İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
1200
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
1200
Max
Havuz Başı Davet Alanı
200
Min
1200
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale

Talia Garden Kır Düğünü Hakkında

Talia Garden Kır Düğünü kın gecesi etkinlikleri için İstanbul Beykoz konumunda hizmet veriyor. Açık ve kapalı davet alanı seçenekleri sunan mekan lezzetli menü seçenekleri ile de iştah kabartıyor. Şık süslemeler ve modern dekorasyonu hayal ettiğiniz daveti vermenize yardımcı oluyor. Kişi başı 40 TL’den başlayan kına gecesi fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Talia Garden Kır Düğünü birden fazla davet alanı ile konuk sayınıza uygun alanı bulmanıza yardımcı oluyor. Kapalı alanı 50 – 250 kişi, açık, kır bahçesi ve havuz başı ise 200 – 1.200 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Hafta sonu akşam düğünleri için minimum kapasite ise 300 kişi olarak belirleniyor.

Otopark vale hizmeti ile de konuklarınıza kolaylık sağlanıyor. Özel aracıyla gelen konuklarınız park sorunu yaşamıyor. Merkezi konumdaki mekan manzarasıyla konuklarınızı etkiliyor. Doğa manzarası ve orman içindeki bu mekan sizi de etkileyebilir.

Çim zemini, havuz başı alanı ile farklı konseptler tasarlanmanıza olanak sağlıyor. Işıklandırma ve aksesuarlarla arif bir süsleme yapılıyor. Kokteyl masaları, dilenme köşesi, yemek daveti için yuvarlak masalar alandaki yerini alıyor. Konuk sayınızı belirleyerek hazırlıklara başlayabiliyorsunuz. Organizasyon sorumlusu sizin adınıza her detayla ilgileniyor.

Sunulan Hizmetler

Talia Garden, kına gecesinin yanı sıra kır düğünü, nişan, söz, sünnet töreni ve diğer özel günleriniz de hizmet veriyor. Mekan organizasyon firması ile çalışmanıza olanak sağlıyor. Hayal ettiğiniz detaylara rahatlıkla kavuşabiliyorsunuz. video ve fotoğraf çekimleri için ekip temin ediliyor. Düğün videosu ve fotoğraf çekimleriniz davet sonuna kadar devam ediyor. Mekanın sahne, ses ve ışık sistemleri de oldukça profesyonel.

Dj ve müzik grubu performansı ile kına gecesi müziklerine eşlik edebiliyorsunuz. Kına etkinlikleri için kına kemeri ve testi kırma, damat basma organizasyonlarını da geceye dahil edebilirsiniz. Kına tepsisi, kına mumları, kınalıklar, kına örtüsü gibi ihtiyaçlarınızın temininde destek isteyebilirsiniz. Konuklarınıza ikram edeceğiniz menü seçimi için tadım ve değişiklik seçenekleriniz de bulunuyor. her detayı ile hayal ettiğiniz daveti gerçekleştirebilirsiniz.

Talia Garden Kır Düğünü Kına Gecesi Fiyatları

Mekan taleplerinize göre farklı kına paketleri sunuyor. Ortalama fiyatlar 40 – 100 TL bandında oluyor. Yemekli kına gecesi fiyatları 50 TL’den başlarken kokteyl menülü paketler 40 TL’den başlıyor.

DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirimler faydalanmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beykoz konumunda bulunan Talia Garden’a ulaşım oldukça kolay. Beykoz Caddesi’nden geçen 137 numaralı otobüsü tercih etmeni yeterli oluyor. Mekana özel aracıyla gelmek isteyen konuklar için açık adres:

Cumhuriyet, İstanbul TR, Beykoz Cd. No:3/1, 34829 Beykoz / İstanbul.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Salon organizasyonla çok farklı bir ortama dönüşüyor muhteşem bir geceydi asla pişman değilim çok güzel anılar biriktirdim çok iyi anlar yaşadım

 2. Puan

  Muhteşem bir kır düğünü oldu, dekorasyon, planlama mükemmeldi.Müzikler dj yardımıyla planlandı her şey istediğim gibi oldu, Yiyecekler vs. sıcak, çok lezzetli ve tazeydi, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü düğün vs. yapmak isteyen herkeze tavsiye ederim, beklentimin de üzerinde bir düğün oldu teşekkürler talia garden

 3. Puan

  Nişanımızı burda yaptık. Yer çok güzel çalışanlar güler yüzlü ve ilgililer. mekan hijyenik. yemekler harikaydı kesinlikle gitmelisiniz, anlaşmadan dönmezsiniz 😀

 4. Puan

  Gerçekten çok ilgililer ve güler yüzlüler . Olması gerektiği gibi işletmeciler . Nişanımı da ordan yaptım , Banu Hanım ve Emre Bey çok ilgiliydi . Misafirlerimizde çok memnun kaldı😍

Yorum yaz