Bursa Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Kır bahçesi
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Etkinlik sorumlusu
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Tarihi Merinos İstasyonu Hakkında

Merinos İstasyonu, şık ve nostaljik dokusuyla tarihi konseptli düğün organizasyonu hayal eden çiftler için mekan Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde konumlanıyor. 1891 yılından bu güne kadar ayakta kalan Tarihi Merinos İstasyonu günümüzde sosyal tesis olarak işletiliyor. Açık ve kapalı salonu bulunan mekanın kapasitesi 750 kişiye kadar yükseltilebiliyor. Tarihi istasyonda davetler için kişi başı başlangıç fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Mekanın hem kapalı hem de açık salonlarının olması sürprizli hava koşullarına dair önlem almanızı sağlıyor. Açık alan için maksimum kapasite 750 kişi olarak belirtiliyor. Kapalı alan için ise üç farklı salon seçeneği bulunuyor. Mekana ait Şimendifer Lokantası, 100 kişiye kadar alan açılabiliyor. Diğer bir salon olan Cafe Vagon 50 misafiri ağırlayabiliyor. Üçüncü salon Nostaljik Vagon ise kapasitesini 40 kişiye kadar yükseltebiliyor.

Mekan dekorasyonunda ise tarihi hava korunarak yuvarlak beyaz masalar ve sandalyeler yerleştiriliyor. Konsepte uyumlu supla, şamdan ve mekan giydirme seçenekleri mevcut bulunuyor.

Olanakları

Yemekli yada kokteylli şekilde organizasyonlara ev sahipliği yapan istasyonda isterseniz menüde değişiklik yapabilme şansınız bulunuyor. Mekan organizasyon danışmanlığı desteği veriyor. Tarihi istasyonda her türlü ses, ışık, sahne teknik özellikleri bulunuyor.

Canlı müzik için de destek veren mekan sizin için özel gününüzün fotoğrafçılığını da üstleniyor. Tarihi düğün mekanında müzik 23.00’te sonlanıyor. Yemek sevisinin ise sonlanma saati 22.00 olarak belirtiliyor.

Tarihi Merinos İstasyonu Bursa Düğün Fiyatları

Sadece düğün değil, açılış, mezuniyet, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonları da üstlenen Merinos İstasyonu'nda yemekli davet fiyatları kişi başı 80 TL ve 100 TL arası değişiyor. Tercihinizi kokteylden yana kullanmak isterseniz 50 - 80 TL kişi başı ücret belirtiliyor. Fiyat ve menü seçeneklerine dair daha detaylı bilgiye erişmek isterseniz ‘’Fiyat Teklifi Al’’ seçeneğini kullanabilirsiniz.

Nerededir?

Oldukça merkezi olan konumu ile davete katılan konuklara kolaylık sağlayan Tarihi Merinos İstasyonu, Etibank Döner Kavşağı'nda yer alıyor. Merinos Parkı'na 600 metre, Kent Meydanı AVM’ye 1,5 km. uzaklıkta konumlanıyor. Mekanın açık adresi ise şöyle;

Çirişhane Mh. Dr. Ahmet Sadık Cd. No:191 Osmangazi / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Hem bahçe alanı hem de kapalı alan bulunuyor. Kapalı alanın kapasitesi 100 kişiden oluşmakta açık alan ise 750 kişiye kadar çıkıyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Işık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü seçeneği bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00'da hem yemek hem de müzik sonlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün mekanı tarihi konseptle hizmet veriyor.

Tarihi Merinos İstasyonu düğün fiyatları ne kadar?

Tarihi Merinos İstasyonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Tarihi Merinos İstasyonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Tarihi Merinos İstasyonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tarihi Merinos İstasyonu açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz