Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Tepecik Senfoni Orkestrası 2009 yılında Ömer TÜTÜNCÜ tarafından kurulan, tamamı roman sanatçılardan oluşan bir müzik grubudur.

Klasik batı müziğini Türk motifleri eşliğinde sentezleyip sahneye taşıyan grup, yurt içi ve yurt dışı konserlerle dinleyicilerin ilgi odağı olmuştur.

12 kişiden başlayıp 40 kişiye kadar çıkabilen ve geniş müzik yelpazesine sahip olan grup; insanlara duygulu anlar, eğlenceli dakikalar ve pozitif enerji vermeye devam etmektedir.

Repartuarında blues, jazz, rock, latin, türk-pop,türk-halk, oyun havaları, tsm parçalarına yer veriyor.

TEPECİK SENFONİ ORKESTRASI her alanda başarılı performansı ile organizasyonlarını bir festival havasında geçirmektedir…

Tepecik Senfoni Orkestrası Detayları

 • Min. Düğün Organizasyon Fiyatı: 5.000-7.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: En az 4 hafta
 • Hizmet İçeriği: Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Baby Shower, Bayi Toplantısı, Davet Ve Resepsiyon, Doğum Günü, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü
 • Yol Tarifi: --

 

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Selinay & Batuhan
  Puan

  Tepecik Senfoni Orkestrası harikasınız.Düğünüm yaklaşırken kafamda bir çok orkestra ile ilgili düşünceler belirmişti.Fakat Tepecik Senfoniyi Kaya Thermalde canlı izleme fırsatım oldu ve karar verdim.Tercihimde ne kadar Mutlu olduğumuzu kelimelerle anlatamam mutlaka ve mutlaka canlı canlı dinlemelisiniz ve tercih etmelisiniz.Hepsine çok ama çok teşekkür ediyorum.Sizler harikasınız.Yolunuz açık olsun güzel müzik insanları,:)))

 2. Avatar
  Sibel & Necmi
  Puan

  Tepecik Senfoni Orkestrası için Sünnet düğünü tarihimizi değiştirmiştik.Harika bir eğlence kaliteli müzik ve muhteşem müzik adamları ile sizlerde Mutlaka tanışmalısınız.iyi ki tarihi değiştirmişiz.Gerçekten harika bir performansları ile bizleri çok mutlu ettiler.Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

 3. Avatar
  nil & fırat
  Puan

  Tepecik Senfoni Orkestrası Ömer Tütüncü ve ekibi gerçekten müziği ve sahne performanslarıyla bizi çok mutlu etti.Hem müzik tercihlerimize gösterdiği saygı ve hem de o tercihlere yaptığı güzel dokunuşlarla bize ve misafirlerimize harika bir gece geçirtti. Çevremizdeki tüm dostlarımıza gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 4. Avatar
  Gülçin & Cem
  Puan

  Tepecik Senfoni Orkestrası gerçekten çok kaliteli ve elit bir ekip.Tepecik Senfoniyi Kaya otelde izlemiştik.Muhteşem bir sahne performansıyla tüm misafirleri ve salonu eğlendirmişlerdi.Aradığımız orkestrayı bulmuştuk.En dikkat çekici özellikleri ise Sahneye siyah gömlek ve beyaz ceket konsepti ile çıkmışlardı.Gerçekten çok gösterişli olmuşlarda,Ve o an karar verdik düğünümüzde yer alacak olan orkestra Tepecik Senfoni olmalıydı.Düğünümüzde sahne aldılar ve çok Mutlu olduk.İstediğimiz tüm istekleri yerine getirdiler.Harika bir performans ve müzik sergilediler.Herkese tek tek teşekkür ederiz

 5. Avatar
  Yaşar & Selma
  Puan

  Harika bir düğün yapmıştık.Tepecik Senfoni Orkestrası tüm davetlilere muhteşem bir müzik şöleni vermişti.çok teşekkür ederiz.

 6. Avatar
  Vicdan & Adnan
  Puan

  TEPECİK Senfoni Orkestrası İzmir de tek geçerim.

