İzmir Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına müziğI
 • Kına seti
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Oryantal / zenne şov
 • Rengarenk kına kemeri şovu

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Catering
Karşılama kokteyli
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Kişiye özel konsept
Kokteyl menü
Yemek servisi

Tagi Event Hakkında

Geniş kapsamlı kına gecesi paketleri ve modern kına salonu ile büyük bir sükse yaratmış olan Tagi Event ile karşınızdayız. Üçkuyular mevkiinde yer alan kına mekanı; 50 TL’den başlayan fiyatları ile sizi ve nedimelerinizi sımsıcak ambiyanslı bir geceye davet ediyor. Hiç vakit kaybetmeden Tagi Event yönetimi tarafından DüğünBuketi.com’a sunulan indirimli fiyatları görmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Tagi Event Karabağlar Kına Gecesi Fiyatları

Konumu nedeni ile Balçova kına mekanları arasında da gösterilen Tagi Kına Evi, yemekli ve kokteylli kına gecesi farklı ücretlendirmeler belirlemiş. Ek hizmetlerinize ve organizasyon tarihinize göre farklılık gösteren Tagi Event Üçkuyular kına gecesi fiyatları, davetli sayınıza göre de şekilleniyor.

Yemekli kına fiyatı için hafta içi 80 TL’lik bir değer biçen mekan, hafta sonu için bu fiyatı 100 TL’ye yükseltiyor. Kokteyl düzeni taşıyan kına fiyatları ise 50 TL ile 80 TL bandında yer alıyor.

Tagi Kına Üçkuyular ev sahipliğinde düzenlemek istediğiniz kına gecesi için en net fiyatı ücretsiz organizasyon planlamacılarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Bu görüşmeler esnasında aktif kampanyaları ve erken rezervasyon avantajları için de bilgiler alabilirsiniz.

Mekan Kapasiteleri & Özellikleri

100 kişi kapasiteli bir kına salonu barındıran Tagi Event, sağladığı sımsıcak atmosfer ile İzmir kına mekanları arasında parmak ile gösteriliyor. Yüksek tavanı ve kolonsuz mimarisi ile kına mekanı, aynı zamanda ferah bir kına gecesi organizasyonu düzenlemene yardımcı oluyor.

Organizasyon tecrübesi ile de öne çıkan Tagi Kına Evi; nişan & söz merasimi gibi önemli anlara da şahitlik etmenin haklı gururunu yaşıyor. Buna ek olarak Karabağlar kına mekanı; baby shower ve doğum günü kutlaması için de oldukça yoğun bir rezervasyon talebi alıyor.

Tagi Event Üçkuyular Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi, diğer organizasyon türleri ile karşılaştırıldığında malzemeleri, süslemeleri ve dekorasyonu özelinde daha çok ayrıntıyı içerisinde barındırıyor. Hem kına gecesi organizasyonu tecrübesi hem de bu alandaki dekorasyon ve süsleme çeşitliliği ile Tagi Event Üçkuyular benzersiz bir kına paketi sunuyor. Kaftanlı & bindallı kiralama servisi başta olmak üzere kına tahtı, kına tagı ve kişiye özel kına süslemeleri bu paket içerisinde sıralanıyor.

Tagi Kına Evi bünyesindeki bir diğer öne çıkan olanak kalemi ise; organizasyon danışmanlığı & sorumluları. Son trend kına akımlarını yakından takip eden bir sorumlu ekip ile harika bir kına organizasyonu kurgulayabilirsiniz. 00.00’a kadar süren kına programı talebinize göre after-party organizasyonu ile de birleştirebiliyor. Kına müzikleri konusunda tecrübeli ve geniş repertuvarlı bir kadın DJ de Tagi Kına Evi bünyesinde sizleri bekliyor.

Tagi Event Karabağlar bünyesindeki kına olanakları hakkında çok daha ayrıntılı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Balçova ilçe sınırı ve Karabağlar ilçe sınırı kesişiminde yer alan Tagi Event'e İzmir'in her yerinden kolayca ve hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Fahrettin Altay Aktarma Merkezi'ne iki dakikalık yürüme mesafesinde olan Tagi Event'in açık adresi ise şu şekildedir;

Fahrettin Altay Mahallesi, 65/12 Sokak, No:30, Üçkuyular - Karabağlar / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi organizasyonu haricinde Tagi Event Üçkuyular; nişan & söz merasimi, baby shower, doğum günü ve özel kutlamalara ev sahipliği yapmaktadır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Tagi Event talebinize ve müzikalite zevkinize göre DJ veya orkestra temini sağlayabilmektedir.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik programı ve yemek / kokteyl servisi 00.00'a kadar devam etmektedir.

Tagi Event kına gecesi fiyatları ne kadar?

Tagi Event kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Tagi Event kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Tagi Event Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Tagi Event kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  dEkorasyon ve süslemelere ba yıl dımmmmmm kına tahtım çok güzeldi. Gönlümüzce eğlendiğimiz harika bir kına gecesi oldu çok teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Kınamızı burada yaptık. Çok memnun kaldık. Profesyonel ve sıcak bir hizmet kalitesi var. Teşekkür ederiz.

 3. Puan

  dans show harikaydı beni ve arkadaşlarımı işin içine katarak harika bir kareografi yaptılar ekip çok iyi 🙂

 4. Puan

  Hint temalı bir kına gecesi düzenledik ve çok eğlendik herkese tavsiye ederiz 🙂 Çok enerjik bir ekip var çok iyi bir hizmet aldığımza inanıyoruz.

Yorum yaz