Davetlerinize Özel Mekan; Taşkın Davet

Taşkın Davet ve Düğün Salonu, İstanbul Maltepe ilçesinde salon düğünü konseptinde hizmet veriyor. Lüks salonu ve tecrübeli kadrosu ile unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Canlı performans ve Türk Halk Müziği solisti bulunan mekan, DJ performansları ve pop müzikli eğlence de sunabiliyor. Düğün fotoğrafı ve düğün videosu çekimleri de yaptırabilirsiniz. Nikah töreni organizasyonlarında konfeti yağmuru sunuluyor. Barkovizyon gösterisi imkanı bulunan Taşkın Düğün Salonu, salon düğünü fiyatları bakımından dikkat çekiyor. Gelin odası hizmetlerinden anı defterine kadar salon düğünü konsepti için her detay düşünülmüş. Taşkın Davet salonunun özelliklerini, hizmetlerini ve nasıl gidilir gibi bilgileri derlediğimiz makalemiz, Maltepe’de salon düğünü için mekan arayanlara yol gösterebilir!

Taşkın Davet ve Düğün Salonu Özellikleri

Taşkın Davet, 400 ila 500 kişilik kapasite ile hizmet veriyor. Yemekli ve yemeksiz davetler için bölgenin en çok tercih edilen salon düğünü mekanı olan Taşkın Davet, merkezi bir konumda yer alıyor. Yüksek tavanlı kolonsuz salonu ferah bir eğlence ortamı sunuyor. Şehir ve bahçe manzarası bulunan salon, dışarıdan organizasyon firması ve catering firması getirme imkanı sağlıyor. Organizasyon sorumlusu bulunan mekan, düğün öncesi menü tadımı ve menülerde değişiklik gibi seçenekler de sunuyor. Işık, ses ve sahne hizmeti sağlayan mekanın 50 ila 75 araçlık otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Taşkın Düğün Salonu, nişan töreni, kına gecesi, sünnet düğünü ve kokteyl gibi organizasyon türlerinde öncelikle tercih ediliyor. Mezuniyet törenleri de düzenlenebiliyor. Ayrıca bayi toplantısı gibi kurumsal etkinlikler ve toplantılar için tercih edilebiliyor. Mekanda yemekli düğünlerin menüsü içinde alkollü içecekler bulunmuyor.

Salon düğünü konseptinde evcil hayvan kabul edilmiyor. Ayrıca, havai fişek ve benzeri gösteriler yapılamıyor. Taşkın Davet ve Düğün Salonu, salon düğünü davetleri için uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Erken rezervasyon avantajları ile çeşitli kampanyalar sunulabiliyor. Ayrıca, dünya evine girecek çiftlere özel indirimler bulunuyor. Düğün paketi fiyatları bakımından farklı seçenekleri ile dikkat çekiyor. Kına paketi fiyatları, çiftlerin bütçelerini zorlamıyor. Düğün paketi ve kına paketi dahilinde çok sayıda hizmet bulunuyor. Örneğin; kına paketi içeriğinde kına tahtı gibi ayrıntılar yer alıyor.

Yemekli düğün fiyatları, davet menüsü ve profesyonel ekibi ile özellikle düğün sezonunda tercih edilen Taşkın Davet, aradığınız mekan olabilir. Peki, İstanbul Maltepe ilçesinde merkezi konumda bulunan mekanın adres / nasıl gidilir bilgileri nedir? Taşkın Davet ve Düğün Salonu, İstanbul Maltepe Fevzi Çakmak Caddesi Kelebek Sokak üzerinde bulunuyor. E5 karayolu üzerinde Türkan Saylan Kültür Merkezi yanında yer alan mekana özel ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Maltepe’de salon düğünü konseptinde özel bir mekan olan Taşkın Davet, aradığınız mekan olabilir. İster toplantı düzenleyin ister doğum günü… Taşkın Davet’te size göre bir şeyler mutlaka vardır!

Maltepe Salon Düğünü Mekanı

Taşkın Düğün Salonu, İstanbul Maltepe ilçesi ve çevresinde güzide düğün mekanlarından biri olarak biliniyor. Taşkın Davet ve Düğün Salonu, misafirlerine eğlenceli dakikalar yaşatmak için bütün imkanlarını seferber ediyor. Güler yüzlü bir personelle hizmet veren mekan, davetlilerinizin memnuniyetine odaklanıyor. Kokteyl menülerinden yaş pastaya, kına gecesi organizasyonlarından özel ikramlara kadar her detayı özenle hazırlıyor. Mekanın özellikleri, fiyatları ve hizmetleri gibi konular hakkında Düğün Buketi’nde bilgi alabilirsiniz. Salon düğünü fiyatları hakkında Düğün Buketi’nin düğün uzmanı danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz. Taşkın Davet hakkında herhangi bir tecrübeniz varsa yorum yaparak, İstanbul Maltepe ilçesinde salonu düğünü için mekan arayan çiftlere yardımcı olabilirsiniz

Sırala

  1. Avatar
    Deniz & Berke
    Puan

    Kusursuz hizmeti ve sülemeleri, güzel ambiyansı ile bizim gönlümüzü fethetti, sizlerinkini de fethetceğinden eminiz, her şey mükemmeldi, teşekkürler.

Yorum yaz