 7. Avatar
  Şule & Selim
  Puan

  En Mutlu günümüzde bizlere eşlik eden Tepecik Senfoni Orkestrası,şahane müzik insanları sizler bir numarasınız.Sizlerle eğlenmemek elde değil.Sahne ve şarkıların sıralaması harika ve en başta Ömer Tütüncü şef olmak üzere tüm gruba teşekkür ediyorum.Buradaki düğün yapacak çift arkadaşlarıma tavsiye olarak ne organizasyon ne de düğün mekanı bence ilk önce Tepecik Senfoni Orkestrası ile anlaşın,

 8. Avatar
  nilay & erkan
  Puan

  En başlarda Tepecik Senfoni Orkestrasına şüphe ile bakmıştım.Fakat Orkestra sorumlusu Ömer Tütüncü ile görüştükten sonra kafamdaki tüm soru işaretleri ortadan kalktı.Muhteşem bir özgüven ve pozitif bir elektiriği hem sahnede hem de günlük hayata yansıtmayı başarmış kaliteli müzik grubu,Ses sahne ışık ve TEPECİK SENFONİ İLE MUTLU BİR SÜNNET YAPTIĞIMIZ İÇİN EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

 9. Avatar
  TÜRKAN & AHMET
  Puan

  Tepecik Senfoni Orkestrası bence İzmir ve Ege bölgesinin en iyi en eğlenceli en kaliteli müzik grubu geçen yaz oğlumun düğününde sahne aldılar ve doğru tercih kullandığımızı tüm gece sergiledikleri performans ve müzik ile kanıtladılar teşekkürler Tepecik Senfoni Orkestrası

 10. Avatar
  ayşegül & gökhan
  Puan

  Tepecik Senfoni Orkestrası ile muhteşem rüya gibi bir düğün yaptık.Herşey ters gitse bile müzik harikaydı.Müzik,Ses,Sahne mükemmeldi.Herkese tavsiye ediyoruz.İşlerini çpk profesyonelce yapıyorlar.Tüm Orkestracı arkadaşlara tek tek Teşekkür ederiz.

 11. Avatar
  İsmihan Güreşçi
  Puan

  Düğünümüze renk kattınız o kadar güzel bir düğün oldu ki o kadar çok eğlendik ki hiç bitmesin istedik. İstek parçalarımızı hep çaldınız , kırmadınız. Adeta kurtlarımızı döktük. Elinize ağzına sağlık.

 12. Avatar
  Aysel & Eren
  Puan

  Merhaba arkadaşlar telaşlı ve heyecanlı bir arayış içindeydim bende nasıl olacak istediğim gibi mi olacak hayalini kurduğumu yaşayabilecek miyim acaba diye düşündüm ve çok araştırdım taa ki bu mekanı görene kadar artık hayallerim gerçek olmuştu tüm sorularımın cevabını aldım 🙂 Ne kadar doğru bir tercih yaptığımı kanıtladığınız için size ve ekibinize tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 13. Avatar
  Saki & Önder
  Puan

  Mhk gözlemciler odası ve federasyonu olarak her yıl geleneksel düzenlediğimiz bayii toplantısında her yıl değişik orkestraları tercih etmiştik.Fakat geçtiğimiz yıl Tepecik Senfoniyi tercih ettik ve Tepecik Senfoni Orkestrası bu tercihimizde bizi haklı çıkardı.Eğlence,Performans ve müzik ne ararsan var.Sahnenin en başından sonuna kadar performans hiç eksilmiyor.Nasipse bu senede tekrar Tepecik Senfoni Orkestrası ile çalışmaktan dolayı heyecanlıyız.Bu arada en büyük alkışı Davul showları ile bize unutulmaz gece yaşatan davulcu arkadaşlara ve tüm ekibe gönderiyorum.Teşekkürler

 14. Avatar
  Nagehan P.
  Puan

  Nişan gecemizde çok dolu bir programı olmasına rağmen bizlere 1-2 saatini ayıran Tepecik Senfoni orkestrasına çok teşekkür ederiz. Süpriz bir talebimizi yerine getiridkleri için çok teşekkür ederiz. Hariaka eğlendik ve kurtlarımızı döktük diyebilirim.

