Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Rent a car
Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Servis elemanı
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Servis hizmeti

SYM Event & Organization Hakkında

İzmir ilinin merkezi ilçelerinden biri olan Karşıyaka bölgesinde bulunan SYM Event & Organization, çiftlerin mutlu günlerine ortak oluyor. Hemen her olanağı çiftler için sunan firma, organizasyon konusundaki başarısını her türlü davet için gösteriyor. Doğum günü organizasyonu için sunduğu hizmetler için iki farklı paket belirliyor. Bu paketlerin minimum fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. Unutulmaz bir doğum günü ve baby shower organizasyonu düzenleme imkanını bu firma ile yakalıyorsunuz.

Firma Özellikleri

SYM Organizasyon, düğün organizasyonlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Çiftlerin ilk anından düğün bitimine kadar yanında olmayı hedefliyor. Hizmetlerini de buna yönelik belirliyor. Rent a car, yani araç kiralama hizmetiyle gelin arabası arayışı telaşından kurtulmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra davetiye hazırlıkları için de profesyonel bir destek sunuyor.

Anlaştığınız mekanda masa süsleme ve dekorasyon konusunu pratik bir şekilde çözüyor. Catering hizmetiyle lezzetli yemekleri size ve davetlilerinize sunuyor. Barkovizyon olmayan mekanlara organizasyon için destek oluyor ve böylece tüm düğün ek olarak ekrandan davetlilerin seyrine sunuluyor. Doğum günü organizasyonu için belirlediğiniz tarh öncesinde tüm detaylar hazırlanıyor.

SYM Event & Organization Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyon Fiyatları

Doğum günü için anlaşmayı düşündüğünüz firmanın iki farklı paketi bulunuyor. Standart ve her şey dahil paketler sizlere sunuluyor. Standart doğum günü organizasyonu paket fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 1.500 TL'den açılıyor. Fiyatlar paket içeriğindeki hizmetlere göre belirleniyor.

Standart ve her şey dahil paket içerikleri ve fiyat detayları için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Doğum günü ve baby shower organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz tüm avantajları SYM Organizasyon tarafınıza sağlıyor. Geceye özel DJ veya müzik grubu temini yapıyor. Video ve fotoğraf çekimi için firma anlaşması gerçekleştiriyor. Özel anlarınızda eğlenmenizi sağlıyor ve bu anları kalıcı hale getirmenize de olanak tanıyor.

Düğün pastası, mekan giydirme, ses, sahne ve ışık sistemleri gibi tüm organizasyon detaylarını başarılı bir şekilde tamamlıyor. Firmanın doğum günü haricinde düğün, evlilik teklifi, nişan ve kına organizasyonu için hizmet sunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

SYM Organizasyon firmasına Karşıyaka ilçesindeki Naldöken IZBAN durağında inerek gidebilirsiniz. Alternatif olarak otobüslerle veya taksiyle de gidilmesi mümkün bir noktada konumlanıyor. İzmir'in en sevilen organizasyon firmalarından biri olmasıyla öne çıkan SYM Event'in açık adresi şöyledir;

Bahçelievler, 1671. Sokak, Karşıyaka / İzmir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Demo Masa, Konsept / Tema Geliştirme, Şehirdışında Hizmet.

SYM Event & Organization organizasyon fiyatları ne kadar?

SYM Event & Organization organizasyon fiyatları SYM Event & Organization organizasyon fiyatları SYM Event & Organization organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

SYM Event & Organization Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

SYM Event & Organization

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Araç kiralamadan cateringe kadar her şeyi hallediyorlar.

  2. Puan

    Kızımız Leyla’nın birinci yaş gününü burada yaptık. Renkli, çiçek detaylarının ön plana çıktığı bir tema seçmiştim çok güzel yorumladılar. Çisem Hanım’a çok teşekkür ederim.

Yorum yaz