Tanrıverdi Düğün Salonu Hakkında

Maltepe’de kaliteli ve birbirinden farklı düğün organizasyonu hizmetleri sunan Tanrıverdi Düğün Salonu olarak en mutlu gününüzde tıpkı sevdikleriniz gibi yanınızda olmak ve ihtiyacınız olduğu anda sizlerin taleplerini karşılamak istiyoruz!

Hayalinizdeki düğün gecesini her detayıyla gerçekleştirmek ve o anları sevdiğinizle birlikte yaşamak istiyorsanız, ilk olarak nasıl bir düğün istediğinizi bilmeniz gerekiyor. İhtişamlı şaşalı bir düğün mü istiyorsunuz? Klasik sade bir düğün mü istiyorsunuz? Yoksa, eğlenirken ayaklarınızı yoracak kadar hareketli bir düğün mü istiyorsunuz? Siz isteyin, biz Tanrıverdi Düğün Salonu olarak sizlere hayalinizdeki düğünü profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunalım.

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahip?

Tanrıverdi Düğün Salonu 1000 kişilik kapasitesi ile birlikte sizlerin en özel günlerinizde yanınızdadır. Kapalı düğün mekanı olarak hizmet veren Tanrıverdi Düğün Salonu’nda geniş pist ve çocuklarınızın güvenliğini tehlikeye atmayacak camlar bulunmaktadır. Konuklarınızın temiz bir atmosferde doyasıya eğlenmesi amacıyla tasarlanan Tanrıverdi Düğün Salonu’nda masa konumları ölçülerek ayarlanmaktadır. Böylece, geniş ve konforlu bir düğün mekanında konuklarınızı ağırlayabilecek, misafirlerinizin konforunu kolayca sağlayabileceksiniz!

Aynı zamanda davete katılamayan davetlileriniz için de Tanrıverdi Düğün Salonu olarak büyük bir sürprizimiz var! Davetinize katılamayan misafirleriniz için beş yıldızlı kameralarımız sayesinde internet üzerinden canlı izleme imkanı sunuyoruz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin kalbi olan İstanbul’da hizmet veren Tanrıverdi Düğün Salonu, sadece hizmetleri ile değil, aynı zamanda dekorasyonu açısından da tercih edilmektedir. Sizlere özel olarak renk ve farklı dekorasyon seçenekleri sunan Tanrıverdi Düğün Salonu’nu baştan aşağıya istediğiniz gibi yeniden tasarlayabiliriz!

Tanrıverdi Düğün Salonu İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Maltepe’de bulunmaktadır. Maltepe’de sizlere düğün organizasyonu hizmeti veren Tanrıverdi Düğün Salonu’na toplu taşıma araçları ile gitmek için metro, otobüs ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Kendi araçlarıyla gelecek misafirleriniz de sitemizdeki haritalar bölümündeki haritadan faydalanarak, kısa sürede mekanımıza ulaşabilirler.

Her Konuda Müşterilerimizi Memnun Ediyoruz!

Tanrıverdi Düğün Salonu olarak sizleri sadece verdiğimiz hizmet ile değil, aynı zamanda uygun düğün fiyatlarımız konusunda da memnun ediyoruz.

Taleplerinizi uzman kadrosu ile birlikte gerçekleştiren Tanrıverdi Düğün Salonu’nda olası sorunlarınıza her zaman çözümümüz var! Organizasyon dışı istek veya ihtiyaç duyduğunuz anlarda sizlere elinden gelen yardımı yapacak olan Tanrıverdi Düğün Salonu olarak her konuda yanınızdayız.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınızda daima sizlere kaliteli hizmetiyle ihtiyacınız olan her konuda yardımcı Düğün Salonu ile menü seçim veya menü tadımı sınırlaması yok! Düğününüzde misafirlerinize sunacağınız her lezzeti önce siz tadıyor ve beğenmeniz halinde düğün gününüzde eksiksiz ve taze olacak şekilde misafirlerinize ikram ediyoruz!

Tanrıverdi Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriyor?

 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Merasimleri
 • Sünnet Düğünleri
 • Toplantılar
 • Kutlamalar
 • Yemekli Davetler
 • Eğlenceler
 • Söz Merasimleri
 • Kurumsal etkinlikler

En Güzel Gününüzü Gelin Hep Beraber Planlayalım, Hiçbir Detay Canınızı Sıkmasın!

Çeşitli organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan Tanrıverdi Düğün Salonu sizlere uygun fiyatlar sunarak istediğiniz gibi bir düğün yapma imkanı sunuyor. Uzmanlarımız ile planlamış olduğunuz düğününüz için ilk olarak beğendiğiniz renk ve konseptlerde masaları ve sandalyeleri süslüyor daha sonra da süslemelerimize göre ortamları balonlarla ve renkli ışıklar ile donatıyoruz. Size de sadece böyle bir ortamda doyasıya eğlenmek kalıyor!

Hayallerinizdeki düğününüzü en güzel haliyle gerçekleştirmek için düğününüzü Tanrıverdi Düğün Salonu olarak bizler planlamak istiyoruz!