 15. Avatar
  Hale
  Puan

  Eğlenceyi çok seven biz tepecikliler oyuna doymuyoruz ama Tepecik Senfoni Orkestrası sayesinde bütün kurtlarımızı döktük. Her zaman tercihimiz sizden yana olacak.

 16. Avatar
  Beril & Ceyhan
  Puan

  Merhabalar Tepecik Senfoni Orkestrası denince aklımıza direk Ömer Tütüncü ve darbukacı arkadaş geliyor.Bir orkestra düşünün sahnenin başından sonuna kadar kendilerini izlemekten bıktırmayan tek orkestra.Adamlar sahneye çok saygılı ve uyumlu.Tüm gece tüm davetlilere muhteşem bir performans gerçekleştirdiler.Tüm gece onları izledik.Ellerine sağlık tüm arkadaşların hepsine tek tek teşekkür ediyorum.Herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.

 17. Avatar
  Arzu & Osman
  Puan

  Datagate Samsung Türkiye bayii toplantısında Tepecik Senfoniyi tercih ederek çok doğru bir karar verdiğimizi o gece anladık.Bayi toplantısı olduğu için Türkiye nin her bir yerinden insanlara rahatlıkla ulaşan bir sahne performansı ile bizi çok mutlu ettiler.Tüm ekibe teşekkür ederiz.İnşallah önümüzdeki yıl İstanbul da Tepecik Senfoni ile beraber yine muhteşem Datagate gecesine imza atıcaz.

 18. Avatar
  Emine & Semih
  Puan

  oğlumun sünnet düğününde sahne aldılar ve müzik bu kadar mı keyifli olur, grup üyeleri bu kadar mı beyefendi olur anlatmak yetmez doğrusu. Düğünümüze katılan ve düğün yapacak olan misafirlerimizin tamamı grup ile ilgili bilgi istediler. Misafirlerimizin eğlendiğini görmek bizi çok mutlu etti. Tanıdık tanımadık herkese gönül rahatlığı ile ve şiddetle tavsiye ederim. Eğlenmek , eğlendirmek ve en özel günlerinizi en güzel anılarla hatırlamak istiyorsanız sizin için Tepecik Senfoni Orkestrası doğru karar olacaktır.

 19. Avatar
  Aslı & Soner
  Puan

  Aliağa böyle bir Orkestra görmedi.Tepecik Senfoni Orkestrasına çok teşekkür ederiz.Muhteşem performans muhteşem repertuar

 20. Avatar
  Yasemin & Arda
  Puan

  Tepecik Senfoni Orkestrası düğünümde sahne aldı.Eşimin İzmirli olmasından dolayı İzmir ‘den bir orkestra getireceğini söylemişti.İyi ki de İzmir’den Tepecik Senfoniyi getirdi.Harika bir Sahne performansı,harika bir orkestra herbir ekip arkadaşlarına tek tek teşekkür ediyorum.Antalya hatta bence Türkiye böyle bir orkestra görmedi.Tüm herkese tavsiye ederim.

 21. Avatar
  Bahar & Levent
  Puan

  17 Eylül 2015 yılında Düğün Organizasyonu için Tepecik SENFONİ İle sahne için anlaştık.İlk önce yabancı müzik ile başladılar ve sanki yurtdışından getirmiş kadar güzel ve keyifli yabancı müzik yaptılar.Ardından ailelerimizin isteği üzerine Türk repertuarına döndüler ve tüm misafirleri şok ettiler.Bir orkestrada her türlü müzik olur mu?Eğer söz konusu Tepecik Senfoni Orkestrası ise her türlü müzik var.Bizlere ve misafirlerimize bu unutulmaz gecede muhteşem müzik ziyafeti için minnet duyuyorum.Teşekkürler

Yorum yaz