İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kır bahçesi
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir dışında
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Taşlıhan Restaurant Hakkında

Marmara Denizi ve Karadeniz’in kesişiminde konumlanan Taşlıhan Restaurant, sizleri şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaştıracak. Nikah sonrası yemek için eşsiz bir alternatif olan bu restaurant, İstanbul, Beykoz Anadolu Feneri Köyü’nde sizlere hizmet vermekte. Salon aynı zamanda butik hotel konsepti ile de konuk ağırlamada bir marka haline gelmiş durumda. Aynı anda 50 kişinin konaklayabileceği bu butik hotelde, birbirinden güzel olanaklara sahip üç farklı oda konsepti tasarlanmış. Bu sayede, nikah sonrası yemek için gelen davetlileriniz burada konaklayabilirler. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan salonda organizasyon fiyatları 80 TL'den başlıyor.

Özellikler

Taşlıhan Restaurant, hem açık hem de kapalı davet alanlarına sahip. Bu davet alanları, Karadeniz, Marmara Denizi, İstanbul Boğazı, doğa ve şehir manzarasına sahip. Açık havada düzenlenen yemekli davetlerde 200 - 300 kişi ağırlanabiliyor. Açık hava kokteyl davetlerinde ise 300 - 400 kişi ağırlanabilmekte. Kapalı alanda ise 100 - 200 kişilik yemekli davet verilebilirken, 200 - 300 kişilik kokteyl davet verilebilmekte. Mekanın otoparkı ise, 100 - 150 araçlık.

Taşlıhan Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Taşlıhan Restoran & Butik Otel hizmetlerini müşterilerine her daim uygun fiyatlardan sunmaya çalışan bir salon. Mekanda kokteyl düzenleme fiyatları 50-80 TL arasında değişiyor. Hafta içi nikah sonrası yemek fiyatları 80 TL'den başlarken, hafta sonu bu fiyatlar 100 TL'den başlıyor. Salonun fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Anadolu Feneri Plajı’nın kıyısında olan bu restoran, nikah sonrası yemek davetlerini unutulmaz kılıyor. Mekanda bulunan uzman kamera ekibi sayesinde, en güzel anlarınız ölümsüzleştiriliyor. Taşlıhan Restaurant bünyesinde etkinlik ve organizasyon sorumlusu yetkilileri de bulunuyor. Bu sayede davetlerinizin planlaması ve ortamın dekore edilmesi emin ellere teslim ediliyor. Tabi organizasyon aşamasında sizlerin fikirleri çok önemli.

Catering konusunda da eline su döktürmeyen Taşlıhan Restoran & Butik Otet, nikah sonrası davetlere özel kokteyl, açık büfe veya yemekli menü seçenekleri sunuyor. Nikah sonrası yemek konseptinde yazın da kışın da rahatlıkla davet verilmekte. Bu konseptte kışın, en çok tercih edilen mekan, şömineli salon. Yazın ise daha çok bahçe bölümünde nikah sonrası davetler veriliyor. Ayrıca salonda isterseniz kır düğünü, nişan ve söz gibi organizasyonlarda düzenleyebilirsiniz.

Taşlıhan Restaurant Nerededir?

Taşlıhan Restaurant & Butik Otel, İstanbul’un Beykoz içesinde yer alıyor. Mekanın sadece 100 metre ilerisindeki Kabakoz Yolu Otobüs Durağı’ndan 30 dakikada bir geçen 15D numaralı hat ile Kavacık’ta aktarma yaparak buraya ulaşabilirsiniz. Mekanın açık adresini de şöyle belirtelim:

Anadolufeneri Mah, Akçakent Sk. No:6, 34829 Beykoz / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması, fotoğrafçı veya catering firması temin edebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal toplantılar, mezuniyet eğlenceleri veya özel yemekler burada planlanıp gerçekleştiriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

50 kişiye kadar konaklama imkanı da sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan giydirme, masa ve sandalye süsleme konusunda uzman bir organizasyon görevlisi ve sahne - ses konusunda profesyonel bir teknik ekip, başlangıç paketinde mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel mekan tasarımı, etkinlik esnasında fotoğraf ve video çekimi, kişiye özel menü seçenekleri her şey dahil pakette.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanda fotoğrafçılıkta uzman bir ekip ve yetenekli video çekim elemanları bulunmakta.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı ve açık davet alanları bulunmakta. Açık davet alanının zemininde çimenler var ve etrafında çeşitli ağaçlar bulunmakta. Bu bahçe alanının manzarası ise denize bakmakta.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Sınırsız eğlence için Taşlıhan, sizin adınıza, arzu ettiğiniz müzik grubu veya DJ ile anlaşıp harika bir gün geçirmenizi sağlıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menü konusunda uzman bir ekip sizleri bekliyor. Etkinlik öncesi menü tadımı yapmak ve menüde kişisel değişiklikler yapmakta özgürsünüz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00'e kadar müzik yayını ve servis devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Nikah sonrası yemek kategorisine ve sizin arzularınıza uygun farklı tema seçenekleri bulunuyor. Mekanda bulunan organizasyon yetkilileri, istediğiniz temayı gerçekleştiriyor.

Taşlıhan Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Taşlıhan Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Taşlıhan Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 50 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Taşlıhan Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Taşlıhan Restaurant açık alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz