Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders

Tan Sağtürk Dans Akademi Hakkında

Düğün daveti planlarınızda ilk dansınızı özel kılmak var ise öncelikle eğitimini almak büyük önem taşıyor. Tan Sağtürk Dans Akademi profesyonel eğitmenlerle birlikte çiftlere keyifli bir dans eğitimi alma imkanı veriyor. Alacağınız profesyonel kalitedeki dersler ile birlikte danslarınız nefes kesiyor. Ayrıca öğrenilen dans türünde yetkin hale gelinebiliyor. Düğün dans kursu fiyatları ise 200 TL’den başlıyor. Lokasyonu ise İzmir’in Karabağlar ilçesinde yer alıyor.

Dans Akademisinin Özellikleri

İzmir Tan Sağtürk Dans Akademi’de dans dersleri haftada 1 olarak yapılmakta olup 1,5 saatlik bir süreden oluşuyor. İzmir, İstanbul, Trabzon, Antalya, Bodrum illerinde olmak üzere birçok şubesi bulunuyor. Dans akademisi İzmir Üçkuyular semtinin yanı sıra Mavişehir’de de bir şubesi bulunuyor.

Dans kurslarının misyonu olarak sanat eğitiminde öncü olmak ve sanatı yaygınlaştırmak istiyor. Bu amaç doğrultusunda küçük yaş gruplarından başlayarak her yaştaki bireye eğitim verme ve geliştirme konusunda yardımcı olunuyor. Ayrıca öğrencilerinin bedensel zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamayı kendine misyon ediniyor.

Tan Sağtürk Dans Akademi Düğün Dans Kursu Fiyatları

Dans kursu fiyatları 200 TL’den başlayarak 1,5 saatlik derslerden oluşuyor. Çiftin koreografi ve şov talepleri de göz önünde bulunarak bu fiyat skalası 400 TL’ye kadar değişebiliyor. Müzik seçimi, mekanda prova ve bireylere özel koreografi fiyata dahil olarak sunuluyor.

Dans akademisi düğün dansı kursu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve avantajlardan faydalanmak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurmayı unutmayınız!

Sunduğu Olanaklar

Dans eğitimleri içerisinde Latin dansı, Tango, Sirtaki, Modern Dans, Yetişkin Street Jazz kategorileri bulunuyor. Davet gününüzde Düğün dansı kursunun yanı sıra Bale, Jimnastik, Hobi dersleri ve müzik alanında da eğitim olanakları bulunuyor. 3-5 yaş aralığından başlayarak 7’den 70’e her yaştan bireye dans alanında eğitim olanağı sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan dans akademisine ulaşım seçeneklerinde ise ideal olarak Üçkuyular feribot bulunuyor. Ayrıca diğer toplu taşıma imkanlarından yararlanmak isteyen kişiler için Tramvay, Metro ve Otobüs seçenekleri de kullanılabiliyor.

Tan Sağtürk Dans Akademi Adres Bilgisi: Üçkuyular, 6. Sk. No:4, 35290 Karabağlar/İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Latin dansı, Tango, Sirtaki, Modern Dans, Yetişkin Street Jazz dans türlerinde hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Tek kişiye özel eğitim, her yaş grubuna yönelik dersler, öğrenciler isterlerse bale, jimnastik ve müzik alanında da eğitim imkanları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda prova, koreografi çalışması, müzik seçimi imkanları veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Bireysel, grup, partnerli dans dersi seçenekleri bulunup, kişiye özel program hazırlama imkanı sunuluyor.

Tan Sağtürk Dans Akademi düğün fiyatları ne kadar?

Tan Sağtürk Dans Akademi düğün fiyatları Tan Sağtürk Dans Akademi düğün fiyatları Tan Sağtürk Dans Akademi organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Tan Sağtürk Dans Akademi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tan Sağtürk Dans Akademi

Yorum yaz