Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
130 ₺
Hafta İçi
175 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
130 ₺
Hafta İçi
140 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
140 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
500
Max
Otopark
200
Araç

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Asansör
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Tarihi mekan
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Animatör
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yöresel dans ekibi
Yemek servisi

Taş Mahall Hakkında

Ankara Yenimahalle konumunda yer alan Taş Mahall, kına gecesi gibi özel günlerin tamamında eksiksiz bir hizmet sunuyor. Mekan, kına gecesinin anlamına uygun bir organizasyon süreci yürütüyor ve istediğinizin organizasyon konseptini uyguluyor. Şatafatlı bir görünümü sahip mekan, Ankara’da tercih edebileceğiniz en standart üstü davet yerleri arasında bulunuyor. Mekanın çeşitli hizmetleri barındıran kına fiyatları ise 120 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Taş Mahall, Ankara’nın en kolay ulaşım ağına sahip ilçelerinden biri olan Yenimahalle’de bulunuyor. Hizmet verdiği diğer organizasyonlarla da anılan mekan, kapalı davet salonunu kullanıma açıyor. Kapalı davet alanında 500 kişi ağırlarken, kişisel araçlarıyla gelen konukların yararlanabileceği otoparkı ise 200 aracı ağırlıyor.

Adına uygun bir şekilde taş mimari esintilerini barındıran mekan, kolonsuz ve yüksek tavan salonuyla da ferah bir ortamı size sunuyor. Kına gecesi konseptini geniş kapasiteli salonda hazırlayan mekan, gerekli aksesuar ve hizmet seçeneklerini de sıralıyor. Dilerseniz mekanla ortak bir organizasyon planlayabiliyorsunuz. Yine dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak mekanın başka hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taş Mahall Kına Gecesi Fiyatları

Kına gecesi organizasyonu üstlenen mekan, gecede geçerli olan yemekli menüyü takdim ediyor. Mekanın yemekli kına fiyatları ise hafta içi 130 TL’den, hafta sonu ise 175 TL’den başlayan fiyatlar geçerli oluyor.

Mekanın organizasyon detayları ve fiyat bilgisi için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Taş Mahall, kına gecesi dışında; düğün, balo, nişan, mezuniyet ve kalabalık davetler için de tercih ediliyor. Mekanın kına gecesi organizasyonunda geçerli olan hizmetleri ise taleplerinize göre de şekilleniyor. Kına gecesi için kapalı davet alanını açan mekan, kına törenine giden yolu en iyi şekilde döşüyor.

Mekanın organizasyon danışmanlığından yararlanarak ise kınanızda istediğiniz hizmetleri ve gerekli ekipmanları alana taşıyabilirsiniz.

Ayrıca kına gecesinde geçerli olan yemekli menüyü tatma ve değişiklik yapma hakkı da hizmetler arasında yer alıyor. Gecenin eğlenceli ve dokunaklı kısımları için ise kına gecesi müzikleri başta olmak üzere istediğiniz organizasyona göre de müzik yayını hazır bekletiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Taş Mahall, şahsi araçlarınızla gelebilmenize olanak sağlayan valeli otopark hizmeti sunuyor. Ankara Yenimahalle’de bulanan mekana; metro ve 297, 220 201 ve 293 numaralı EGO hatlarıyla da varabilirsiniz.

Adres: Batı Sitesi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kına, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Sünnet Düğünü.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

4+2 canlı müzik.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00

Taş Mahall kına gecesi fiyatları ne kadar?

Taş Mahall kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 120 TL, hafta içi yemekli kişi başı 130 TL, Taş Mahall kına gecesi fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 140 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 140 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 175 TL,

Taş Mahall Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Taş Mahall kapalı alan kapasitesi 200 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz