Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Kırmızı kurdele
  • Mum
  • Nişan hatırası hediyelikleri
  • Nişan makası
  • Nişan tagı

Mekan Özellikleri

  • Şamdan

İmkanlar

Rent a car
Barkovizyon
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Sunum Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Merkez ilçesinde bulunan Sunum Organizasyon, düşlediğiniz nişan töreni ile sizleri buluşturuyor. müşterilerinin özel günlerini, deneyimleri ve geniş hizmet yelpazesiyle harika bir güne çeviriyor. İl genelinde adından sıkça söz ettiriyor. Nişan organizasyonu için eşsiz hizmetlerden yararlanarak unutulmaz anlar yaşanıyor. Nişan organizasyonunuz için paket fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Seçmiş olacağınız mekanın iç tasarımından davetiyelere kadar her bir ayrıntıyı sizin zevkinize göre organize eden Sunum Organizasyon ekibi sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için başlangıç ve her şey dahil paketleri mevcut. Bu paketler, nişan organizasyonunuzun ölümsüz olmasını ve yıllarca gülümseyerek hatırlamanızı sağlıyor.

Özel geceniz için süslemesine sizin karar vereceğiniz araç kiralama ve nişanlınızla olan fotoğraflarınızı yansıtabileceğiniz barkovizyon hizmetleri sizlere sunuluyor. Organizasyon sizlere var olan tema ve konseptlerde değişiklik yapma hakkı sunarak, her şeyin sizlerin içine sinmesini sağlıyor. Nişan organizasyonunuzun hazırlıkları için 3 hafta önceden firma ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Sunum Organizasyon Nişan Fiyatları

Firma, hem başlangıç hem de her şey dahil paketleri ile sizlere uygun bütçeli nişan organizasyonu gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Başlangıç paket fiyatları 1.000 TL'den, her şey dahil paket fiyatları ise 2.000 TL'den başlıyor.

Firmanın başlangıç ve her şey dahil paketlerinin fiyatları ve içerikleri hakkında bilgi almak için DüğünBuketi.com üzerinden danışmanlarla iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız danışmanlıktan sonra ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve ekstra talepte bulunacağınız konulara vermeniz kolaylaşıyor.

Sunulan Hizmetler

Sunum Organizasyon; baby shower, doğum günü ve sünnet düğünü gibi özel günlerde yanınızda oluyor. 3 hafta önceden iletişime geçtiğiniz organizasyon firması, her şey tamamlandığında sizlere demo masa sunuyor, İstediğiniz dekor, çiçek veya süsleme değişikliği talebiniz olması durumunda değişiklikler yapılıyor.

Nişan organizasyonu için mekan arayışında sadece Manisa ili içerisinde değil şehir dışında da firmadan destek talep edilebiliyor. Hayatlarınızı birleştirme yolunda bir adım daha attığınız bu günde sevdiklerinizle hava fişekler ve seçimini yapmış olduğunuz DJ eşliğinde doyasıya eğlenebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Merkez ilçesinde yer alan Sunum Organizasyon, konumu dolayısıyla kolay bir ulaşım imkanı sağlıyor. Şehir içi dolmuş veya taksi ile ulaşım sağlamakla beraber özel aracınızla da gidebilirsiniz.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışında hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, sünnet düğünü, açılışlar, doğum günü, mezuniyet töreni gibi organizasyonlar için hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Demo masa ve şehir dışı hizmet seçenekleri vardır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde mekan süsleme, nişan tagı, nişan tepsisi, ışıklı yol gibi hizmetler bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette demo masa hazırlama, şehir dışı hizmet, fotoğraf çekimi, barkovizyon gibi hizmetler yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept ve tema seçenekleri vardır.

Sunum Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Sunum Organizasyon organizasyon fiyatları Sunum Organizasyon organizasyon fiyatları Sunum Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Sunum Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sunum Organizasyon

Yorum yaz