Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Alyans danışmanlığı
Kişiye özgü yazı

Taşçıoğlu Kuyumculuk Hakkında

Taşçıoğlu Kuyumculuk Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alan değerli taşlardan takı ve mücevherler üreten bir alyans ve tektaş yüzük markasıdır. Bu markanın özel takı tasarım setleri mevcut. Bu setlerle düğün gününüzde en şık görünüme kavuşabilirsiniz. Bu setlerin içerisinde bulunan bilezikler, yüzükler ve mücevherler ile sizlere en uygun aksesuarı seçerek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Firma çeşitli el emeği takıları ve 1000 TL civarındaki fiyatları ile gelin ve damat adaylarının düğün öncesi dikkatlerini çekiyor.

Taşçıoğlu Kuyumculuk Özellikleri

Sizlere en şık mücevherleri sunan firma, uygun fiyatları ile çiftlere çeşitli imkanlar sağlıyor. Takı tasarım setleriyle gelinlerin güzelliğine güzellik katan alyans ve tektaş yüzük markası, en özel günlerinde dikkatleri üzerlerine çekmelerine yardımcı oluyor. Çeşitli bilezikler, küpeler, gerdanlıklar ve alyanslar ile sizlere hizmet vermek için sizi Ankara’da bekliyor.

Taşçıoğlu Kuyumculuk Fiyatları

El emeği takılar ve en şık setleriyle dikkat çeken Taşçıoğlu Kuyumculuk sizlere en uygun fiyatları ile hizmet veriyor. Hazır tasarım mücevherlerden, özel tasarım setlere çeşitli fiyat aralığı mevcut. Bu çeşitli fiyat aralığı içinden bütçenize en uygununu seçerek göz alıcı güzelliğinize kavuşabilirsiniz. Minimum fiyatlar ise ortalama olarak 1000 TL civarında. En şık mücevher fiyatları için bilgi alabileceğiniz Taşçıoğlu Kuyumculuk'tan hemen şimdi randevu oluşturun!

Sunulan İmkanlar

Taşçıoğlu Kuyumculuk en şık mücevherleri ile sizlere çeşitli imkanlar sunuyor. Dilerseniz hazır tasarlanmış mücevherleri kullanabilirsiniz. Ya da özel tasarım setleri kullanarak görünüşünüzü tamamlayabilirsiniz. Özel tasarım setlerin içinde kolyeler bilezikler küpeler gerdanlıklar mevcut.

Değerli metal ve taşlardan üretilen bu özel tasarım ürünler el yapımı olarak hizmetinize sunuluyor. El emeği takılar altından, değerli taşlardan ve incilerden yapılarak en güzel haline getiriliyor. En güzel mücevherleri en uygun fiyatlara sizlere sunan alyans ve tektaş yüzük markası sizlerin bütçesini düşünüyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Taşçıoğlu Kuyumculuk Ankara’nın Altındağ ilçesinde sizlere hizmet vermek için bekliyor. Gelin adaylarına istedikleri görünüme kavuşmaları için hizmet veren alyans ve tektaş yüzük markası Necatibey mahallesi ışıklar caddesinde yer alıyor. Taşçıoğlu kuyumculuğa ulaşmak için 185-7, 321-5, 391, 392, 440-5, 450,487-10 numaralı otobüsler ile Altındağ’a ulaşabilirsiniz. Eğer Altındağ’a metro ile seyahat etmek istiyorsanız M-1, numaralı metro ile gidebilirsiniz.

Adres: Necatibey Mahallesi, Işıklar Cd., 06250 Altındağ/Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Alyans, kolye, bileklik, küpe, gerdanlık çeşitli değerli taşlardan, altından ve incilerden yapılarak hizmete sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce irtibat kurulması yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

El yapımı mücevherler ve el yapımı diğer aksesuarlar mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Parmak ölçüsüne uygun yüzük tasarımı, yüzük daralttırma veya genişletme gibi hizmetler bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel tasarım takı setleri, el yapımı mücevherler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım imkanı bulunan firma ile farklı konseptlerde de yüzük tasarımı yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak bir veya iki hafta içinde teslim edilebilir.

Taşçıoğlu Kuyumculuk düğün fiyatları ne kadar?

Taşçıoğlu Kuyumculuk düğün fiyatları Taşçıoğlu Kuyumculuk düğün fiyatları Taşçıoğlu Kuyumculuk organizasyon fiyatları ise 1000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Taşçıoğlu Kuyumculuk Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Taşçıoğlu Kuyumculuk

Yorum yaz