 

Sırala

 1. Avatar
  Damla & Barış
  Puan

  Biz düğünümüzü burada 650 kişiye yaptık. İkramlı tercih ettik bu konuda çok ilgili davrandılar, öncesinde tadım yaptık çok da memnun kaldık. Mekanda renk seçimi sezonluk oluyormuş, iki seçeneğimiz vardı yeşil tonlarında olanı tercih ettik. Görsellik olarak da güzel bir hava kattı, zaten mekan oldukça havadar ve konforluydu. Çalışanlar misafirlerimize de çok saygılı ve ilgili davrandılar, çok memnun ayrıldık.

 2. Avatar
  Öykü
  Puan

  Görsel olarak çok hoş bir mekandı, çok memnun kaldık. Çalışanları güler yüzlü ve çok ilgililerdi. Hizmette ufacık sorun yaşamadık. Ulaşımının da çok rahat oluşu bizim için kolaylık oldu. Tavsiye ederiz.

 3. Avatar
  Firdes
  Puan

  Başka mekanlara da bakmıştık düğünümüzü planlarken ama buradaki masa düzeni hoşumuza gitti, masa aralıkalrı genişti, ferahtı. 300e yakın davetlimiz vardı, hiçbir sorun yaşamadık. Sadece tavanı biraz alçaktı ama sorun olacak bir şey değildi. Hizmeti de layıkıyla verdiler, teşekkürler.

 4. Avatar
  Burak
  Puan

  Bizim düğün biraz kalabalıktı, 1000 davetlimiz vardı neredeyse. Bu nedenle mekanın bahçe kısmına da masa koydurduk bu da hem görsel olarak güzellik kattı hem de alan kazanmış olduk. İkramlı bir organizasyon oldu, ikramlarından da oldukça memnun kaldık. Ulaşımı bize göre biraz uzaktı ama biz servis ayarladık rahat ettik. Fotoğrafçısından çalışanlarına her şeyden çok memnun kaldık, bir aksilik yaşamadık, teşekkür ederiz.

 5. Avatar
  Fırat
  Puan

  Mekanın davetli kapasitesi oldukça fazla ama biz 200 kişi çağırdık, ikramlı bir düğün oldu. Hem ikramlar çok lezzetliydi hem de onların sunumunu yapan çalışanlar çok ilgili davrandılar. Görsel olarak oldukça şık olan mekanın ışıklandırmasını ve müziklerini beğendik. Ulaşımının kolay olması da bizim için artı oldu, teşekkür ederiz.

 6. Avatar
  IŞIK
  Puan

  Düğünümüzü burada yaptık mekan kapalıydı ama hem salon ferahtı hem de sahnesi oldukça geniş ve yeterliydi. Masa ve sandalyelerin düzenlenmiş hali de çok muntazamdı. Hizmetlerini büyük bir özenle veriyorlar, ikramları da çok güzeldi. Çok memnun kaldık.

 7. Avatar
  Sevinç
  Puan

  Biz bu mekanı annemin yanına yakın olduğu için ve tarihlerimizle uygunluğu örtüştüğü için tercih ettik, yakınında otopark oluşu, ulaşımının rahatlığı bir artı oldu. Sunulan hizmetten çok memnun kaldık, çünkü hem özverili çalışıyorlardı hem de orkestra, fotoğrafçı mekana ait olmasına rağmen oldukça iyi iş çıkardılar. Ayrıca salonun balkonunun oluşu da misafirlerimizin rahat etmesini sağladı, kısaca biz çok mutlu ayrıldık.

 8. Avatar
  Tuğçe
  Puan

  Biz düğünümüzü yazınn burada gerçekleştirdik. 350ye yakın misafirimiz vardı. Biz salona gelmeden salonu havalandırmışlardı, havası gayety iyiydi. Mekanın fiyatları çok çok hesaplı. Ayrıca salonu yeniledikleri için hem tertemiz hem de çok şıktı. En küçük detaya kadar fikrimizi aldılar ve bizim istediklerimizi gerçekleştirdiler. Masaların süslemelerinden düzenine hangi rengi istesek öyle yaptılar. Ayrıca kokteyl ve ikramların hem hızlı servis edilmesi hem lezzeti çok iyiydi. Fotoğrafçı ve orkestrayı salon ayarlıyordu biraz endişe etmiştim ama gayet iyilerdi, çok eğlendik. Ulaşımı da oldukça rahattı, herkese tavsiye ederiz.

 9. Avatar
  Oğuz
  Puan

  Düğünümüzü burada yaptıkı, yetkililer çok yardımcı oldular. Gelin odasına gelip tek tek yönlendirme yaptılar. 300 davetlimiz geldi, ikramlı tercih ettik, misafirler çok beğenmişler.kolon sahneyi mbiraz küçültüyordu ama genel olarak salonun atmosferi çok hoştu. Ayrıca misafirlerimiz park sorunu da yaşamadılar, çok güzel bir gün geçirdik.

Yorum yaz