Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
7500 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Muğla’nın Merkez ilçesinde bulunan Tepecik Senfoni Orkestrası uzun zamandır Muğla halkına özel günlerinde hizmet veriyor. Hayallerinizdeki düğünün olmazsa olmazlarından biri kesinlikle, profesyonel bir düğün orkestrasıdır. Tecrübesiyle farklı organizasyonları gerçekleştiren düğün orkestrası, sizleri memnun edebilmek için başlangıç ve her şey dahil paketleri sunuyor. Sunulan paketlerin fiyatları 7.500-10.000 TL arasında değişiyor.

Düğün Orkestrası Özellikleri

Tepecik Senfoni Orkestra ekibi, düğün organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekana ve tercih ettiğiniz konsepte uygun müzik organizasyonu seçmenize yardımcı oluyor. Ekip sizlerle yapacağı ön görüşme ile isteklerinize uyun bir yayın akışı planlıyor.

Farklı repertuar seçenekleri ile birçok dilde müzik konsepti sunuyor.  Düğün tarihiniz belirlendikten yaklaşık 4 hafta önce iletişime geçmeniz halinde, düğün orkestra ekibi gerekli hazırlıklar ve mekanda yeterli sayıda provalar düzenleyebiliyor.

Tepecik Senfoni Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Muğla halkını on yılı aşkın süredir özel günlerinde yalnız bırakmayan ekip, birbirinden farklı avantajlı seçeneklerini sizlerin memnuniyetini amaç ediniyor. Başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri sunuluyor. Her şey dahil paketinde yer alan düğün bandosu, karşılama grubu ve fasıl ekibi de seçebileceğiniz avantajlar arasında bulunuyor.

Düğün orkestrasının avantajlı fırsatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için “DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçiniz. Başlangıç ve her şey dahil paketlerin fiyatlarını öğrenmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz. 7.500 TL’den başlayan fiyatlar sizleri bekliyor.

Sunulan Hizmetler

Muğla halkının özel günlerinde sıklıkla tercih ettiği Tepecik Senfoni Orkestrası, organizasyon gününüzde yaklaşık 2 saatlik bir hazırlık sürecine ihtiyaç duyuyor. Ardından seçtiğiniz konsept ve repertuara sahip müzik şöleni 4 saat boyunca sizlerle oluyor.

İhtiyaçlarınız ve isteklerinize yönelik seçtiğiniz başlangıç ve her şey dahil paketlerinin yanı sıra sizi birçok avantajlı seçenek bekliyor! Şehir dışında bir mekanda hizmet almak, düğün konseptinize uygun kostüm seçenekleri gibi düğününüzü çok daha özel hale getirecek birçok seçenekler sizlere sunuluyor.

Sevdiğiniz parçalara gece boyunca keyifle eşlik ediyorsunuz. Her dilde ve tarzda müzik şöleni yaşanıyor. Fasıl grubu, karşılama grubu, düğün bandosu ve daha fazlası bu ekibin hizmetleri arasında yer alıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın merkez ilçesinde bulunan Tepecik Senfoni Orkestrası ile kendi mekanlarında görüşme gerçekleştirmek isterseniz, şehir içi dolmuşlar veya özel aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz

Adres: Merkez/ Muğla.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışına hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, düğün, nişan, sünnet töreni, mezuniyet partisi, doğum günü ve diğer özel günlerinizde hizmet alabiliyorsunuz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel beste sağlanan ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sizlerin zevkine göre müzik listesi hazırlanması, dilediğiniz konsepte müzik yayın akışının ayarlanması ve sahne ve ışık sistemlerinin kurulması başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışında hizmet, fasıl, düğün bandosu , karşılama grubu her şey dahi pakette yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

-

Tepecik Senfoni Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Tepecik Senfoni Orkestrası düğün fiyatları Tepecik Senfoni Orkestrası düğün fiyatları Tepecik Senfoni Orkestrası organizasyon fiyatları ise 7500 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Tepecik Senfoni Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tepecik Senfoni Orkestrası

Yorum yaz