını tercih edenler için otobüs, metro veya minibüs/dolmuş gibi farklı toplu taşıt seçenekleriyle ulaşım sağlanabiliyor.

İstanbul Kısıklı Çamlıca’da bulunan Teras Çamlıca'nın  açık adresi ise şu şekilde; Teras Çamlıca Restaurant ve Cafe, Kısıklı, Çamlıca Tepesi Sk. No:48, 34662 Üsküdar/İstanbul. Bu muhteşem manzarası ve kaliteli hizmetiyle Teras Çamlıca  hakkında daha fazla bilgi almak için dugunbuketi.com ile iletişime geçebilir veya sayfanın sağ kısmındaki haritalar bölümünden yol tarifi alabilirsiniz. Eğer daha önce Teras Çamlıca'da bir toplantı veya seminer organizasyonu düzenlediyseniz yorumlarınızı bizimle paylaşabilir, fikir ve öneriler sunabilirsiniz.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması, catering ve fotoğrafçı dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Barkovizyon ve led ekran, istediğiniz salonu seçebilme imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Işık - ses hizmetleri, isteğe göre salon düzenlemesi, organizasyon ekibi, yemek servisi gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

250 kişilik açık alanı 500 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Sırala

 1. Avatar
  Berk Çetin
  Puan

  firmamızın uluslararası bir toplantı davetini Teras Çamlıca’da yaptık. çalışanlara güleryüzü ve son derece titiz hizmeti için teşekkür ederiz. yemekli organizasyonumuzdan bütün firma oalrak çok mutlu ayrıldık. kalabalık bir toplantı için park sorunu yaşamadan bir günü geçirmek kesinlikle çok iyi oldu. her şey için teşekkürler.

Yorum yaz