İzmir Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Swiss Event

Swiss Event, Narlıdere, tüm davet türlerinizi özel bir organizasyona dönüştürmeyi hedefliyor ve size avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor. Bir açılışı, kutlamayı ya da düğünü aksiliklerden kaçınarak organize etmek zor bir iştir. Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet, resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi etkinliklerin önüne geçecek ufak hatta büyük aksaklıklar zaman zaman mekan kaynaklı olabilmektedir. Swiss Event, Narlıdere’de misafirlerini bu tatsız deneyimlerden uzakta ağırlamaya özen gösteriyor. Eğitimli ve deneyimli personeli sayesinde organize edeceğiniz özel günlerinizde size kendinizi güvende hissettirmeyi amaçlıyor. Güven duyabileceğiniz bir organizasyon ekibiyle, planlarınızın aksama ihtimalini azalacağını unutmayın.

250 kişilik davetli ve yemek kapasitesiyle, konuklarına geleneksel ve çağdaş mutfağı harmanlayarak menüler hazırlayan Swiss Event, damak zevkinize en uygun lezzetleri sizinle buluşturmaya hazır. Ayrıca menülerinde son derece esnek davranabiliyorlar ve özel bir catering ya da yemek şirketiyle anlaşmanız durumunda size bu konuda da esneklik tanıyorlar. Swiss Balçova’daki davet alanları ve organizasyon mekanları içerisinde açıldığı günden beri kendisine güven duyan müşterilerini hiçbir konuda hayal kırıklığına uğratmamaya çalışıyor. Organizasyonlarınız için size oldukça geniş seçenekler sunun mekanın ayrıca bir otoparkı da bulunuyor ve engelli girişi de mevcut.

Nasıl Bir Hizmet Anlayışından Bahsediyoruz?

Bir davet, düğün ya da organizasyondan sonra herhalde çok az kişi after party etkinliğine hayır diyebilir. Swiss Event, profesyonel ışık ses ve sahne sorumluları ile beraber çalışmaktadır. Sevdiğiniz melodiler eşliğinde davetinizi taçlandırın. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla beraber doyasıya kutlama yapın. Swiss sizin zevkinize ve eğlence anlayışına göre organizasyonlar düzenlemek konusunda tecrübelidir. Çalışkan personel kadrosunu, garsonundan işletmecisine kadar titizlikle bir araya getirmiş olan mekan, iş disiplinine değer veren insanlarla çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Hem geleneksel hem de trend davetler için mekanın bu esnekliğinin ayrıcalığını yaşayın. İyi organize edilmiş bir kutlamada davetlilerin ne kadar eğlenebileceğini gözden kaçırmayın. Siz dilediğiniz kadar iyi planlama yapsanız da mekan seçiminin ne kadar hayati bir karar ve davetin gidişatını doğrudan olduğunu unutmayın.

Swiss Event’ın ahşap iç dekorasyonu ve nostaljik atmosferi, Ege’nin dokusuyla uyum içerisindedir. Swiss hem yaz hem de kışlık organizasyonlar için cazip seçenekler sunan bir çalışma anlayışı benimser. Açık ve kapalı tavanlı, sütunsuz mekan seçenekleri haricinde, çim alan seçeneği de bulunmaktadır. Davetleriniz ve organizasyonlarınız için en uygun zaman dilimini belirleyin ve planlamanızın tıkır tıkır işlediğine emin olun. Mekan hakkında fikir edinmek için sitemizdeki fotoğraflara göz atabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen sitemizden, ya da telefonla iletişime geçin.

Nasıl Bir Fiyat Politikası İzliyor?

Swiss Event, misafirlerini 80 TL’den başlayan paketlerle ağırlıyor. Daha geniş fiyat seçenekleri için “Teklif Al!” butonunu kullanabilir, profesyonel Düğün Buketi çalışanlarından destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size özel kampanyalar, indirimler ve fiyat aralıkları için bizimle irtibatta kalın. Balçova’daki Swiss davet ve organizasyon, size özel şekilde hazırlanan esnek menüsü ve etkinlik seçenekleriyle hizmetinizde. Her türlü davet ve organizasyon, titizlik gerektirir. Profesyonellikten uzak organizatörlerin ve kötü fiyat politikalarının özel günlerinize gölge düşürmesine izin vermeyin. Yetenekli ve organize ekip çalışması sayesinde, Swiss Event’ın yüksek manevra kabiliyetine sahip olduğunu aklınızdan çıkamayın.

Nasıl Gidilir?

Swiss Event, Narlıdere’de, Altı Evler Mahallesi’nde yer almaktadır. Bahçe ve şehir manzarasını bir arada sunan mekanın açık adresi ise şöyledir: Altı Evler Mah. Aksu Sk. No:2 – Sahilevleri, Narlıdere, İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

250 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra veya DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Swiss Event organizasyon fiyatları ne kadar?

Swiss Event organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Swiss Event organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Swiss Event Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Swiss Event kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  düğünümüz için swiss event ile çalıştık öncelikle tercih etme sebebimiz samimi bir mekan arayışında olmamızdı. swissin de bu konuda özellikle dekorasyonu çok ilgimizi çekti ahşap ağırlıklı bir mekan ve süslemeleri de buna uygun hazırlandı yani konsept düğün için çok iyi bir yer. hizmetten de çok memnun kaldık baştan konuşulan her şeyden yararlandık teşekkür ederiz

Yorum yaz