Taç Düğün Salonu

Taç Düğün Salonu; 1971’den bu yana sayısız düğün, nişan, sünnet ve birçok toplantıya ev sahipliği yapmıştır. Taç Düğün 50 yıla yakın deneyimiyle sizlere hizmet vermektedir. Düğünün yanı sıra; kına gecesi, şirket toplantıları, parti, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü, vakıf ve dernek organizasyonları olmak üzere çok sayıda etkinlik için en iyi şekilde hizmet veriyor. Taç Düğün Salonu  yüksek tavanlı, modern dekorasyonuyla dikkat çekmektedir. İstanbul, Fatih’te en çok tercih edilen düğün salonlarından bir tanesi olarak yıllardır yerini koruyor. Hayatınızın en özel ve en anlamlı gününde Taç Düğün Salonu’nun deneyimli ekibi sayesinde unutulmaz bir düğün yaşamanız için, sizleri düğün salonuna bekliyorlar.

Taç Düğün Salonu’ nun Hizmetleri

Taç Düğün , profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve servisleri ile misafirleriniz ve sizin için eşsiz anlar sunuyor. Düğün ve davetlerde, müzik seçimini sizlerin istekleri üzerine, yöresel veya sizin zevkiniz doğrultusunda hazırlanıyor. Süsleme ve konsept üzerine sizlerle birlikte konuşarak; sizin için en doğru ve istekleriniz doğrultusunda bir konsept oluşturuyorlar. Mekanı ve elbette ki düğününüzü unutulmaz bir hale getirmek için seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa ve sandalye süslemeleri, çiçekler, mumlar, balonlar, ışıklar ve volkan gösterisi gibi ekipmanlarla süsleniyor.

Düğün salonlarını seçmeninin siz gelin ve damat adayları için ayrıca birçok avantajı var. Taç Düğün Salonu’nun kışın sıcak, yazın serin havası sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmeden, kimsenin tadı kaçmadan düğününüzü keyifli şekilde sürdürebilirsiniz. Düğün salonları her mevsim rahat bir şekilde eğlenebilmeniz için tercih edebileceğiniz mekanlardır. Ayrıca açık alanlarda ışıklandırma ve akustikte sorunlar oluşabilecekken, kapalı alanlarda bu gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Hiçbir sorun yaşamadan sevdiklerinizle birlikte özel bir gün geçirmek istiyorsanız gidip bir görmelisiniz. Taç Düğün Salonu’na gidip en azından ortamını görüp, organizasyon ekibiyle tanışmanızı öneririz.

500 kişilik kapasitesi ile Taç Düğün Salonu her köşesi sizlerin memnuniyeti için tasarlanmış, oldukça yeterli bir alana sahip. Taç Düğün Salonu çoğu mekanda bulamayacağınız hizmetleri de sizlere sunuyor. Örneğin; kuaför hizmetleri, anı defteri ve sinevizyon gösterimi gibi özel hizmetleri de bulunuyor. Elbette fotoğraf ve video çekimi, düğün pastası, ikramlar gibi catering hizmetleri, profesyonel orkestra gibi hizmetleri de bulunuyor. Taç Düğün Salonu, düğün salonları içerisinde gerek kalitesi gerek salon fiyatları ile prestijli bir yere sahip harika bir düğün salonu.

Taç Düğün Salonu Nerededir, Nasıl Gidilir?

İstanbul'da Fatih’te bulunan Taç Düğün Salonu, tüm konuklarınızın rahatlıkla ulaşabileceği Haseki semtinde konumlanıyor. Taç Salonu; gerek metro, tramvay, otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla gerek kendi özel araçlarınızla kolaylıkla gidebileceğiniz avantajlı bir konuma sahip. Taç Düğün Salonu açık adresi ise şu şekilde; Haseki Sultan Mah., No: 15, Haseki, Aksaray, Fatih / İstanbul.

Taç Düğün Salonu Fiyatları

Taç Düğün Salonub’nun fiyatları İstanbul, Fatih’teki diğer düğün salonlarıyla kıyaslanırsa gayet uygun denilebilir. Taç Düğün , farklı içerik ve konseptlere uygun düğün paketleri sunuyor. Mekanın size sunduğu paketlerden faydalanarak da kendi bütçenize en uygun paketi seçebilirsiniz. Düğünün maliyeti sizin istek ve ihtiyaçlarınıza bağlı olan birçok etkene göre değişiklik gösterebiliyor. Düğünlerin yemekli olup olmaması, menünün içeriğinin nasıl olduğu ve tabi ki de kaç kişilik bir düğün planladığınıza bağlı olarak düğünün bütçesi artıp azalabiliyor . Düğün fiyatlarını birçok etken etkilediği için net fiyat veremesek de siz ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve bütçenizi kesinleştirdikten sonra sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi isteyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Görüşmeye ilk gittiğimiz andan düğünümüzün sonuna dek yanıbaşımızda varlığını hissettiğimiz organizasyon sorumlusu hanımefendiye çok teşekkür ederiz. Tüm çalışanları çok ilgili bir mekan.

Yorum yaz