İstanbul Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

300 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
300
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

Svadba Çamlıca Hakkında

Svadba Çamlıca İstanbul Üsküdar konumunda mezuniyet partisi için hizmet veriyor. Geniş davet alanı ve özenli hizmeti ile en unutulmaz günlerinizden biri olacak mezuniyet için sizleri bekliyor. Açık, kapalı ve kır bahçesi alanlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Yemekli ve kokteyl seçenekleri ile kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Svadba Çamlıca 300 kişilik davet alanları ile sevdiklerinizle eğlenebileceğiniz bir ortam sunuyor. Uzun zamandır beklediğiniz mezuniyet töreniniz unutulmaz anlarla gerçekleşiyor. Açık, kapalı ve kır bahçesi alanlarından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mekanın terası, açılıp kapanabilen çatısı, kolonsuz salonu konuklarınız için de konfor sağlıyor. Şehir merkezindeki mekana ulaşım da oldukça kolay oluyor.

Deniz, doğa ve şehir manzarası bulunan mekan fotoğraf çekimlerinde arka fon seçenekleri sunuyor. şehrin ışıkları töreninize eşlik ediyor. Mekan mezuniyet törenine uygun şekilde hazırlanıyor. Şık supla ve şamdanlar, yapay çiçek detayları ile gösterişli bir alan hazırlanıyor.

Sunulan İmkanlar

Svadba Çamlıca mezuniyet partisinin yanı sıra açılışlar, doğum günleri, nişan, düğün, kına gecesi, motivasyon eğlenceleri, kurumsal etkinliklerde de organizasyonlar yapıyor. Dj ve müzik performansı eşliğinde devam eden bu geceye dair unutulmaz anlar yaşanıyor. Eğitim hayatınızı bir başka boyuta taşıyan mezuniyet töreni ile öğrenim yılınızın yorgunluğunu atabiliyorsunuz.

Video ve fotoğraf çekimleri ile yıllar sonra da tebessümle bakacağınız fotoğraf karelerine sahip olabiliyorsunuz. 23.00’a kadar süren müzik yayını ve servis hizmeti ile memnuniyetiniz sağlanıyor. Kep atma töreni için geniş sahne alanı, yürüme yolu ile etkinliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Svadba Çamlıca Mezuniyet Töreni Fiyatları

Mezuniyet töreni fiyatları DüğünBuketi kullanıcılarına özel paketlerle sunuluyor. Ortalama 300 kişilik bir tören için yemekli fiyatlar kişi başı 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise bu fiyat 200 TL olarak değişiyor. Kokteyl menü tercihiniz de 50 – 200TL aralığından faydalanabiliyorsunuz. Yemeksiz mezuniyet töreni için fiyatlar 50 TL’den başlıyor.

DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Size özel mezuniyet partisi fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Üsküdar konumundaki Svadba mekanına Marmaray kullanarak, M4 metro hattı, Üsküdar- Beşiktaş vapuru, 11C, 11D, 11ÜS,12, 2 otobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel aracıyla gelmek isteyenler için açık adres aşağıda yer alıyor.

Açık Adres; Küçük Çamlıca, Saadet Sokak no 5/1, Üsküdar/İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Svadba Çamlıca mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ne kadar?

Svadba Çamlıca mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Svadba Çamlıca mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 100 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Svadba Çamlıca Kaç kişilik mezuniyet ve balo organizasyonu kapasitesine sahiptir?

Svadba Çamlıca açık alan kapasitesi 50 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 300 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Serdar beyin tüm ekibi kusursuz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 2. Puan

  Oğlumun mezuniyet kutlaması için bulunduk K.Çamlıca da manzarası çok iyi ferah mekan,

Yorum yaz