Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Taksim Dans Kursu Hakkında

1995 yılında Türkiye’nin ilk salsa kursu olarak açılan Taksim Dans Kursu o tarihten bu yana eğitimlerine aralıksız devam ediyor. Dans kursu Türkiye’de ki ilk Latin gecelerine imzalarını atıyor. Verdiği onlarca farklı dans eğitimlerinin yanında yeni evlenecek çiftler için de hazırladıkları dans koreografileri ile çıtayı bir tık yukarı çıkarıyor. Beyoğlu ilçesindeki düğün dans kursu fiyatları alınacak ders sayısına göre değişmekle birlikte 200 TL ile 400 TL arasında bulunuyor.

Düğün Dans Kursu Özellikleri

Geniş prova stüdyosu sayesinde öğrenirken keyif alacağınız ferah bir ortam sunuyor. Dans kursu yeni evlenecek çiftler için oldukça iyi bir alternatif oluşturuyor. Düğün açılış dansı için 5 ders eğitimin ardından son gün provasını gelinlikle ve düğün mekânında alma ayrıcalığını yaşatıyor. Dans kursu alanında uzman eğitmenler ile sizleri en güzel gecenize en iyi şekilde hazırlıyor.

Taksim Dans Kursu Düğün Dans Kursu Fiyatları

Çift olarak alacağınız düğün dansı kurs fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında değişiyor. Ders sayısı ve kursun süresine bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için sitemizde bulunan ‘’Fiyat Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

‘’Aşkla dans et, özgürce dans et’’ sloganıyla yola çıkan Taksim Dans Kursu, sizlere ilk dansınızı özgürce yapabilmeniz için özel koreografi imkânı sunuyor. Kafkas, zeybek, sirtaki, tango, vals, salsa ve rumba derslerinden birini seçebilir veyahut bu dans türlerinin karışımından yeni bir koreografi de oluşturabiliyor. Hem klasik hem modern çizgiyi yakalamak isteyen çiftler için özel koreografiler oluşturan dans kursu, derslerini birebir eğitmenler eşliğinde gerçekleştiriyor. Düğün dansları konusunda uzman eğitmenlerin bilgi birikimi, çiftlerin yeteneklerini açığa çıkartarak ortaya unutulmaz bir sahne gösterisi koyuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beyoğlu’nun en ünlü yeri olan İstiklal Caddesi üzerinde bulunan dans kursuna ulaşım oldukça kolay oluyor. Otobüs hatlarını tercih eden çiftler 32T, 55T, 66, 70KY, 72T, 74A, 92T'yi kullanıyor. Marmaray, M2 Metro hattı, D-11 Dolmuş ve son olarak Taksim-Florya Minibüs hattıyla da basit bir şekilde ulaşılabiliyor.

Adres: İstiklal Caddesi, No: 112/114 kat 4, Galatasaray, Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda prova, kişiye özel program ve müzik seçimi başlangıç paketinin içindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Koreografi çalışması, özel ders ve özel şov her şey dahil pakette yer alır.

Taksim Dans Kursu düğün fiyatları ne kadar?

Taksim Dans Kursu düğün fiyatları Taksim Dans Kursu düğün fiyatları Taksim Dans Kursu organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Taksim Dans Kursu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Taksim Dans Kursu

Yorum yaz