Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Ücretsiz deneme seansları

Tarz Dans Hakkında

“Hayatın ritmini yakala!” mottosuyla düğün dans kursları arasında yer alan Tarz Dans, düğün günleri için birçok çeşitte ve farklı eğitmenlerden dans dersi imkanı sunuyor. Düğün dans kursu fiyatları ise 600 TL’den başlıyor. Tarz Dans Atölyesi İzmir'in Konak ilçesinde bulunuyor. %100 öğrenme garantisi verilen dersler ile birlikte her düzeyden bireye başarılı eğitimler vaat ediyor. Giriş, orta, ileri, çocuk, genç, yetişkin kategorilerinde çeşitli dans türlerinde kurslar bulunuyor.

Dans Atölyesinin Özellikleri

Tarz Dans’ın amacı çiftlerin ve düğün davetlilerinin unutulmaz bir ana tanıklık etmesi oluyor. Yapılan pratiklerin ve dans eğitimlerinin yanı sıra çeşitli olanak sunuluyor. Sunulan dans eğitimleri arasında birçok farklı temadan ve kategoriden dans bulunuyor. Düğün dansı çeşitleri arasında en çok tercih edilen Halk Oyunları, Tango, Cha-cha ve Salsa oluyor. Her bir dans türü için grup dersleri, bireysel ders seçeneği bulunuyor.

Tarz Dans Düğün Dans Kursu Fiyatları

Tarz Dans düğün dans kursu ödemeler için taksitlendirme seçenekleri ile ödeme yönetimini kolaylaştırarak yeni evlenecek çiftlerin de aile ekonomisine yardımcı olmayı amaçlıyor. Dans kursu fiyatları 600 TL’den başlıyor. Fiyat skalası dans türüne, dans süresine, koreografiye, şov ve gösteri taleplerine göre belirleniyor. Düğün dansı eğitimleri için 1 aylık eğitim sürecini ideal gören Dans Atölyesi, profesyonel dans eğitmenleri ile yeteneklerinizi açığa çıkararak dansa olan sevginizi devam ettirmeyi amaçlıyor.

Düğün dans kursu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek dans okulu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Sunulan hizmetler içerisinde birçok imkan bulunuyor. Kaçırılan dersler için telafi fırsatı sunuluyor. Herhangi bir mazeret aranmaksızın, bireylerin giremediği dersler olursa diğer ders esnasında eksiklikler giderilerek üzerine pratikler yapılıyor. Bireysel, çifte özel, grup olarak şeklinde ayrılan dans eğitim seçenekleri ile çiftlere hayallerindeki düğün dansı için birçok eğitim türü sunuyor. Mekanda prova yapılarak düğün günü için çiftlerin istedikleri mükemmel performansı gerçekleştirmeleri amacıyla kıyafetlerle son prova imkanı veriliyor. Tarz Dans belirli aralıklarla düzenlediği ücretsiz dans tanıtım dersleri ve Latin Dans geceleri ile dans kursunu sosyalleşmeye ve yeni insanlarla tanışmaya açık bir atmosfer hale getiriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’de şehir içi toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak isteyenler 253, 681 ve 691 numaralı otobüslerden birini kullanarak ulaşılabiliyor. Aynı zamanda alternatif diğer ulaşım yöntemlerinde Konak Tramvayı, İzmir Metrosu, Menemen-Cumaovası İzban hattı bulunuyor.

Tarz Dans Adres Bilgisi: Sair Esref Bulvari No:31 Kat:1 D:101 Montrö-Çankaya, Konak/İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çocuk ve genç kategorileri için de ders dersi imkanı sunuluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Halk Oyunları, Tango, Cha-cha ve Salsa dersleri veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda prova, başlangıç orta ileri seviye dans eğitimi imkanları sunuyor. Ayrıca ücretsiz tanıtım dersi imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Bireysel, çifte özel, grup şeklinde dans kursu seçenekleri bulunuyor.

Tarz Dans düğün fiyatları ne kadar?

Tarz Dans düğün fiyatları Tarz Dans düğün fiyatları Tarz Dans organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Tarz Dans Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tarz Dans

Yorum yaz