İstanbul Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon
  • Tarihi mekan
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yöresel dans ekibi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Taşhan Arkat Restaurant Hakkında

Taşhan Arkat Restaurant, İstanbul ili Fatih ilçesinde bulunuyor. Tarihi düğün mekanı Osmanlı motifleri ile Bizans dokusunu bir arada yaşayabileceğiniz atmosferini uygun fiyatlarla birleştiriyor. Düğün fiyatları 50 TL'den başlayan mekan hakkında detaylı bilgi için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Osmanlı döneminde kervansaray olarak kullanılan Taş Han içerisinde Bizans döneminden kalma su sarnıcı yer alıyor. Günümüzde ticaret merkezi ve gece çarşısı olarak hizmet vermeye devam eden Taş Han, önemli tarihi düğün mekanları arasında yer alıyor. Taşhan Arkat Restaurant içerisinde iki farklı avlu bulunuyor.

Kapalı davet alanında 200 kişiye kadar düğün ve davetlerinizi düzenleyebiliyorsunuz. Işıklandırma sistemi ile aydınlatılan sütunlar arasında kendinizi tarihte bir yolculuğa çıkmış gibi hissediyorsunuz. Şehir merkezinde bulunan tarihi düğün mekanı; davetleriniz için mekan süsleme, gelin tagı, gelin yolu, masa şamdan seçenekleri ve yapay çiçek süsleme imkanları sağlıyor.

Olanakları

Taşhan Arkat Restaurant, özel davetleriniz için dekorasyon ve masa süsleme hizmeti sağlıyor. Organizasyon danışmanlığı hizmeti bulunan tarihi düğün mekanı etkinlik öncesi prova olanağı sunuyor. Özel günleriniz için fotoğraf ve video çekim desteği bulunan Taşhan, en güzel kareleri yakalamak için çekimler gerçekleştiriyor.

Catering hizmetinin de sağlandığı mekanda menü tadımı ve menüde değişiklik imkanınız oluyor. Düğün pastanız sizler için özel olarak hazırlanıyor. Özel menü seçenekleri ile farklı damak zevklerine hitap edebiliyor. Davetlerinizin olmazsa olması eğlence için oryantal esintileri, özel zenne şovları ve hafif batı müziği gibi farklı seçenekler sunuluyor. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ile birlikte çalışabiliyorsunuz.

Taşhan Arkat Restaurant Düğün Fiyatları

Tarihi yapısı ve atmosferi ile sizleri büyüleyecek olan mekan, uygun fiyatları ile davetleriniz için özel hazırlıklarını tamamlıyor. Yemekli düğün ve davet fiyatları hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL’den başlıyor. Kokteyl davet fiyatları da hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL’den sizlere sunuluyor. Seçtiğiniz hizmet türlerine göre fiyatlarda farklılık görülebiliyor. Restoranın DüğünBuketi.com çiftlerine özel avantajları da bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Taşhan Arkat Restaurant, Fatih ilçesinde merkezi bir konumda yer alıyor. Toplu taşıma, taksi ya da özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Toplu taşıma ile ulaşım için 28T, 32A, 35C, 41Y, 72T, 77A, 94A numaralı otobüsleri, Marmaray hattını, M1A, M1B, M2 metro hatlarını veya Taksim - Yeşilköy minibüslerini kullanabilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres:

Kemalpaşa Mah. Fethibey Cd. Taşhan, No:47, Bodrum Kat, No:1, 34134 Fatih / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ile anlaşabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tarihi mekan nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı gibi birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Organizasyon danışmanlığı, etkinlik öncesi prova, menü tadımı ve menüde değişiklik, yöresel dans ekibi hizmetleri sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis elemanı, masa süsleme ve dekorasyon hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, düğün pastası, ses, sahne ve ışık sistemleri, müzik grubu, fotoğraf ve video çekim hizmetleri yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Tarihi mekanın 200 kişilik kapalı davet alanı var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan canlı müzik hizmeti sağlıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, vejetaryen, vegan, çocuklara özel, diyabet, beyaz et, kırmızı et, deniz mahsulleri menü seçenekleri sunuluyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis hizmeti saat 24:00'ye kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davet türünüze göre farklı konsept seçenekleri, masa şamdan süsleme, mekan giydirme, yapay çiçek süsleme ve kişiye özel konsept alternatifleri sunuluyor.

Taşhan Arkat Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Taşhan Arkat Restaurant düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Taşhan Arkat Restaurant düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Taşhan Arkat Restaurant Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Taşhan Arkat Restaurant kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz