Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Tekin Ajans Hakkında

İstanbul şehrinin  Fatih ilçesindeki düğün fotoğrafçısı olan Tekin Ajans dış çekim, drone çekimi ve jimmy jib çekimi gibi hizmetlerle karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda tüm gün video çekimi hizmetiyle de gönülleri kazanan ajans, ekonomik fiyatları ile gelin ve damatları mutlu ediyor. Şehir içi ve şehir dışı imkanlarıyla da her yerde çekim yapıyor.

Çekim Türleri

Tekin Ajans tüm gün çekim, drone çekimi ve düğün videosu hizmetleriyle sadece bir başlangıç yapıyor. Düğün belgeseli, sosyal medya için kısa video, düğün albümü ve nişan çekimi gibi tüm özel anlarınızda da yanınızda oluyor. Evlilik öncesi ilk ve en heyecanlı anınız olan nişan sırasında sizlerin yanında olan ekip kına gecenizde de sizlere çekim imkanı sunuyor. Kına gecesinin en özel anlarını da kayda alıyor. Anlayacağınız gibi Tekin düğün fotoğrafçısı her zaman  yanınızda yer alıyor.

Düğün belgeseli ya da düğün hikayesi isteyen gelin ve damat için tüm gün çekim yaparak kolaj oluşturuyor. Çekimlerinde drone ve jimmy jib kullanan Tekin Ajans gökyüzünden ya da zemin düzeyinden görüntülerinizi alıyor. Farklı açılarla çiftleri görüntüleyen profesyonel ekip, her özel anı yakaladıklarından emin oluyor.

Tekin Ajans Dış Çekim Fiyatları

İstanbul ilinin Fatih ilçesinde bulunan Tekin Ajans 1000 TL’den başlayan paket fiyatları çerçevesinde çekim yapıyor. Dış çekim, katalog çekimi, tüm gün videosu, çekim için kullanılacak ekipmanlar dahil fiyatları etkileyen birtakım unsurlar bulunuyor.

''Fiyat Teklifi Al'' butonu ile karşınıza çıkacak olan ücretsiz formu doldurarak tercihlerinizi belirtebilir ve net fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sunduğu Ek Hizmetler

Katalog çekimi isteyen çiftler içinse konsept oluşturuluyor. Düğün alanında ya da farklı bir mekanda dış çekim yapabilen Tekin Ajans, çekim öncesi çiftlerle konuşuyor ve onların da düşünceleri doğrultusunda çekim alanı, çekim zamanı ve konsept çekimi ayarlıyor.

Düğün günü dışında rahat bir zamanda dış çekim yapmak isteyen çiftler içinse trashday çekimi gerçekleştiriyor. Gelin ve damat bu çekimde gelinlik ve damatlık dışında beyaz dış çekim elbisesi ve ona uygun dış çekim erkek kıyafeti tercih edilebiliyor.  Tarihi mekan ya da doğal alan seçimi yine çiftlerle fikir birliği sağlanarak seçiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Fatih ilçesindeki düğün fotoğrafçısı, çekiminiz için hazırlık yapabilmesi açısından bir ay önceden iletişime geçmenizi öneriyor. Şehrin çeşitli noktalarından ulaşabileceğiniz ajansın adresi:  Akşemsettin Mahallesi Kınalızade Sokak No : 5 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi tüm şehirlerde çekim imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, drone çekimi, kına çekimi, dış çekim, tüm gün çekimi, jimmy jib çekimi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önceden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Trashday ve save the date çekimi ve hazırlığı yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Konsept dış çekimi, düğün hikayesi hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, drone ile çekim, jimmy jib ile çekim yapılıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çekim yapılacak il, mekan, zaman ve çifte bağlı konseptler oluşturuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Bir ay gibi bir sürede teslim yapılıyor.

Tekin Ajans düğün fiyatları ne kadar?

Tekin Ajans düğün fiyatları Tekin Ajans düğün fiyatları Tekin Ajans organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Tekin Ajans Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tekin Ajans

Yorum yaz