Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Swing İstanbul Hakkında

Adını jazz müziğin zirve yaptığı swing döneminden alan Swing İstanbul bu döneme ait dans türlerinin eğitimini vermek amacıyla Türkiye’de açılan ilk dans stüdyosu oluyor. Eğlenceyi seven çiftler için harika bir düğün dans kursu alternatifi olan Swing İstanbul güler yüzlü eğitmenleri ile oldukça keyifli bir atmosferde eğitim almanıza olanak sağlıyor. Kursun ortalama eğitim fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Düğün Dans Kursu Özellikleri

Swing İstanbul ferah ve geniş dans stüdyosu sayesinde oldukça rahat bir ortamda dans kursu almanızı mümkün kılıyor. Dersleri dilerseniz grup ortamında dilerseniz çift olarak veriyor. Dans kursu tüm bu dersler için bünyesinde 16 kişilik bir eğitmen kadrosu bulunduruyor. Galata’da oldukça merkezi bir lokasyonda yer alan düğün dans kursu ayrıca Beyoğlu ve Kadıköy şubesi ile de hizmet veriyor.

Swing İstanbul Düğün Dans Kursu Fiyatları

Grup, çift ve bireysel olarak ders alma imkanları sunan Swing İstanbul 1 aylık düğün dansı kurs fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında seyrediyor. Dans kursu her sene Eylül ayında düzenlenen Türkiye’nin tek uluslararası Lindy hop festivali Orient Lindy Express ’de dünyaca ünlü dansçılardan ders alma imkânı da sunuyor. Seçilen ders sayısı ve kursun süresine bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için sitemizde bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu hiç vakit kaybetmeden doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Başta Lindy hop olmak üzere Charleston, Balboa, Collegiate Shag ve Authentic Jazz dersleri alanında uzman eğitimciler tarafından veriliyor. 16 kişilik geniş kadrosu sayesinde aynı kurs dönemi boyunca oldukça fazla sayıda kişiye düğün dansı kursu vermeye olanak sağlayan dans okulu, Beyoğlu ve Kadıköy’ün en güzel binalarında tarih ile iç içe hizmet veriyor. Dans kursu dünyaca ünlü koreografları stüdyolarında misafir ederek, düzenledikleri atölyeler sayesinde kursiyerlerine eşsiz deneyimler yaşatıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Swing İstanbul’un 3 şubesi bulunuyor. Merkez şube olan Galata’ya ulaşım oldukça basit. 32T, 55T, 66, 70KY, 72T otobüs hatlarıyla ayrıca M2 metro, Marmaray ve taksim minibüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adres: Serdar-ı Ekrem Cad. No:16D 34420 Galata Beyoğlu/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Davetinizden en az altı hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Uluslararası festivallerde ünlü dansçılardan ders alma imkanını sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda prova, grup dans dersi ve koreografi çalışması başlangıç paketinin içeriğini oluşturuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Müzik seçimi, özel ders ve özel şovlar her şey dahil pakette yer alıyor.

Swing İstanbul düğün fiyatları ne kadar?

Swing İstanbul düğün fiyatları Swing İstanbul düğün fiyatları Swing İstanbul organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Swing İstanbul Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Swing İstanbul

Yorum yaz