Süreyya Teras Hakkında

2009 yılından itibaren sizlere Beyoğlu’nda hizmet veren Süreyya Teras Troya Hotel Tepebaşı’nın Roof katında yer almaktadır. Fener’de ve Balat’ta en çok tercih edilen etkinlik mekânı ve otel olan Süreyya Teras’ ta dilediğiniz tüm menülerde etkinlik yapmak çok güzel olacak! Haliç Manzarasına karşı kadehlerinizi tokuşturacağınız sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz Süreyya Teras’a davetlisiniz!

Eşsiz Manzara ve Lezzetler Sizi Bekliyor!

Barba Vasilis Rum Meyhanesi grubunu da bünyesine katan Süreyye Teras’ta eğlencede sınır yok! İstanbul’un unutulmaya yüz tutmuş mezelerini ve lezzetlerini tadabileceğiniz Süreyya Teras’ta otantik ve tarihi dokuya eminiz ki bayılacaksınız! Akdeniz mutfağına da oldukça hâkim olan Süreyya Teras’ta konuklarınızı en hoş sofralarda ağırlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Elit misafirlerinizi hiç çekinmeden davet edebileceğiniz kalitede olan Süreyya Teras 2009 yılından beri faaliyet göstermekte olan ünlü bir mekândır. İstanbul’un en güzel manzaralarını sizlere yemek yerken sunabilen Süreyya Teras’a gelerek sizlere neler sunabileceğimizi görebilirsiniz!

Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Gerçekleştirilebilir?

 • Nişan Organizasyonları
 • Nikâh Sonrası Yemek
 • Düğünler
 • Nikâh Töreni
 • Kına Geceleri
 • Evlilik Teklifleri
 • Açılışlar
 • Seminerler
 • Baby Shower Partileri
 • Davet ve Resepsiyonlar
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Yemekli Davetler gibi çeşitli konseptlerde etkinlik ve organizasyonlarınız Süreyya Terası’nda gerçekleştirilebilir.

Sizlerin planlamış olduğu tüm etkinliklerde sizleri asla sınırlandırmayan Süreyya Teras ’ta dilediğiniz her şey bir bir gerçek olacaktır! Süreyya Teras’ta yapılan tüm etkinliklere bakmanız halinde ne demek istediğimizi eminiz ki daha iyi anlarsınız.

Süreyya Teras’ın Hizmet Kapasitesi Nedir? Süreyya Teras’ta Kaç Kişilik Davetli Grupları Ağırlanabilir?

Greek müzik repertuarıyla sizleri kendine hayran bırakacak olan Süreyya Teras eğlencede sınır tanımayan bir mekândır. Gözünüzü açtığınızda sirtaki ve zeybeğin birleşimi dansları dahi görebileceğiniz Süreyya Teras’ta herkes doyasıya eğlenmenin hazzını hissedecektir!

Özel partiler ve kutlamalar gibi tüm taleplerinize sıcak bakan Süreyya Teras’ta kapasite açısından hiçbir sorun yaşamazsınız. Yemekli kapasitesi 100 ila 200 davetli olarak belirlenen Süreyya Teras’ta kokteylleriniz için 300 kişi davetlilerinizi ağırlayabiliriz. 200 kişiye kadar da kapalı alanıyla sizlere hizmet veren Süreyya Teras’a gelerek kapasite konusunda daha net bilgi alabileceğinizi söylemekte fayda var.

Süreyya Teras’a Nasıl Gidilir? Süreyya Teras Nerede Yer Alıyor?

Meşrutiyet Caddesi’nde bulunan birçok mekân arasında kendine has bir çizgisi olan Süreyya Teras’a tüm konuklarınız rahat bir şekilde ulaşabilmektedir. Troya Hotel Tepebaşı’nın Roof katında yer alan Süreyya Teras ’a gelmek için tüm toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde sizlerle buluşan Süreyya Teras’a 38T, 55T, 74A, 76D, 76E otobüsleri ile direkt olarak gelebilmek mümkündür.

 

 

Sırala

 1. Avatar
  Begüm & Hayri
  Puan

  Nikah sonrası tüm kurtlarınızı dökmek için orkestrası şahane, yemekleri ve hizmeti kusursuz. Çok eğlendik ve çok mutlu olduk, tam bir party havasındaydı, herkese tavsiye ederiz.

Yorum yaz