Süreyya Düğün Salonu

Dünyaya geldiğimizde içimizde olan sevmek sevilmek duygusu bir gün yerini aşk duygusuna bırakacak ve kalbinizin hızlı çarpmasını sağlayan sevdiğinizle düğün hazırlıklarına başlayacaksınız. İşte tam bu noktada Süreyya Düğün Salonu devreye girecek! Zevkinize özel düğün konseptleriyle istediğiniz renkleri bir araya getirip şehrin içinde bambaşka bir gece yaşamanıza yardımcı olacağız. Hazırlıklarımıza sizin fikirleriniz ışık tuttuğu takdirde daha güçlü davetler ortaya çıkaracağımıza eminiz. Tasarım modellerimizde farklı fikir payınız olursa çok daha farklı çizgide bir Süreyya Düğün Salonu olacak ve bulunduğumuz noktanın daha da üzerine çıkarak yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Süreyya Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahip?

Şıklığın dilden dile konuşulacağı düğünlerinizde 500 ile 750 kişi arasında misafir ağırlayabileceksiniz. Düğün organizasyonu için ekibimiz ve salon yöneticimizle buluştuğunuzda bazı sorularımız organizasyonunuza yön verecek. İlki ‘Davetli listeniz kaç kişilik?’ ikicisiyse ‘Hangi mevsimde davet vermek istiyorsunuz?’ . Bu iki sorunun cevabı bizlere hangi tonlarda konsept belirleyeceğimizi ve masalarda nasıl düzen alacağımızı gösterecek. Masalar dilerseniz 4 kişilik klasik formda dilerseniz de 6 veya 10 kişilik uzun masa şeklinde düzenlenecek. Masaların yönü pist alanına bakacak, masa aralarında bulunan kolonlar görüş alanınızı kapatmayacak.

Salonun ortasında bulunan pist alanımızın çevresinde kolon bulunmayacak ve yüksek tavanın etrafında renkli ışıklandırmalar bulunacak. Danslarınızı kaliteli müzikler eşliğinde edebilmek için orkestra ekibimiz sahnede yerini alırken salon sanatçımız en sevdiğiniz şarkıları gecenize taşıyacak. Düğün çıkış müziğiyse ekstra çalışılarak oldukça duygulu şekilde seslendirilecek. Geceniz adeta ‘en’lerin gecesi olarak anılacak!

Düğünden önce belirlediğiniz 7 katlı muhteşem düğün pastası da düğünün en güzel anlarından bir diğerinin oluşturulmasını sağlayacak.

Süreyya Düğün Salonu Olarak Sizlere Hangi Etkinlik Hizmetlerini Vermekteyiz?

  • Nişan, kına, sünnet, bebek duası, baby shower, söz, düğün
  • İkram servisi
  • Canlı müzik
  • Gece boyu kamera kaydı ve aile fotoğraf albümü
  • Düğün öncesi gelin odası hazırlıkları
  • Özgün konsept belirleme gibi birçok etkinliğimize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yılın farklı zamanlarında yaptığımız fırsatlarla bütçenizi zorlamazken eğlencenin sınırlarını oldukça zorlayacağız!

Süreyya Düğün Salonu Nerede Yer Alır? Süreyya Düğün Salonuna Nasıl Gelebilirsiniz?

İstanbul Yakacık Gülpembe Sokakta bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak ve mutlulukla buluşmak için Adnan Menderes Bulvarından Ankara caddesine giden yolda Ayazma Caddesi üzerinde sonlanacak bir rota izlemeniz gerekecek. Avrupa yakasından gelecek konuklarımız da karşıya geçtikten sonra Kadıköy sahil yolunu izleyerek özel araçla ulaşım sağlayabilirler. Toplu taşıma kullanacak konuklarımızsa 17S numaralı otobüse binip oradan KM32 numaralı otobüse aktarma yaparak ulaşabilirler. Bir diğer alternatif Sabiha Gökçen Havalimanından E-9 numaralı otobüse binip oradan KM26 numaralı otobüse aktarma yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylı adres ve salon bilgisi için Süreyya Düğün Salonu ekibine ulaşın mutluluğunuz hakkında değerli sohbetler edelim!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bir düğün salonundan ne bekliyorsanız daha fazlasını uygun fiyata sunuyorlar ve herkes son derece eğlendi. Atmosfer güzel, yemekler lezzetli ve müzik hairkaydı.

Yorum yaz