Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
130 ₺
Hafta İçi
175 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
130 ₺
Hafta İçi
140 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
140 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
500
Max
Otopark
200
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Asansör
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Animatör
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yöresel dans ekibi
Yemek servisi

Taş Mahall Hakkında

Ankara Yenimahalle’de hizmet veren Taş Mahall, tüm davetlerinizi kusursuz kılıyor. Kapalı davet alanı ile düğün, nikah, kokteyl, açılış, kına, sünnet düğünü, mezuniyet balosu kurumsal yemekler ve daha sayısız davete ev sahipliği yapıyor. Kolay ulaşılabilir konumu ve ferah mekan tasarımı ile yoğun ilgi görüyor. Şık bir görünümü sahip olan mekânda davet fiyatları kişi başı 120 TL’den başlıyor.

Özellikler

Kapalı davet alanı ile hizmet veren Taş Mahall düğün salonu, 500 kişilik mekan kapasitesine sahip. Yüksek tavana ve geniş pist alanına sahip olan mekan ayrıca kolonsuz olması sayesinde ferah bir görünüm kazanıyor.

Şık mekan tasarımı göz alıcı ışık sistemleri ile daha da öne çıkıyor. Engelli girişine uygun olan mekanda ayrıca asansör bulunuyor. Tarihi bir mekan olan Taş Mahall’in davet konseptleri konukları isteklerine göre yeniden hazırlanabiliyor.

Taş Mahall Davet Fiyatları

Göz alıcı düğün salonu tasarımı ile dikkat çeken Taş Mahal’de davet fiyatları haftanın günlerine ve davet konseptine göre değişkenlik gösteriyor. Yemekli davetler için kişi başı fiyatlar hafta içi 130, hafta sonu ise 175 TL iken yemeksiz davetler hafta içi 130 hafta sonu ise 140 TL civarında seyrediyor.

Ayrıca kokteyli davetlerde ise fiyatlar 120 - 140 TL aralığında değişiyor. Taş Mahall hakkında daha detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanız yeterli.

Sunduğu Olanaklar

En özel davetlerinize ev sahipliği yapan Taş Mahall düğün salonu, zengin hizmet ayrıcalıklarına sahip. Mekanda yapılan tüm davetler için video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Etkinlikleriniz için sizlere eşlik eden organizasyon danışmanları sayesinde her detay ayrıca düşünülüyor.

Davet önce menü tadımı ve değişikliği yapılabiliyor. Şık ışıklandırma sistemi ile bambaşka bir havaya sahip olan mekanda mevsime uygun ısıtma ve soğutma sistemleri mevcut. Kına ve düğünlerinize özel yöresel dans ekibi davetlerinize renk katıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren Taş Mahall mekanına özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım oldukça rahat. Mekana ulaşım için toplu taşıma tercih edecek olursanız 208, 279-2, 414 numaralı otobüs hatlarını veya taksi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel araç ile gidecek olan konuklara özel 200 araç kapasiteli otopark bulunuyor.

Açık adresi ise şu şekilde: İstanbul yolu 15. Km Ergazi Mahallesi Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kına, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Sünnet Düğünü.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

4+2 canlı müzik.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00

Taş Mahall düğün fiyatları ne kadar?

Taş Mahall düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 120 TL, hafta içi yemekli kişi başı 130 TL, Taş Mahall düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 140 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 140 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 175 TL,

Taş Mahall Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Taş Mahall kapalı alan kapasitesi 200 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Şehrin en şık düğün salonu. Kesinlikle görmelisiniz.

 2. Puan

  Gerçekten çok güzel bir salon.Özellikle çok modern ve şık.Ayrıca tavanı çok yüksek ve insanları bunaltmayan bir salon.Yemekleride cok lezzetli idi.tavsiye ederim

 3. Puan

  özellikle dekorasyonları, ve aynı zamanda lokasyonu nedeniyle çok beğendim otopark sıkıntısı desen yok Ankaradaki çoğu salonlara taş çıkartır gerçekten tüm içtenliğimle söylüyorum ziyaret etmelisiniz.

Yorum yaz