Tagi Event Hakkında

Tagi Event, kına gecesi organizasyonlarınızı hayata geçirebileceğiniz muhteşem bir mekan alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. İzmir Üçkuyular’da bulunan Tagi Event, birbirinden avantajlı kına paketleri ile çiftlere hizmet vermeyi bekliyor. Siz de muhteşem mekanın avantajlarından yararlanmak isterseniz sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tagi Event geniş misafir ağırlama kapasitesi, kına gecelerine özel sağladığı hizmetleri ve teknolojik donanımlarıyla tercih edilirliğini arttırıyor. İzmir Üçkuyular’da bulunan mekan merkezi konumu sayesinde kurulduğu günden beri onlarca çiftin mutluluğuna ortak oluyor. Tagi bünyesinde bir kına gecesi organizasyonunun olmazsa olmazı tüm hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Kına organizasyonlarınıza ek olarak nişan töreni, söz merasimi, doğum günü ve baby shower partileri gibi farklı davet türlerinde de Tagi Event’dan hizmet alabilirsiniz. Tagi’de düzenleyeceğiniz kına organizasyonlarınızda davetinize özel bayan organizasyon sorumlusu hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Organizasyon sorumlusu ile birlikte kına organizasyonunuzun başından sonuna kadar tüm ayrıntılarını planlayabiliyorsunuz. Organizasyon akışı, süsleme ve dekorasyon planlamaları ile kına yakma törenine kadar tüm akışı birlikte organize edebiliyorsunuz. Böylece dışarıdan herhangi bir organizasyon firması ile çalışmanıza gerek kalmadan mükemmel bir kına gecesi deneyimi yaşama şansına sahip oluyorsunuz.

Tagi Event’da düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonlarında sizi sunulan hizmetlerden biri de üç kişilik nedime ekibi oluyor. Nedime ekibi gece başlangıcında misafir karşılamadan gece boyunca farklı dans gösterilerine kadar organizasyonun tamamlayıcısı pek çok ayrıntıda sizlere hizmet veriyor. Son dönemlerde yükselen kına trendlerinden biri olan kına tahtı hizmetini de farklı dekor seçenekleriyle Tagi Event’dan temin edebiliyorsunuz. Kına tahtına ek olarak nedime sandalyeleri ve konsept kına karşılama masası gibi hizmetleri ile de Tagi gelin adaylarından tam puan alıyor. Muhteşem dekorasyonu ve kına konsepti sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanıyor. İster geleneksel ister Hint temalı bir kına gecesi hayal edin. Tüm hayallerinizi Tagi’de gerçekleştirmeniz mümkün!

Kına Organizasyonlarında Bir Marka

Tagi Event, gelin adaylarına sağladığı birbirinden seçkin hizmetlerle rakipleri arasından öne çıkmayı başarıyor. Kına organizasyonlarının vazgeçilmez parçalarından olan kaftan ve bindallıları farklı model ve renk seçenekleri ile Tagi’den temin edebilirsiniz. Yine nedimeleriniz ve kına halayına katılan arkadaşlarınız için 7 adet kaftan ve 15 adet tefe kına paketinize ek olarak sahip olabilirsiniz. Renkli anlara sahne olan kına gecesi organizasyonunuza daha fazla renk katmak için halay mendili, yer volkanı, konfeti, kına sepeti ve kına tepsisi gibi pek çok hizmeti de Tagi’den alabilirsiniz. Damat adayını da bu eğlenceden mahrum bırakmayan mekanda damada özel pek çok sürpriz kına aksesuarını değerlendirebilirsiniz. Görselliğin ve estetiğin bir an olsun eksik olmadığı Tagi Event’da yelpazeli gelin çıkışından davul şovuna, rengarenk kemerinden damat basma eğlencesine kadar pek çok farklı etkinlikle eğlencenin tadına doyabilirsiniz.

Kına yakıldıktan sonra en güzel geleneklerimizden olan bakır ibrik ile kına yakınması ve kına şekeri kırma gibi etkinliklerle kına gecenize eğlence katmanız mümkün. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru gelin ve damada Türk kahvesi ikramı ve organizasyon boyunca misafirlerinize sunulan birbirinden lezzetli ikramlar ile kına gecenize lezzet katabilirsiniz. Son teknoloji ses sistemleri ile dansın ve eğlencenin tadına doyabilirsiniz. Elbette tüm bu hizmetlere Tagi Event farkı ve kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu için siz de Tagi Event’dan yerinizi ayırmayı unutmayın!

Tagi Event Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tagi Event İzmir’in merkez ilçelerinden Üçkuyular’da bulunmaktadır. Üçkuyular metro istasyonuna iki dakika mesafede bulunan Tagi’ye İzmir’in dört bir yanından ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile gelecek olan misafirleriniz için ise mekanın açık adresi şöyle:

Üçkuyular Mahallesi, 65 / 12 Sokak No :30 / 1 35140 Karabağlar – İzmir

Tagi Event’ın Düğün Buketi’ne özel hazırladığı kına paketleri hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Begüm
  Puan

  dEkorasyon ve süslemelere ba yıl dımmmmmm kına tahtım çok güzeldi. Gönlümüzce eğlendiğimiz harika bir kına gecesi oldu çok teşekkür ederiz.

 2. Avatar
  Nazlı & Rasim
  Puan

  Kınamızı burada yaptık. Çok memnun kaldık. Profesyonel ve sıcak bir hizmet kalitesi var. Teşekkür ederiz.

 3. Avatar
  Deniz
  Puan

  dans show harikaydı beni ve arkadaşlarımı işin içine katarak harika bir kareografi yaptılar ekip çok iyi 🙂

 4. Avatar
  Nurgül & Bahadır
  Puan

  Hint temalı bir kına gecesi düzenledik ve çok eğlendik herkese tavsiye ederiz 🙂 Çok enerjik bir ekip var çok iyi bir hizmet aldığımza inanıyoruz.

Yorum yaz