Svalinn Hotel

Svalinn Hotel, geniş kapasitesi ile birlikte sizlerin ve misafirlerinizin rahatını düşünecek bir şekilde tasarlanmıştır! Svalinn Hotel’in muhteşem manzarası eşliğinde organizasyonlarınızı düzenlemek ve davetlilerinize keyifli dakikalar geçirmek sizlerin de hakkı! Svalinn Hotel, panoramik manzarası eşliğinde ferah bir ortamda davetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Svalinn Hotel size bunu yaşatmak için var!

Mekânımızın dekorasyonu sizlerin davetlerinizi düzenlemeniz ve gerçekleştirmeniz üzerine tasarlanmıştır. Organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz Svalinn Hotel’de sizleri ve davetlilerinizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz! Organizasyonlarımızın detaylarını öğrenmek için videolarımızı izleyebilir ya da bizleri arayabilirsiniz!

Svalinn Hotel Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Güler yüzlü ekip arkadaşları ile birlikte çalışan Svalinn Hotel ’in açık hava kapasitesi 300, kapalı alan kapasitesi ise 1000 kişiliktir. Bunun dışında kokteyl ve yemekli davetlerinizde de kapasitemiz 1000 kişilik olup, sizlere bu geniş kapasitemiz ile birlikte en profesyonel hizmeti sunmayı amaçlamaktayız! Salonumuzla ilgili olumsuz düşünceleri artık kafanızdan atabilirsiniz! Sizlere en iyi hizmeti sağlamak isteyen Svalinn Hotel’i gelin, gözlerinizle görün!

Mekânımızda düğün fiyatlarıyla yüzünüzü ve bütçenizi güldürmeyi planlıyoruz! Gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızın fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Bu değişiklik organizasyonunuzun türüne ve zamanına göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizi aramayı unutmayın!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in o eşsiz manzarasını izleyebileceğiniz Gaziemir konumunda bulunan Svalinn Hotel ’e otobüsleri, kendi araçlarınızı ve taksileri kullanabilirsiniz. 152, 465, 202 ve 950 no’lu hatları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mekânımız etkinlik boyunca kullanabileceğiniz 100 araç kapasiteli geniş otoparkı ile birlikte davetlilerinize ve hizmetlere hizmet vermektedir.

Hizmet Sonrası Yorumlarınızı Belirtebilirsiniz!

Mekânımızda, konuklarınız oturdukları yerden sahneyi seyredebilirler! Bu sahne düzenimizin farklı olmasına borçluyuz! Davetlilerinizi ve sizleri, istekleriniz doğrultusunda düzenlediğiniz organizasyonlarınıza bekliyoruz. Salonumuz, son derece teknolojiyi kullanmaktadır. Ses ve ışık sistemi bu sebeple en son düzeydedir. Eğlenceye doymak için Svalinn Hotel ’e davetli olduğunuzu belirtmek isteriz!

Bizlerde hizmet aldıktan sonra yorumlarınızı olumlu ya da olumsuz olarak belirtebilirsiniz! Bizler de sizlerin bu düşüncelerine göre kendimizi geliştiremeye devam edeceğimizin garantisini vermekteyiz!

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Svalinn Hotel’de kendinizi farklı hissedeceğinizi biliyor muydunuz? Dilediğiniz organizasyonları, dilediğiniz konseptler eşliğinde dilediğiniz zaman da Svalinn Hotel ’de gerçekleştirebilirsiniz! İşte gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarımızdan bazıları:

 • Yemekli Davetler
 • Doğum Günü Partileri
 • Partiler
 • Mezuniyet Baloları
 • Bayi Toplantıları
 • Kurumasal Etkinlikler
 • Nişan Davetleri
 • Söz Törenleri
 • Kına Geceleri
 • Nikâh Törenleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonun mimarı olabiliriz!

Organizasyonlarınızı Dilediğiniz Zamanda Gerçekleştirin!

Organizasyonlarınızı dilediğiniz gibi düzenlemek istemez misiniz? Eğer, cevabınız “Evet”se, sizleri Savalinn Hotel ’e özel günlerinizi daha da özel kılmanız için bekliyoruz! Svalinn Hotel’in en temel amaçları arasında, İzmir’in en fazla tercih edilen mekânı olmak bulunmaktadır. Bu amacımızı da sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerle gerçekleştirmeye devam ediyoruz!

Sırala

 1. Avatar
  Selda Gülen
  Puan

  Düğünümüzü yaptık gerçekten herşey çok iyiydi. çok teşekkür ederiz.

 2. Avatar
  Şermin & Onurhan
  Puan

  Svalinn Hotelin balo salonunda nişan organizasyonumuzu yaptık çok geniş ve havadar bir salonu var servislerinde de otelin kalitesini hissediyorsunuz zaten herkese tavsiye ederim

Yorum yaz