İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Manikür - pedikür
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Tara Kuaför

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir konumunda bulunan Tara Kuaför farklı modelleri ve göze çarpan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Salonun gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları ise 800 TL’den başlıyor. Firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Birçok hayata ve hikayeye ilgi çekici dokunuşlar yapan Tara Kuaför ekibi klasik ve modern olanı tek çatı altında sunuyor.

Doğal makyaj modelinden tutunda tesettür gelin makyajı örneğine kadar birçok seçeneği bünyesinde barındırıyor. En güzel gelin makyajı modelleri ile akıllarda kalan ekip gelin göz makyajı stilleri ile de konuşuluyor. Makyözler ela göz makyajı seçeneği veya esmer gelin makyajı gibi çemberin daraldığı alanlarda da harika sonuçlar elde ediyor.

Firma hikayenize ve düğün konseptinize göre şekil alan tercihinizi profesyonelce takip ediyor.

Tara Kuaför saç sanatçıları gelin saçı konusunda topuz modelleri, kısa – uzun saç modelleri, açık gelin saçı gibi örnekleri beğeninize sunuyor. Firma aynı zamanda dağınık gelin saçı, örgülü gelin başı modelleriyle natürel olanı sevenlere hitap ediyor. Gelin saçı modelleri ile duvaklı gelin başı, tesettür gelin başı gibi örnekler arasından seçim yapmanızda yol gösterici rolünü üstleniyor.

Tara Kuaför Ataşehir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Hizmet içeriği ve tercihiniz doğrultusunda değişiklik gösteren fiyatlar seçimlerinize göre belirleniyor. Başlangıç fiyatı 800 TL olan firma hizmetleri her şey dahil fiyatta 1000 TL olabiliyor.

Değişiklik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan firma her detayı son derece titizlik ve disiplin çerçevesinde kontrol ediyor. ten renginize ve saç boyutunuza göre bir yol çizip renklerin dengesini sonuçta ortaya çıkarıyor.

Manikür ve pedikür hizmetiyle mutlu hissediyor, takma kirpik hizmeti ile göz makyajınızdaki eksik parçayı tamamlayabiliyorsunuz.

3 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firma ile büyük güne keyifli ve heyecanlı bir atmosferde hazırlanabiliyorsunuz.

Tara Kuaför Nerededir?

Tara kuaför İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunanlara hizmet sunuyor. Farklı ilçelerden ulaşmak isteyenler içinde ulaşımı oldukça kolay olan firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşılabiliyor. Özel araçla ulaşım sağlamak isteyenler için firmanın açık adresi şöyle;

Ataşehir Atatürk, Mozaik Çarşı No:12 34758 Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul Ataşehir ilçesinde hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerini içeriyor. Ayrıca firma manikür - pedikür ve takma kirpik hizmetleriyle de öne çıkıyor.

Tara Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Tara Kuaför organizasyon fiyatları Tara Kuaför organizasyon fiyatları Tara Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Tara Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Tara Kuaför

Yorum yaz