İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Cam tavan
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Boğazda düğün / davet
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Teras 212 Beşiktaş Hakkında

İstanbul, Beşiktaş ilçesinde bulunan vetarihi mekanlar arasında dikkat çeken Teras 212 Beşiktaş, muhteşem boğaz manzarası ile sizleri bekliyor. Açık ve kapalı alan seçimleri sunan davet alanında, kişi başı davet fiyatları 150 TL gibi oldukça uygun başlangıç fiyatlarına sahip. Teras 212 hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi’nin ücretsiz hizmet veren danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Davet Alanı Özellikleri

Şehir merkezinde ve muhteşem deniz manzarasına sahip Teras 212 Beşiktaş,hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için kapılarını aralıyor. 500 kişi kapasiteli açık alan ve 300 kişilik kapalı davet alanları ile birçok organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Pergola sistemi sayesinde açılır kapanır terasa sahip olan mekan, olası hava koşullarına karşı önlemini alıyor.

Teras 212 Beşiktaş Davet Fiyatları

Teras 212 Beşiktaş, tüm organizasyonlarda siz değerli misafirlerin isteklerine önem veriyor. Menü seçiminden dekorasyona, masa süslemelerinden konsept seçimine kadar her detay sizin istekleriniz doğrultusunda planlanıyor. Düğün salonu özelinde değerlendirebileceğiniz teras, yemekli ya da kokteylli organizasyonlarınız için oldukça ideal. Kişi başı olarak belirlenen fiyatlar hafta içi ve hafta sonu için ayrı değerlere sahip. Teras 212 hafta içi yemekli davet başlangıç fiyatları kişi başı 150 TL civarındayken, kokteyl menüler için ise başlangıç fiyatı 100 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu yemekli davetlerin kişi başı fiyatıysa 200 TL. Dekorasyon ve süsleme için ekstra istekler, kişi sayısı, gün ve menü seçimlerine göre fiyatlarda değişim söz konusu olabilmekte. Size özel oluşturulacak fiyatlar için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Teras 212, Yemek ve kokteyl menülerinin tamamı profesyonel aşçıların bulunduğu mutfaktan çıkarıyor. Düğün öncesinde menü tadımı yapabilir ve dilediğiniz değişliği talep edebilirsiniz. Bu sayede de damak zevkinize en uygun tadı misafirlerinize ikram etme şansına sahip oluyorsunuz. Beyaz masa ve napolyon sandalyeler ile oluşturulan oturma düzeninde tema seçiminize göre renkli süslemeler kullanılabiliyor. Canlı çiçekli süslemelerin bol yapıldığı mekan, oldukça zarif bir şıklığa sahip. Organizasyon sorumlusu hizmeti sayesinde etkinlik boyu her detay planlandığı şekilde gerçekleştiriliyor. After party alanı ile dilerseniz eğlenceye gecenin ilerleyen saatlerinde de devam edebilirsiniz.

Teras 212 Beşiktaş Nerededir? Nasıl Gidilir?

Teras 212, İstanbul Çevreyolu D-100 ve Barbaros Bulvarı üzerinde. Özel aracı ile gelecek olan misafirler için ayrıca 500 araçlık bir otopark ve vale hizmeti de sunulmaktadır.Toplu taşıma araçları ile gelmeyi tercih edecek olan misafirleriniz; otobüs ve metro hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirler. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

Yıldız Mah. Çırağan Cad. Osmanpaşa Mektebi Sok. No: 4 Kat: 4 Beşiktaş/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantıları, nişan, kına gecesi, baby shower, mezuniyet töreni, doğum günleri, açılışlar ve kurumsal etkinlikler düzenlenmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve değişikliği, organizasyon sorumlusu, karşılama kokteyli, engelli girişi, otopark ve vale, düğün pastası, düğün menüsü, after party gibi ek avantajlar bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa- sandalye süslemeleri, menü tadımı, düğün pastası, servis, otopark ve vale hizmetlerini içermektedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, masa şamdan seçenekleri, menü tadımı ve menü değişikliği, after party, otopark ve vale hizmeti, düğün pastası, karşılama kokteyli ve ikram menüleri bulunmaktadır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi anlaştığı stüdyo ve fotoğrafçı bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

500 kişilik açık ve 300 kişilik kapalı davet alanları bulunmaktadır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın bünyesinde, orkestra ve müzisyenler bulunmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Türk ve dünya mutfağından seçmelerle kırmızı ve beyaz et menülerine ek olarak vegan, diyabet, kosher ve çocuk menüleri ile kokteyl menüleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis hizmeti saat 00:00'da sona ermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanlarında isteğe göre konsept ve tema seçimi yapılarak, dekorasyon bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Teras 212 Beşiktaş organizasyon fiyatları ne kadar?

Teras 212 Beşiktaş organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Teras 212 Beşiktaş organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Teras 212 Beşiktaş Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Teras 212 Beşiktaş açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz