Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Özel ders
Ücretsiz pratik dersi

Tangoist Hakkında

Özel gecenizde hem gözlere hem de ruhlara dokunmak isterseniz Tangoist Dans Okulu en cazip seçeneklerden biri oluyor. İstanbul Beyoğlu ilçesinde merkezi bir konumda bulunan dans okulu alanında şampiyon olmuş uzman eğitmenleri, tarihi dokusuyla öne çıkan stüdyosu ve 200 TL’den başlayan fiyatları ile düğün dansı kursları arasında parlıyor. Özel gecenizi daha anlamlı ve unutulmaz kılmak isteyen çiftler Tangoist düğün dans kursu ile çalışıyor.

Dans Kursunun Özellikleri

İstanbul Beyoğlu’nda bulunan dans kursu uzman ve güler yüzlü eğitmenleri ile beraber bulunduğu mevkisiyle ve mekanıyla dikkat çekiyor. İkinci katta bulunan tarihi dokuya sahip geniş, yüksek tavanlı, ferah stüdyosuyla tercih ediliyor. İki salonu bulunan dans okulu stüdyoda bulunan oturma alanı ile ayna karşısında yaptığınız eğitiminizden ve provanızdan sonra dinlenme imkanı sunuyor. Alacağınız dans eğitimene uygun bir atmosfer sunan okul düğün dans kursları arasında beklentileri epey karşılıyor.

Tangoist Düğün Dans Kursları Fiyatları

Şampiyon eğitmenleri, mekanı ve merkezi konumuyla tercih edilen düğün dans kursu fiyatları ile de tercih sebebi oluyor. 8 dersten fazla süren her şey dahil paketi 400 TL’den başlayan fiyatları ve düzenli sınıfları daha teşvik edici kılıyor. Partnerli veya bireysel eğitim almak isterseniz tercihinize göre fiyatı beklentileri karşılıyor.

Akıllarda yer etmek ve unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız almak istediğiniz dans eğitimi fiyatlarına ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Dans Okulu uzman eğitmenleri, dans alanı ve merkezi konumu ile tercih sebeplerinden biri oluyor. Düğün salonunda prova imkanı, eşiniz yoksa asistan yardımı, pazar günü pratikleri, beden formasyon dersleri ve kişiye özel teknik çalışma imkanları ile hizmet veriyor. Güler yüzlü üç çift eğitmen ve kondisyon eğitmeniyle birlikte dersler sürüyor. Her Cuma milonga geceleri, kurum çatısı altında spesifik atölyeler, yarışmalar, uygulama atölyeleri ve kişiye özel mat pilates dersleri ile seçkin bir hizmet anlayışı sunuyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Dans okulunun İstanbul Beyoğlu konumunda olması birçok farklı lokasyondan ulaşımı kolay kılıyor. Taksim Meydanı’na 5 dakika, Taksim Metro İstasyonuna 7 dakika mesafede bulunuyor. Meydana bu denli yakın olması taksi, minibüs, otobüs gibi farklı seçenekler sunuyor. Şehrin telaşı içinde ulaşımın kolay olması Tangoist düğün dans kursunun seçmek için güzel sebepler arasında yer alıyor.

Adres: Mis Sokak Mis Han, No: 7, Kat: 2, 34435 Beyoğlu/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mat pilates dersleri, uygulama atölyeleri, yarışmalar, spesifik atölyeler, milonga geceleri gerçekleşiyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden iletişime geçilmesi yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Prova, pratik, özel kareografi çalıması,kondisyon eğitimi.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dans eğitimi, pratik ve kondisyon eğitimi bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dans eğitimi, prova, pratik, kondisyon eğitimi yer alıyor.

Tangoist düğün fiyatları ne kadar?

Tangoist düğün fiyatları Tangoist düğün fiyatları Tangoist organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Tangoist Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tangoist

Yorum yaz