İstanbul Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Mum
  • Davul şov
  • Evlilik teklifi seti
  • İsme özel teklif yazısı
  • Kişiye özel servis seti

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı

Sun Organizasyon

Sun Organizasyon, hayallerinizi süsleyen evlilik tekliflerinizi yapabilmeniz için İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde sizlere hizmet veriyor. Dünyanın en romantik ve içten organizasyonunu yapmak istiyorsanız, bu profesyonel evlilik teklifi organizasyonu ekibi tüm detaylarla ilgileniyor. Tamamen müşteri odaklı çalışarak istediğiniz her şeye ulaşmanızı sağlıyor. Siz de bu muhteşem organizasyon ile unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız, fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Sun Organizasyon sınırsız konseptleri ile sizleri düşlerinize kavuşturuyor. Her evlilik teklifinde kendi imzasıyla unutulmaz bir iz bırakmak isteyen ekip, çiftlere yalnızca konsept sunmuyor. Öncelikle sizin istekleriniz ve hayalleriniz dinleniyor, daha sonrasında her detay özenle hazırlanıyor.

Bu şekilde mutlu çiftlerimiz istediği konseptte ve mekanda evlilik tekliflerini gerçekleştirebiliyor. Organizasyon şehir dışında da hizmet vererek, yer ayırt etmeden size ulaşıyor. Ekip 30 ila 50 kişi arasında kişiye hizmet veriyor.

Sun Organizasyon Evlilik Teklifi Fiyatları

Bu firma, evlilik tekliflerinizde belirli bir konsept fiyatı sunmuyor. Tüm organizasyon detayları sizinle hazırlanıyor. Düşlerinize göre konsept hazırlayan ekip organizasyonun içeriğine ve özelliklerine göre fiyat belirliyor. Firmanın başlangıç fiyatlarının 1000 TL'den başladığını söylemek mümkün. Siz de isteklerinize göre detaylı fiyat teklifi almak istiyorsanız, “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilir ve DüğünBuketi.com ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Sun Organizasyon her hayalinizi gerçekleştiriyor. İstediğiniz her şehirde veya mekanda organizasyon yapabilen firma ile tekne, restoran, otel, kafe, ev, havuz başı, tatil, yat veya sahilde evlilik tekliflerinizi yapabiliyorsunuz. Romantik anlar yaşamak isteyen çiftlerimiz ister güller eşliğinde romantik anlar, isterse sürprizlerle dolu eğlenceli anlar yaşayabilir.

Bu evlilik teklifi organizasyonu firması, sevgililerin en özel günleri için pankart, çiçek, balon, volkan, hediye, konfeti, masa süslemeleri ve dekorasyon hizmetleri veriyor. Lazerler, ışıklar, DJ, hostes, barkovizyon hizmetleri de sunan ekip, teklifiniz sonrasında eğlenmenizi de sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde yer alan Sun Organizasyon şehir merkezinde rahat ulaşabileceğiniz bir lokasyonda yer alıyor. Konuma 133F, 16F, 19F numaralı otobüsler ve C-308 numaralı minibüs ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel araç ve taksi ile de kolayca gidebilirsiniz. Kendi aracıyla gitmek isteyenler için açık adres şu şekilde:

Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi, Maltepe/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Maltepe'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, baby shower, söz, nişan, kına, kutlamalar, mezuniyet gibi bir çok etkinlikte hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir veya iki hafta önce irtibat kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Civar şehirlerde ve tüm konseptlerde hizmet verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde masa süsleme, hostes, çiçekler, balonlar, hediye, dekorasyon hizmetleri sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette DJ, hostes, ışık, lazer, barkovizyon, süslemeler, balon, çiçek, dekorasyon, pankart hizmetleri veriliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Belirli bir konsept yok, müşteri isteklerine göre konsept yapılıyor.

Sun Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Sun Organizasyon organizasyon fiyatları Sun Organizasyon organizasyon fiyatları Sun Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Sun Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sun Organizasyon

Yorum yaz