Taksim Garden

Taksim Garden, hem şehrin gürültüsünden kaçmak isteyip hem de şehirden uzaklaşmadan mükemmel davetler verebileceğiniz bir kır düğün mekanıdır. İstanbul’un tam göbeği ve en kalabalık yerlerinden birisi olan Taksim’de bulunan Taksim Garden, sizlere sanki şehir dışına çıkmışcasına huzurlu bir ortam sunmaktadır. Çam korusunun içinde yer alan Taksim Garden, dışarının karmaşasından tamamen izole edilmiş bir kır düğünü mekanıdır. Eğer hem sakinlik hem de şehirden ayrılmamak istiyorsanız adresiniz kesinlikle Taksim Garden olmalıdır.

Şehrin İçinde Doğa İle İç İçe

Taksim Garden, özellikle İstanbul içi yaşayan ve yolculuk etmekte zorlanan ama doğal bir kır düğünü isteyen kişiler için biçilmiş birer kaftandır. Avrupa Yakası’nda bulunan Taksim Garden, İTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışla’da çam ağaçları tarafından izole edilmiş bir saklı cennette yer almaktadır. Genellikle düğün, nikah sonrası yemeği, nişan, kına gecesi, mezuniyet ve bayi toplantısı gibi davetler verilen Taksim Garden herkes tarafından beğenilen bir mekandır. Country tarzı ile dekore edilmiş Taksim Garden’ın atmosferi doğa tutkunu çiftlerin ilgisini oldukça çekmektedir. Taksim Garden’da kır düğünü için misafir kapasitesi 400 kişi ile sınırlıdır. Fakat oluşabilecek herhangi bir hava muhalefetine karşı Taksim Garden, 200 kişilik bir kapalı alanda bulundurmaktadır. Taksim Garden’ın en büyük özelliği her bir detaya sizin karar vermenizdir. En ufak detaylar için bile fikrinizin danışıldığı Taksim Garden’da çalışanlar adeta sizin peri masalınızı yaratmaktadır.

Taksim Garden, yemekli ve yemeksiz olmak üzere 2 çeşitte davet verebilmektedir. Yemekli davetler için Taksim Garden’da şef garson, servis elemanları ve düğün öncesi menü tadım ile menüde değişiklik talebi özellikleri mevcuttur. Aynı zamanda diyabet, kosher, vegan, vejetaryen ve çocuklar için özel menüler de yine Taksim Garden’da bulunmaktadır. Eğer düğün menüsünü daha farklı kılmak isterseniz dışarıdan catering firması getirebilirsiniz. Yemeksiz düğün organizasyonları Taksim Garden’da kokteyl tarzında geçmektedir. Tabii yine kendi seçeceğiniz ikramlıklar misafirlerinize sunulacaktır. Taksim Garden içerisinde fotoğrafçıdan organizasyon sorumlusuna kadar her ayrıntıyı barındıran bir mekandır. Düğün paketi ve kına paketi gibi paketlerin bulunmadığı Taksim Garden’da her şey sizin istediğiniz gibi benzersiz ve kusursuz olacaktır. Taksim Garden’ın 750 araç kapasiteli bir otoparkı bulunmaktadır. Geniş bir otoparka sahip olduğu için misafirleriniz park sorunu gibi konular ile uğraşmayacaktır. Profesyonel ses, ışık ve sahne sistemine bir de yemyeşil çimler ve açık havada çam ağaçlarının kokusu eklenince uzun zaman unutulmayacak bir düğün sizleri bekliyor olacak!

Fiyatları

Taksim Garden fiyatları mekandan dilediğiniz imkanlar neticesinde şekillenmektedir. Bunun haricinde davetli sayınız da bu fiyatları oldukça etkilemektedir. Düğün Buketi aracılığı ile Taksim Garden’dan fiyat teklifi alabilir ve evinizin rahatlığındaki düğün mekanınızı tutabilirsiniz. Düğün başlı başına masraflı bir iştir ve bu dönemde her şeyin uygun fiyatlı olanı sizin için daha iyi olacaktır. Bu sebep ile Düğün Buketi üzerinde yer alan kampanyalar ve indirimleri takip ederek düğün mekanınızı karlı bir alışveriş ile tutabilirsiniz.

Ulaşım/Nasıl Gidilir?

Taksim Garden, İstanbul’un en işlek konumlarından birisi olan Taksim’de yer almaktadır. İTÜ Mimarlık Fakültesi’nde bulunan Taksim Garden’a toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Taksim Garden’ın tam adresi; Taşkışla Cad. İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi Taksim’dir.

Taksim Garden, şehrin hızına ufak bir mola vermek için seçebileceğiniz hem şehrin içinde hem de şehirden uzak bir mekandır. Kalabalığın ortasında bir vaha gibi imdadınıza yetişecek olan Taksim Garden’ı Düğün Buketi üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Rıdvan
  Puan

  20 ekim 2019 da dünüm vardı ve çok memnun kaldık! Çalışanlar Güler yüzlü , servis süper tek kelime ile harika! Burdan Serhan beyefendi de selamlarımı iletirim ilgi alaka için teşekkürler!

 2. Avatar
  Leyla & Kemal
  Puan

  Bir çok tavsiye üzerine gidip gördüğümüz ve çok beğendiğimiz tesis tam anlamıyla bir kır düğünü tesisi. Herşey planlı programlı ve stresten uzak huzurlu. Çokta eğlenceli o yüzden hiç düşünmeden tavsiye ederiz.

Yorum yaz