Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Baby shower süslemesi

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Volkan şovu
Lcv
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Sunum Organizasyon Hakkında

Manisa ilinin Merkez ilçesinde müşterileri ile buluşan firma doğum günü ve baby shower organizasyonu alanında hizmet veriyor. Firma kendisini tercih eden müşterilerine şehir içinde olduğu gibi şehir dışında da hizmet veriyor. Sunum Organizasyon 1.000 TL’den başlayan paket fiyatları sunuyor. Firmadan hizmet almak için 2 hafta öncesinden iletişime geçmek yeterli oluyor.

Özellikleri

Doğum günü ve baby shower organizasyonu alanında müşterileriyle buluşan Sunum Organizasyon, etkinlik için planlama toplantısı yapıyor. Böylece kişiye özel tama ve organizasyonun detayları netleşiyor.

Açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü gibi farklı alanlarda da firmadan hizmet alma imkanınız bulunuyor. Şehir içinde olduğu gibi şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Sunum Organizasyon Doğum Günü Fiyatları

Alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerine hizmet veren firma 1.000 - 2.000 TL arasında değişen fiyatları her bütçeye uygun doğum günü organizasyonu yapmaya imkanı sunuyor. Müşterilerin firmadan talep ettikleri müzisyen ve catering hizmeti gibi olanaklar ekstra ücretler ile karşılanıyor.

Size özel fiyatlardan haberdar olmak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Olanaklar

Sunum Organizasyon kendilerini tercih eden müşterilerine sunduğu olanaklar arasında en çok dikkat çeken demo masa temini, kişiye özel tema ve konsept geliştirme hizmetleri oluyor. Etkinlik öncesi yerinde prova ile her şeyin kusursuz ilerlemesi hedefleniyor. Servis ve hizmet elemanı temini, vale temini ile konfor sağlanıyor.

Kırmızı halı, çiçek aranjmanları, mekan giydirme mekanın süslenmesi temel hizmetler arasında bulunuyor. Sunum, araç kiralama konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Dj ve sanatçı temini ile etkinliğe renk katılıyor. Havai fişek gösterisi, ışık ve ses, LCV hizmetleri herkesin dikkatini çekiyor.

Fotoğraf ve video kaydıyla her anınız ölümsüzleştiriliyor. Lezzetli pasta ve ikramlar damaklarda iz bırakıyor. Her detayıyla kusursuz bir organizasyon oluyor.

Nerededir?

Sunum Organizasyon, bulunduğu merkezi lokasyon sayesinde toplu taşıma araçları ve özel araç ile oldukça kolay ulaşım imkanı sunuyor. Çeşitli vasıtalarla gidilebilen firma, özel günleriniz hakkında konuşmak ve planlama çıkarmak için sizleri bekliyor.

Açık adres şu şekildedir: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve diğer illere hizmet veriyorlar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, nişan, piknik, davet ve resepsiyon organizasyonları, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve parti gibi etkinlikler düzenliyorlar.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Etkinlik öncesi prova ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa sandalye kiralama, mekan süsleme hizmetleri veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Havai fişek gösterisi, konfeti, lcv, barkovizyon gösterimi, tema ve konsept geliştirme hizmetleri sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

kişiye özel

Sunum Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Sunum Organizasyon organizasyon fiyatları Sunum Organizasyon organizasyon fiyatları Sunum Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Sunum Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sunum Organizasyon

Yorum yaz