Doğallıktan Doğaya: Tema Vakfı Nikah Kartları

Artık her şeyin doğal, gerçek ve canlı olanının tercih edildiği düğün sektöründe, nikah kartlarınız da doğaya dönük olması için Tema Vakfı’nın hazırlamış olduğu bağışları tercih edebilirsiniz. Şüphesiz ki aldığınız nefesin değerinin daha çok artması için, yapacağınız bağışlarla dikilecek olan ağaçlar sizlerin, çocuklarınızın ve hatta torunlarınızın güzel yarınlarda yaşamasına vesile olacaktır.

Aslında her aile bir ağaçtır. Siz de yapacağınız bağışla kendi ailenizin temellerini atmışken, aynı zamanda sizinle birlikte filizlenecek olan ağaçlarla uzun yıllar aynı topraklarda yaşamanın tadına varmak istemez misiniz? Tema Vakfı'nın özel tasarımlı nikah kartlarını tercih ederek bu eşsiz duyguyu yaşamanızı çok isteriz. Şimdi sizler için hazırlanan 5 farklı nikah kartlarını yakından inceleyelim.

Alternatifler

 • Yapraklar: Sanki yaprak baskısı gibi görünen mavili, yeşilli, pembeli desenleri nişan, kına gecesi, sünnet töreni gibi birçok organizasyonda tercih edilebilirsiniz. Tema Vakfı'nın ismiyle beraber kendi adınızı ve tören tarihinizi aynı sayfada görebilme mutluluğuna sahip olmanın bedeli yalnızca 2 TL. Bu duyarlı hareketinizin, geleceğinize olan yatırımınızda ise bir bedeli olmasa gerek.
 • Çiçekler: Elinize aldığınız takdirde bir buket çiçek kokusunu duyar gibi olacağınız bu tasarımın, konuklarınızı ne kadar etkileyeceğini hiç hesapladınız mı? Mor ve pembe çiçeklerden oluşan sade ancak şık tasarım kır düğünlerinizin tamamlayıcısı olacaktır. Tema Vakfı'na yapacağınız bağışla ağaçlara, ormanlara, çiçeklere ve doğa canlılarına bir adım daha yaklaşacağınızdan eminiz. Bu örnek davranışınızla da Tema Vakfı'nı konuklarınızın elinin altına ulaştıracaksınız. Ödeyeceğiniz bağış bedeli ise sadece 2 TL olacak.
 • Kuşlar: Ağaçların altında tamamen otantik bir kır düğünü hayal ediyorsanız nikah kartınızın ortama olan uyumu için yeşil fonlu bu tasarımı size önerebiliriz. Bir araya gelen iki kuşun birleşiminden oluşan kalp şekli romantizmi seven çiftlerimizi sembolize edecektir. Ayrıca nikah kartından ayrılabilen kuş figürü kitap ayıracı olarak da kullanılabilmektedir. 15x15 cm boyutundaki bu tasarımın fiyatı yine 2 TL olarak belirlenmiştir
 • Orman: Dallarında yaprakların değil kalplerin olduğu bu tasarımın fazlasıyla ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Mavi ve pembe kalplerin yanı sıra iki kuş figürü de tasarımda yerini almış bulunmakta. Nişan, kına gecesi veya nikah törenlerinizde tercih edebileceğiniz sade, şık ve anlamlı bir bağış önerisi sunuyoruz sizlere.15,5 x 10,5 boyutundaki bu bağışının ücretlendirmesi yine 2 TL.
 • Lale: Uğuru mavi olanlar için hazırlanan bu tasarım bir adet lale figürüyle taçlandırılmış durumda. Lalenin üzerinde buluşan iki beyaz kuş kalplerin etrafında buluşmuş resmen. Havuz başı düğünlerinizde maviliğe daha da mavi katmak için tercih edebilirsiniz. Hele bir de lale en sevdiğiniz çiçek ise daha da anlamlı bir hal alır bu bağış sizler için. Yine Tema Vakfı amblemi ve siz değerli çiftlerin isimleri tören tarihiyle beraber bu tasarımda buluşacaktır. 15,5 x 10,5 boyutundaki tasarımın adet fiyatı 2 TL’dir.

  Doğaya Bir İyilik Yapın

Doğa unutmaz, affetmez. Ne verirseniz onu alır; neyi esirgerseniz elbet hatırlatır. Böyle düşünen ve doğayı gerçekten seven, geleceğine umut aşılamak isteyen, aynı zamanda çevresinde de bu şekilde anılmaktan hoşlanan siz çiftlerimiz için hazırlanan tüm nikah kartlarından hangisini seçerseniz seçin, yaşadığımız dünyaya yapacağınız en büyük iyiliklerden birine vesile olacak ve tüm yakınlarınıza da öncülük etmenin haklı gururunu tadacaksınız. Tema Vakfı'na olan bağışınızla dikilecek her fidan, hayatınızın en önemli gününden başlayarak ömrünüzün sonuna kadar size tanıklık edecektir. Yapacağınız bu bağışla sizin gibi diğer doğa sever, duyarlı çiftlerin Tema Vakfı’na ulaşmasında da yardımcı olacağınızı bilmenizi isteriz.

 

Sırala

 1. Avatar
  Doğa & Kerim
  Puan

  Böyle bir şeye ortak olmak bizim için harika bir şey oldu. Ayrıca tasarımlarınız da çok güzel 🙂

Yorum yaz