Sürmeli Otel İstanbul Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzü büyülü ve romantik bir masala dönüştürmeniz için Sürmeli Otel İstanbul ekibi size kusursuz bir hizmet sunuyor.

Hayallerinizin düğünü için seçiminiz ister 380 kişilik ziyafet düzeninde seçkin bir düğün yemeği, ister 400 kişilik şık bir kokteyl olsun, şef aşçımız ve ekibi tarafından hazırlanan menüler, size ve davetlilerinize benzersiz bir lezzet şöleni yaşatıyor. Her davetin ayrı bir üstün hizmet anlayışı gerektirdiğine inanan ve misafir memnuniyetini ön planda tutan mekanımız, sıra dışı menülerden müzik organizasyonuna, çevre düzenlemesinden masa süslemesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpazede karşılıyor.

Ortak yaşama adım atacağınız güne yavaş yavaş ilerlerken ve sizler bu birlikteliği herkesin huzurunda “EVET” diyerek ölümsüzleştirirken Sürmeli İstanbul Ailesi olarak bizler yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Sürmeli Otel İstanbul Özellikleri

 • Otel Türü: 5*
 • Paket Başlangıç Fiyatı: 100-150 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 100'den az
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 250-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 250-500
 • Konaklama Kapasitesi: 100-250
 • Otopark Kapasitesi: +2.000
 • Mekan Özellikleri: Kapalı Mekan
 • Manzara: Deniz, Boğaz, Şehir
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Sırala

 1. Avatar
  Samet Yıldırım
  Puan

  Mekana ilk gittiğimizde ne konuşulduysa yapıldı,sözlerinin arkasında durdu. Gerçekten hızmet çok kaliteli profesyonellik harika.Mekanın büyüklüğü,ferah olması , ulaşımın , otoparkın sıkıntı olmaması bizi cezbetmişti. Misafirlerimiz de çok beğendiklerini söylediler herkese tavsiye ederim.

 2. Avatar
  Aylin & Doruk
  Puan

  Düğünüm burada gerçekleştiği için çok ama çokkkkkk şanslıyım iyi ki böylesine profesyonel , tecrübeli bir ekiple çalışmışım…Her şey mükemmeldi ve tam da eşimle istediğimiz gibiydi . Teşekkürler.

 3. Avatar
  Masal & Alp
  Puan

  Elif ve Filiz Hanım’a bu stresli bir dönemde bize inanılmaz yardımcı oldular hayallerimizi gerçekleştiren ve en güzel anımızı yaşadığımız yer oldu sayelerinde. Tüm isteklerimizi bizi hiç kırmadan yerine getirdikleri için buradan teşekkür ederim. Mekan harika süslendi. Hizmetlerinizden misafirlerimiz çok beğendi sizlere de tavsiye ederim.

 4. Avatar
  Yasemin & İbrahim
  Puan

  Bu özel günümü güzelleştiren otel çalışanları ve Elif ve Filiz Hanımın güler yüzlülüğü , sıcaklığı sayesinde çok güzel bir düğün gerçekleştirdik. Orkestrasından , ışık sistemine kadar her şeyinizle ilgileniyorlar bizim unuttuğumuz ayrıntıları atlamıyorlar biz her şeyiyle memnun kalmıştık evlenecek olanlara tavsiye ederim.

 5. Avatar
  ayla
  Puan

  bir otel düğün salonu için fazla ferah ve rahattı hiç bu kadarını düşünemezdim zaten boğaz manzaralı olması beni çok etkilemişti düğünümü burada yapmıştım gerçekten misafirlerim ve biz çok memnun kaldık

 6. Avatar
  songul
  Puan

  bir otel düğün salonu için fazla ferah ve rahattı hiç bu kadarını düşünemezdim zaten boğaz manzaralı olması beni çok etkilemişti düğünümü burada yapmıştım gerçekten misafirlerim ve biz çok memnun kaldık

Yorum yaz