İzmir Nikah Sonrası Yemek Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Tavacı Recep Usta Hakkında

Açık veya kapalı davet alanları ve özel ışıklandırmasıyla göz kamaştıran Tavacı Recep Usta, İzmir Konak şubesi ile nikah sonrası yemek gibi organizasyonlar için oldukça ideal bir yer. Türkiye'nin her yerinde şubeleri bulunan mekanın leziz menülerine, uygun fiyatlarla sunulan hizmetler eşlik ediyor. Salonda nikah sonrası yemek fiyatları 100 TL‘den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Palmiye ağaçlarının sarmaladığı bahçesiyle yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan mekanın açık alanı faklı bölümlere ayrılarak hizmete sunulmuş. Beyaz renkle sadeliğin yakalandığı dizayna kare masalar ve banklar eşlik ediyor. Açık alan uzunluğuna eşit oranda dağıtılan ışıklandırma mekana şıklık ve sıcaklık katıyor.

Kapalı alanda kare masalara eşlik eden köşe takımı ve dizayna uygun sandalyeler dikkatleri çekiyor. Krem rengine eşlik eden rengarenk yastıklar ortama renk katarken, mekanın ağırladığı misafirlerle kayda aldığı fotoğraflar ise duvarları kaplıyor. 200 kişilik açık, 200 kişilik kapalı alanıyla Tavacı Recep Usta, nikah sonrası yemek gibi organizasyonlarınız için birbirinden leziz tatları ve eşsiz bir mekan tasarımını sizlere sunuyor.

Tavacı Recep Usta Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Tavacı Recep İzmir Konak şubesi birbirinden farklı hizmetleri ve leziz menüleri müşterilerine her daim uygun fiyatlardan sunmaya çalışıyor. Salonda hafta içi nikah sonrası yemek fiyatları hafta içi kişi başı 100 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonuysa nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 150 TL gibi oldukça uygun bir rakamda. Salonun fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Organizasyon sorumlusu bulunan Tavacı Recep Usta ile dilediğiniz alanı seçebilir, planlamanızı bu alanda hayata geçirebilirsiniz. Dışarıdan getirdiğiniz organizasyon firmasıyla da çalışmanıza izin veren salonun ekibi, firmaya esnek çalışma imkanı sunuyor. Mekan ruhu ile dışarıdan getirdiğiniz fotoğraf sanatçısının tecrübesi harmanlandığında ortaya çıkan karelerle eşsiz bir albüm oluşturabilirsiniz.

Birbirinden güzel menü seçenekleriyle bilinen mekanın sunum teknikleri de çok konuşuluyor. Davetiniz öncesi eşinizle birlikte mekana giderek menüleri tadabilir, dilediğiniz menüde değişiklik sağlayabilirsiniz. Kaburga dolma, kuzu kaburga, karışık saç tava, saç tava gibi lezzetleri sunan Tavacı Recep Usta birbirinden lezzetli tatları sunuma hazır hale getiriyor.

Fırında ezme güveç, pilav üstü incik, Alinazik kebabı, ciğer şiş, fıstıklı kebap, tüm kuzu dolmasıyla da hem göze hem mideye hitap eden lezzetlere ayrıca Recep Usta special yassı kebap, borcam ve pide çeşitleri, incik fırın ve gerdan fırında eşlik ediyor.

Tavacı Recep Usta Nerededir?

Ulaşım açısından sıkıtı çıkarmayacak olan salon İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunuyor. Mekana birçok toplu taşıma aracıyla ulaşabilirsiniz. Özel araçla ulaşan misafirlerine 50 araçlık otopark hizmeti de sunan mekanın açık adresi şöyle:

Atatürk Caddesi No: 364 Alsancak – Konak / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, parti, bayii toplantıları, kurumsal etkinlikler, davetler gibi etkinlikler kişiye özel konseptle yapılabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik ve otopark imkanı sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, servis elemanı gibi hizmetler mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering hizmeti, organizasyon sorumlusu gibi hizmetler vardır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan getirdiğiniz fotoğraf sanatçılarıyla mekanın sunduğu imkanlar birleştiğinde unutulmaz kareler elde edilebiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

200'er kişilik açık ve kapalı alanı bulunan mekanın açık alanında doğa manzarası kapalı alanında ise körfez manzarası ön plandadır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik hizmeti sunan mekanda istekte bulunduğunuz ezgilere eşlik edebilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et çoğunlukta olan menüyü beyaz et ve çocuklara özel menü takip ediyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa ve sandalye süslemesi olan mekana dışarıdan getirdiğiniz organizasyon firmasıyla yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Tavacı Recep Usta organizasyon fiyatları ne kadar?

Tavacı Recep Usta organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Tavacı Recep Usta organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Tavacı Recep Usta Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Tavacı Recep Usta açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz